Gönderen Konu: dm hakkım doldu....  (Okunma sayısı 1462 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı isimyok000

• Usta Kampanyacı
  • ~ ~ eesrabirkann~ ~
dm hakkım doldu....
« : 14 Temmuz 2011, 20:14:01 »
dm hakkım doldum bu yüzden şuan yazıştığım arkadaşlara cevap veremiyorum. Bu mesaj hakkı sayısı biraz yükseltilemez mi hemen bitiyo  ???

Çevrimdışı emk87

• Forum Moderatörü
  • Hero Member
  • şansım daim olsun inşallah =) aminnnn
Ynt: dm hakkım doldu....
« Yanıtla #1 : 14 Temmuz 2011, 22:29:42 »
gercekten mesaj hakkı cok az ben sadece kampanya destek için forumdan hal hatır sormak içinde kullanıyorum mesela gulumser ile cok fazla mesajlasırım :) diğer arkadaslarda bencede artırılması iyi olur :)

Çevrimdışı kartal1000

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 14 Temmuz 2011, 22:30:32 »
En az 30 olsa o zaman daha rahat özel mesaj ortamı olur. :)
Eğer Allah'ın ni'metini sayacak olsanız, onu sayamazsınız. Şübhesiz ki Allah, elbette Gafûr (çok bağışlayan)dır, Rahîm (çok merhamet eden)dir. ( Nahl 18 )

Çevrimdışı sozten

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 14 Temmuz 2011, 22:35:17 »
evet ben de oy toplarken oy verdim deniyor 1 saat bekleme süresi oldugundan cevap veremiyorum ondan sonra da diger mesajlar araya girince karşı tarafta istedigini aldı teşekkür bile etmedi diyor 30 veya 46 yada 100 veya başka bir rakam olsa çok iyi olacak  :)

Çevrimdışı simge87

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
« Yanıtla #4 : 14 Temmuz 2011, 22:40:07 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
evet ben de oy toplarken oy verdim deniyor 1 saat bekleme süresi oldugundan cevap veremiyorum ondan sonra da diger mesajlar araya girince karşı tarafta istedigini aldı teşekkür bile etmedi diyor 30 veya 46 yada 100 veya başka bir rakam olsa çok iyi olacak  :)

evet bugün bana demedim ben çok kırıldım mesela ayıp ya o kadar oy verdim bi teşekkürü çok gördün  :P :D :D :D :D

Çevrimdışı ozlem_el

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #5 : 15 Temmuz 2011, 00:31:43 »
hiç sınıra dayanmadığım için merak ettim, kaç tane özel mesaj hakkımız var  ??? ;D
bloğuma bekliyorum :)

Çevrimdışı kartal1000

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #6 : 15 Temmuz 2011, 02:24:35 »
hiç sınıra dayanmadığım için merak ettim, kaç tane özel mesaj hakkımız var  ??? ;D
15 :-\
Eğer Allah'ın ni'metini sayacak olsanız, onu sayamazsınız. Şübhesiz ki Allah, elbette Gafûr (çok bağışlayan)dır, Rahîm (çok merhamet eden)dir. ( Nahl 18 )