Gönderen Konu: APPLE İPAD 2 mi yoksa SAMSUNG Galaxy Tab  (Okunma sayısı 974 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı osecmu

• Usta Kampanyacı
APPLE İPAD 2 mi yoksa SAMSUNG Galaxy Tab
« : 10 Ocak 2012, 21:07:57 »
Arkadaşlar bir yarışmadan SAMSUNG Galaxy Tab  kazandım .İşin teknik kısmından anlamayan biri olarak.Ne yapacağıma karar veremiyorum.Sizce satıp İpad 2 mi almalıyım.Yoksa galaxy tab iyimidir.Görüşlerinize ihtiyacım var.
Sen bir şey verdikçe dost görünen çok olur.Bir de sen iste gör hepsi birden yok olur..Mevlana

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
Ynt: APPLE İPAD 2 mi yoksa SAMSUNG Galaxy Tab
« Yanıtla #1 : 10 Ocak 2012, 21:41:09 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Arkadaşlar bir yarışmadan SAMSUNG Galaxy Tab  kazandım .İşin teknik kısmından anlamayan biri olarak.Ne yapacağıma karar veremiyorum.Sizce satıp İpad 2 mi almalıyım.Yoksa galaxy tab iyimidir.Görüşlerinize ihtiyacım var.

ipad 2 her zaman iyidir ama elindeki aleti en az 5/1 fiyatına düşerek satabilirsin buda 200-250 lira indirim demek.yani o kaybı göze almaya değmez.galaxytab da işine yarar.

örnek vereyim : ben blackberry telafon asla apra verip alamzdım hatta beğenmiyordum tasarımını,iphone 5 in çıkmasını bekliyordum.ama bb hediye gelince daha doğrusu bir firmaya proje yazıp birinci gelince hediye yolladılar.para verip bb almazdım ama bedava olunca mecbur kullanıyorum ve alıştım iphone gibi olmaz ama işime yarıyor  ;D
DÜNYA-AHİRET MADDİ-MANEVİ BOL RIZIK İÇİN  TESPİH:LA İLAHE İLLA ENTE YA HANNAN YA MENNAN YA BEDİAS SEMAVATİ VEL ARDI YA ZEL CELALİ VEL İKRAM

Çevrimdışı hazong

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 11 Ocak 2012, 16:27:07 »
alacağım zaman arkadaşlar Samsungu tavsiye etmişlerdi....

Çevrimdışı osecmu

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 11 Ocak 2012, 16:33:34 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
alacağım zaman arkadaşlar Samsungu tavsiye etmişlerdi....
İyi haber ;)
Sen bir şey verdikçe dost görünen çok olur.Bir de sen iste gör hepsi birden yok olur..Mevlana

Çevrimdışı sozten

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #4 : 11 Ocak 2012, 16:46:30 »
kafa karıştırmak gibi olmasın dabir de sonynin tableti var daha ucuza mobee de var vodafone bir tane çıkartacak trident ve asusun da var hepsini bi düşünün derim