Gönderen Konu: Hesabım çalınmış önemli duyuru  (Okunma sayısı 819 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kreval

• Usta Kampanyacı
Hesabım çalınmış önemli duyuru
« : 09 Şubat 2012, 09:24:02 »
Hesabıma ulaşamıyorum adımı bile kalbim seninle yapmışlar  >:( hergunkampanya kreval veya kalbim seninle ile arkadaş olan tüm dostlar lütfen arkadaşlarınızdan çıkarın oy yada yardım isterse o kişi ben değilim yeni hesap açınca buraya eklerim. Hesabımı dondurdum 22 şubatta tamamen kapatılacak bu tarihe kadar başka işlem yapamıyorum. Hackleyen kişi hesabı başka işlem yapıp geri alabilir.Sizden ricam hesabımla arkadaş olanlar lütfen hemen çıkarın  >:( >:( >:( 
« Son Düzenleme: 09 Şubat 2012, 09:29:22 Gönderen: kreval »
Öfke gelir,göz kızarır. Öfke gider,yüz kızarır...

Çevrimdışı nevin41

• Usta Kampanyacı
Ynt: Hesabım çalınmış önemli duyuru
« Yanıtla #1 : 09 Şubat 2012, 09:30:12 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
hesabıma ulaşamıyorum adımı bile kalbim seninle yapmışlar  >:( hergunkampanya kreval veya kalbim seninle ile arkadaş olan tüm dostlar lütfen arkadaşlarınızdan çıkarın oy yada yardım isterse o kişi ben değilim yeni hesap açınca buraya eklerim. Hesabımı dondurdum 22 şubatta tamamen kapatılacak bu tarihe kadar başka işlem yapamıyorum. Sizden ricam hesabımla arkadaş olanlar lütfen hemen çıkarın  >:( >:( >:( 
bu hesap nasıl calınıo  niye calınıo anlamış deilim :o acaba fc şifrenisi birinemi veriyorsunuz acaba
güzel bakan güzel görür hayattan zevk alır.

Çevrimdışı kreval

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 09 Şubat 2012, 09:37:14 »
hesabıma ulaşamıyorum adımı bile kalbim seninle yapmışlar  >:( hergunkampanya kreval veya kalbim seninle ile arkadaş olan tüm dostlar lütfen arkadaşlarınızdan çıkarın oy yada yardım isterse o kişi ben değilim yeni hesap açınca buraya eklerim. Hesabımı dondurdum 22 şubatta tamamen kapatılacak bu tarihe kadar başka işlem yapamıyorum. Sizden ricam hesabımla arkadaş olanlar lütfen hemen çıkarın  >:( >:( >:( 
bu hesap nasıl calınıo  niye calınıo anlamış deilim :o acaba fc şifrenisi birinemi veriyorsunuz acaba

şifre vermedim araştırdım hesabı nasıl geri alırım diye sizde bakın face de hesap hackleme diye adamlar açık açık anlatmış ne işine yarayacaksa  >:( >:( >:(

Çevrimdışı kreval

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 09 Şubat 2012, 09:38:18 »
arkadaşlar ben hesabımı dondurdum ama her ihtimale karşı bu konuyu açtım