Gönderen Konu: CicekSepeti.com Tebeşir Tozu Fotoğraf Yarışması  (Okunma sayısı 721 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı gizemlitosbaga

• Forum Moderatörü
  • Hero Member
  • ...Şans cesurdan yanadır...
CicekSepeti.com Tebeşir Tozu Fotoğraf Yarışması
« : 29 Kasım 2011, 13:18:37 »
Herkese günaydın! Tebeşir Tozu Fotoğraf Yarışması sona erdi! Öncelikle katılan tüm yarışmacılarımıza çok teşekkür ediyoruz, ilginiz bizi son derece memnun etti :) Yarışmamızın kazanan fotoğraflarını sizlerle paylaşıyor, bu başarılı fotoğrafların sahiplerini tebrik ediyoruz :)
1."Her şey sevgiyle başlar" başlıklı fotoğrafıyla Burak Argüç
2."Bizim çocuklarımız" başlıklı fotoğrafıyla Eren Aktaş
3. "Gönülden kopan" başlıklı fotoğrafıyla Metin Durak
...İster kum tanesi olsun ister kaya, ikisi de aynı şekilde batar suya (OldBoy)...

Çevrimdışı balpötüşü

• Usta Kampanyacı
  • İT ÜRÜR KERVAN YÜRÜR!!!
Ynt: CicekSepeti.com Tebeşir Tozu Fotoğraf Yarışması
« Yanıtla #1 : 29 Kasım 2011, 14:58:27 »
bu yarışmada güvensizliler yaşadık biz arkadaşlarla.ben katılmadım fakat gamze gibi çok sevdiğim isimler vardı.ilk sırada kazanan şahıs dün duvarında şöyle bir yazı yayınladı '2 oy fark var arkadaşlar oy lütfen' yarışmada kimse birbirinin oy sayısını göremezken bu vatandaş nasıl oldu da 2 farkı bildi bu bir muamma? sonra yazıyı kaldırdı.hemen herkes silindi yarışmadan bu arkadaş hızla oylanırken bu silinmedi.artı oynanmamış fotoğraf olucak denildi ama kazananlar oynama varmış anlayanlar öyle diyor.yani neresinden tutulursa tutulsun hak yenildi.arkadaşlarımızın emeği adına tepki verdik ama sayfa bizi attı  ;D
Senin dünyaya bakan pencerelerin kirli ise,benim çiçeklerim sana çamur görünür..!!

Çevrimdışı dilemma21

• Usta Kampanyacı
    • Bedava hediye
Ynt: CicekSepeti.com Tebeşir Tozu Fotoğraf Yarışması
« Yanıtla #2 : 29 Kasım 2011, 22:55:21 »
evet ilk baştakiler zaten muamma ama 3.kazanan ilk 3 te bile değildi çok gerilerdeydi ama kazandı.Dün çıkıp açıklama yaptı sıralamada olan biri 1.ye yetişmeme  2 oyum kaldı diye biz oyları göremezken bunlar oyları nasıl gördü ayrıca firmaya sebebini sorunca direk banladılar bu kadar bir firma dicek söz yok
Güzel bir söz, kökü sağlam, dalları göğe yükselen bir ağaç gibidir.
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin