Gönderen Konu: Facebook Sorunu  (Okunma sayısı 817 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı telit35

• Usta Kampanyacı
Facebook Sorunu
« : 15 Haziran 2011, 09:12:40 »
facebook ta yarışmalarda bazen sorun yaşıyorum
kimi yarışmalarda arkadaşını davet et diyor davet gönderiyorum fakat sonra

"Henüz bu adresten kişileri aktaramıyoruz.
Bir CSV dosyası yükleyebiliyor veya Outlook kullanıyorsan, Dosya Aktarıcı aracımızı kullanmayı dene. desteklenen e-posta adresleridan birini de deneyebilirsin." uyarısı çıkıyor bu uyarıyı anlamıyorum
sorun nasıl çözülür

Çevrimdışı KüL Kedisi

• Usta Kampanyacı
  • Uğur Böcüsü
Ynt: Facebook Sorunu
« Yanıtla #1 : 15 Haziran 2011, 21:19:05 »
Facebook adresimi ve bağlı olduğu maili çalmışlar nasıl geri alıcam yardım edermisiniz..

Çevrimdışı KüL Kedisi

• Usta Kampanyacı
  • Uğur Böcüsü
« Yanıtla #2 : 15 Haziran 2011, 21:48:28 »
kimsenin bilgisi yokmu ya hesaplarıma ankaradan bursadan giriş yapanlar olmuş hem özel hesabıma hem kampanya hesabıma anlayan yokmu hiç güvenlikten  ???

Çevrimdışı Aequitas

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 15 Haziran 2011, 23:13:43 »
İlk olarak eğer hotmail hesabanızda gittiyse Microsft da Hotmailin başvuru yolları var geri almak için 1 günde geri alınabiliyor . Ama eğer alternatif mail / soru gibi yöntemleriniz varsa onlarla geri alabilrisiniz. Facebook içinse eğer cep telefonu ile kayıt oldusanız o zaman Facebook a direk girip hesaba giremedğniz belirten ekrana girip cep telefonuma yeni şifre yolla gibi bir şey çıkıyor olması lazım. Eğer cep telefonu yada alternatif mailiniz yoksa Facebook için ilk önce bağlı oldukları Hotmail hesabını kurtarıp ondan sonrada Facebook hesaplarınızı geri alabilirsiniz. Kolay gelsin ama mutlaka Microsoft yardımcı oluyor ben 2 kere bu şekilde hesabımı kurtarmıştım.
Veritas = Aequitas