Gönderen Konu: Aiesec Bursa Ödüllü Anket Kampanyası  (Okunma sayısı 1628 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı balpötüşü

• Usta Kampanyacı
  • İT ÜRÜR KERVAN YÜRÜR!!!
Aiesec Bursa Ödüllü Anket Kampanyası
« : 10 Kasım 2011, 23:17:33 »
Aiesec Bursa Ödüllü Anket Kampanyası Katılım Koşulları

• İşbu Şartname konusu "Aiesec Bursa Ödüllü Anket Kampanyası" ("Kampanya") Aiesec Bursa ("Aiesec Bursa") üyelerinin tümüne açıktır. 18 yaşından küçükler yarışmaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ödülleri verilmez.

• "Aiesec Bursa Ödüllü Anket Kampanyası” 24.10.2011 tarihinde başlayacak ve 20.11.2011 tarihinde sona erecektir.

• Üyelik bilgilerinden erişilerek kazananlara bilgi verilmeye çalışılacaktır. Erişimin sağlanamaması ihtimaline karşın katılanların kampanya sonuçlarını siteden takip etmeleri önerilir.

• Kampanya’ya Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin sitesi üzerinden "AIESECinBURSA hayran” sayfasına ad, soyad, adres, telefon ve e-posta bilgileri ile kayıt formunu doldurup, kampanya sorusuna cevap vererek üye olanlar katılacaktır.

• Her katılımcının bir tek Ödül kazanma hakkı vardır.

• Uygulamaya katılım ücretsizdir, isteyen herkes katılabilir. Ticari bir koşul yoktur.

• Yanlış iletişim bilgileri ve sair teknik sebeplerle ve/veya Aiesec Bursa'nın kusurundan kaynaklanmayan sair herhangi bir nedenle ödül kazananlara ulaşılamaması ve/veya ödül kazananların bu haklarını kısmen veya tamamen kullanamamalarından Aiesec Bursa herhangi bir sorumluğu ve yükümlülüğü olmayacaktır.

• Ödüller, kazananlara ücretsiz olarak verilecektir. Ödüle ait ÖTV ve KDV hariç olmak üzere diğer vergi ve yasal yükümlülükler kazanana aittir. Kazananlara ödülleri Aiesec Bursa'dan bizzat alacaklardır.

• Uygulamada öngörülmemiş açıklar yoluyla haksız avantaj sağlamaya çalışanların belirlenmesi durumunda bu katılımcılar Ödül'e hak kazanamayacaktır. Bu kişilere karşı Aiesec Bursa'nın yasal işlem başlatma hakkı saklıdır.

• Kampanya'ya katılanlar Aiesec Bursa'nın işbu Kampanya Şartnamesi'nde tesis ve ilan ettiği kuralları kampanyaya katıldıkları anda kabul etmiş sayılacaklardır. Katılımcıların Kampanya şartlarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi münhasıran As Merkez Outlet tarafından yapılacaktır.

• Kampanya kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta Aiesec Bursa'nın defter ve diğer her türlü kayıtları esas alınacaktır.

• Aiesec Bursa, Kampanya'ya katılım sırasında oluşabilecek teknik aksaklıklardan dolayı sorumlu değildir.

• İşbu Şartname, 'Aiesec Bursa Ödüllü Anket Kampanyası' için geçerli olup başka bir yarışma, çekiliş, promosyon, ikramiye ya da kampanya için kullanılamaz.

konu varsa silinsin teşekkürler ;)

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Senin dünyaya bakan pencerelerin kirli ise,benim çiçeklerim sana çamur görünür..!!

Çevrimdışı zeoss

• Deneyimli Kampanyacı
Ynt: Aiesec Bursa Ödüllü Anket Kampanyası
« Yanıtla #1 : 10 Kasım 2011, 23:49:43 »
ödül neki

Çevrimdışı ebufaik

• Usta Kampanyacı
Ynt: Aiesec Bursa Ödüllü Anket Kampanyası
« Yanıtla #2 : 11 Kasım 2011, 07:33:57 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
ödül neki
sanırım tatil