Gönderen Konu: tolga yok vedat var :(  (Okunma sayısı 2646 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı logocuk

• Usta Kampanyacı
tolga yok vedat var :(
« : 19 Ağustos 2011, 10:33:12 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

kendimi tutamadım okurken off off yetsin artıkkk rahat bıraksınlar askerlerimizii. Allahım bu mübarek cuma gününde dualarımızı kabul etsin o pislik sürülerinden korusun askerlerimizi polislerimizi :'(

Çevrimdışı emk87

• Forum Moderatörü
  • Hero Member
  • şansım daim olsun inşallah =) aminnnn
Ynt: tolga yok vedat var :(
« Yanıtla #1 : 19 Ağustos 2011, 10:34:28 »
bunu bende okudum cok kötü oldum :/

Çevrimdışı logocuk

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 19 Ağustos 2011, 10:35:36 »
bunu bende okudum cok kötü oldum :/

bian onların ailelerinin yerine koydum kendimii nekdr koyulablrse artıkk o bile cnımı nasıl acıttı rabbim güç sabır versin :(

Çevrimdışı didedar

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 19 Ağustos 2011, 10:40:24 »
şimdi doğuda dağda çocukları olan aileler ne durumdadır acaba. her telefon çaldığında her kapı çaldığında, kapıdan askeri araç, ambulans geçince acaba bizemi geliyor diye nasıl heyecanlanıyorlardır kimbilir.  :'( :'( :'(
Gün Geçtikçe Ö(z)lüyorum Sadece ...

Çevrimdışı sonay_27

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #4 : 19 Ağustos 2011, 10:43:47 »
ilk mayın patlamasında ölenlerden biride bizim akrabamızdı.dün cenazesi kalktı.çok acı bir durum.9 aylık bir çocuğu var.son nefesini verirken yanındaki görev arkadaşının gözlerinin içine bakmış konuşmaya çalışmış son kez ama dili dönmemiş.artık ne diycekti çocuğum eşim size emanetmi diycekti bilinmez  :'( :'( :'(

hepsi söyleyemedikleriyle gitti.artık bunları yapana diyecek laf bulamıyorum.göz yumanlara hiç yok.ölmesinler ölemiyoz diye sürünsünler inş.Allahım sabır versin yüreği yananlara..aminnn.. :-\ :-\

Çevrimdışı nursen

• Usta Kampanyacı
    • bloğum
« Yanıtla #5 : 19 Ağustos 2011, 10:45:10 »
benım kardesım askerdı 6 ay sesını duymadık hakkari çukurcada bir karakolu beklıyolardı daglarda kaldı tam 6 ay ulaşmak imkansızdı telefon yasak dinlendiğinden dolayı ardahana baglıydı ama hakkarıdeydı ulaşamadık hiç her gün bekledik her gün o kadar iyi anlayorum anne baba eş kardeş hepsinin durumunu her gün ağlıyorum onlara dilerimki bunları yapan yaptıran vesile olan kişilerde en büyük acıları yaşasınlar belki o zaman anlarlar  :'( :'( :'( :'(
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin bloğuma ve kampanyalarıma herkesi beklerim İZLEYİN BENİ

Çevrimdışı logocuk

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #6 : 19 Ağustos 2011, 10:45:52 »
ilk mayın patlamasında ölenlerden biride bizim akrabamızdı.dün cenazesi kalktı.çok acı bir durum.9 aylık bir çocuğu var.son nefesini verirken yanındaki görev arkadaşının gözlerinin içine bakmış konuşmaya çalışmış son kez ama dili dönmemiş.artık ne diycekti çocuğum eşim size emanetmi diycekti bilinmez  :'( :'( :'(

hepsi söyleyemedikleriyle gitti.artık bunları yapana diyecek laf bulamıyorum.göz yumanlara hiç yok.ölmesinler ölemiyoz diye sürünsünler inş.Allahım sabır versin yüreği yananlara..aminnn.. :-\ :-\

:'( :'( çok kötü ya başınız sağolsun Allah ailesinin yardımcısı olsun sabır versin

Çevrimdışı logocuk

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #7 : 19 Ağustos 2011, 10:47:01 »
benım kardesım askerdı 6 ay sesını duymadık hakkari çukurcada bir karakolu beklıyolardı daglarda kaldı tam 6 ay ulaşmak imkansızdı telefon yasak dinlendiğinden dolayı ardahana baglıydı ama hakkarıdeydı ulaşamadık hiç her gün bekledik her gün o kadar iyi anlayorum anne baba eş kardeş hepsinin durumunu her gün ağlıyorum onlara dilerimki bunları yapan yaptıran vesile olan kişilerde en büyük acıları yaşasınlar belki o zaman anlarlar  :'( :'( :'( :'(

6 ay konuşamamk mı şuan kendimden utandım  :(  ben bi sabah aramasa arayana kdar kendimi yiyip bitiriyorum :(

Çevrimdışı balca

• Usta Kampanyacı
  • ömer ali-meltem hazan
    • blogum:=)))
« Yanıtla #8 : 19 Ağustos 2011, 10:49:17 »

Ah Songul um ah...cok acı cok... :'( :'( :'( sehıt olanlardan bırı Demetevler de oturuyormus...dun tv de babam dıyorkı burası Demetevler degılmı? evet orasıydı Vatan Caddesı nde kocaman bır grup ısyan edıyordu adamın komsuları fılan...yanı Ankara da sehıdıne agladı...Ankara tum sehıtlere aglıyor...hele burda Kocatepe Camıı nde kılınan o namazları gorsenız...o kadar zor kı...Kızılay ın tum ust caddelerını kapatırlar...alısverıse gıdenler dahı katılırlar...bılmıyorum bu acı ne kadar daha surecek...Ramazan burnumuzdan geldı...
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin tıklasanız yeter

Çevrimdışı didedar

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #9 : 19 Ağustos 2011, 10:51:51 »
şuan çatışmalar sürüyor. dua edelim başka canlar yanmasın. Doğudaki şehirde yaşayan adi şerefsiz pkk dostlarıda gözteri yapıyor. operasyonları kınıyorlar. bence gösteridekilerin üstüne ateş açılması serbest olmalı.
Gün Geçtikçe Ö(z)lüyorum Sadece ...