Gönderen Konu: noter onayı fiyatı ?  (Okunma sayısı 4425 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı liverpooltorres

• Usta Kampanyacı
noter onayı fiyatı ?
« : 07 Şubat 2012, 10:50:16 »
iyi günler büyük çekilişlerde ikamiye almak için  gerekli evrakalr arasnında noter onayı diyor ve 75 tll tutuyor genelde oylemi ikamiye almak için noter onayımı gerekiyor :-X
YoU wİlL nEvEr WaLk AlOnE

Çevrimdışı actilki

• Usta Kampanyacı
Ynt: noter onayı fiyatı ?
« Yanıtla #1 : 07 Şubat 2012, 10:53:56 »
hiç noter onayı isteyen bi çekilişe katılmak nasıp olmadıkı  :(

Çevrimdışı darkinangel

• Usta Kampanyacı
  • SAHİP OLDUĞUN GÜCÜ ASLA GÖSTERME...!!!
« Yanıtla #2 : 07 Şubat 2012, 10:58:48 »
Bende büyük hediyeler kazandım ama hiç noter onaylı evrak istemediler, kimlik fotokopisi yolluyoruz genelde.

Çevrimdışı numberone2000

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 07 Şubat 2012, 11:07:24 »
Noterde en ucuz onay 50 60 tl sanırım.
Bölüşürsek tok oluruz, Bölünürsek yok oluruz.

Çevrimdışı diazem

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #4 : 07 Şubat 2012, 11:21:22 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
iyi günler büyük çekilişlerde ikamiye almak için  gerekli evrakalr arasnında noter onayı diyor ve 75 tll tutuyor genelde oylemi ikamiye almak için noter onayımı gerekiyor :-X
82 yada 86 lira oldu yılbaşında itibaren..
Kuzu büyüsün görürsünüz siz...

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #5 : 07 Şubat 2012, 11:47:33 »
araba,ev,motor gibi yüklü taşınamaz ödüllerde noterlik şartları olabiliyor.burada konu ödül miktarı değil. örnek mesela benim bisikletim  3 milyar ama noterlik kağıdı istenmez, ama 1 motor 2 milyar noterlik kağıdı istenebilir.
DÜNYA-AHİRET MADDİ-MANEVİ BOL RIZIK İÇİN  TESPİH:LA İLAHE İLLA ENTE YA HANNAN YA MENNAN YA BEDİAS SEMAVATİ VEL ARDI YA ZEL CELALİ VEL İKRAM

Çevrimdışı koliba

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #6 : 07 Şubat 2012, 12:11:13 »
iPad kazandığımda noterden ibraname istediler geçen aralıkta.. 70 küsürdü yanılmıyorsam o zaman fiyatı.

Çevrimdışı diazem

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #7 : 07 Şubat 2012, 12:13:06 »
araba,ev,motor gibi yüklü taşınamaz ödüllerde noterlik şartları olabiliyor.burada konu ödül miktarı değil. örnek mesela benim bisikletim  3 milyar ama noterlik kağıdı istenmez, ama 1 motor 2 milyar noterlik kağıdı istenebilir.
Bisikletede noter ibrazı istenir.500 lira üstü olsun yeter.Ama her ajans bunu yapmıyor orası ayrı.
Kuzu büyüsün görürsünüz siz...

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #8 : 07 Şubat 2012, 12:13:20 »
iPad kazandığımda noterden ibraname istediler geçen aralıkta.. 70 küsürdü yanılmıyorsam o zaman fiyatı.

bazı firmalar yapıyor keyfine göre bazıları yapmıyor. ipad için noter kağıdı çok saçma olmuş.
DÜNYA-AHİRET MADDİ-MANEVİ BOL RIZIK İÇİN  TESPİH:LA İLAHE İLLA ENTE YA HANNAN YA MENNAN YA BEDİAS SEMAVATİ VEL ARDI YA ZEL CELALİ VEL İKRAM

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #9 : 07 Şubat 2012, 12:14:57 »
Bisikletede noter ibrazı istenir.500 lira üstü olsun yeter.Ama her ajans bunu yapmıyor orası ayrı.

bisiklet kurulu gelmediği için kutuda parçalara ayrılmış ( sen kuruyorsun ) isteyeceklerini sanmam. ama tabi belli olmaz.kıl bir firma olur ister  ;D