Gönderen Konu: çok kırgınım  (Okunma sayısı 5175 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ebru.35

• Yeni Kampanyacı
  • *
  • destek olurum herkese...
Ynt: çok kırgınım
« Yanıtla #40 : 06 Haziran 2011, 02:04:48 »
global teşekkür ederim incalicem....
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
kampanyamızda son bi hafta kaçırmayın
Çok kolay koşullarımız ile sizlerleyiz
pierre cass

Çevrimdışı hera

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #41 : 06 Haziran 2011, 09:44:14 »
Lerzan hanım siz bende kayıtlı değilsiniz davet gönderdim adım Mehtap her zaman destek isteyebilirsiniz yardımcı olurum.Ben facebookta tanımadığım mesaj atıp destek isteyenlere bile destek oluyorum, ama bende pcden bir süre uzak kalmaya çalışıcam bütün gün pcye bakmaktan gözümde kuruluk oldu gözyaşı damlası verdi doktor, stresten egzama çıktı onun içinde doktora gittim 2 haftada atlattım çok şükür.Kazandığım bir kaç ufak hediye o da hastaneye doktora gitti, hiçbir şey sağlıktan önemli değil artık stres yapmıycam

Çevrimdışı cloves

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #42 : 08 Haziran 2011, 22:02:04 »
lerzan hanımın çırpınışına ben facebookda şahit oldum bu kadar emek vewrip kazanamamk maddi değeri olmasa bile destek verilmediği zaman çok üzücü oluyor forum da malesef belirli kişiler var destek olan mesela forumda destek bölümünde açılan konu 200 kee görüntülenmişken destek veren kişi sayısı 10 geçmez bunun 5 i zaten mederatör geriside forumdan samimi arkadaş yada tanıdık malesef forum olarak birbirimize destek konusunda çok aciziz bence bölümlerin görüntülenmesi iyice zorlaştırılmalı

Çevrimdışı lerzankara

• Usta Kampanyacı
  • yakışıklı şanslarım
    • lerzankaradan
« Yanıtla #43 : 08 Haziran 2011, 23:00:03 »
Lerzan hanım siz bende kayıtlı değilsiniz davet gönderdim adım Mehtap her zaman destek isteyebilirsiniz yardımcı olurum.Ben facebookta tanımadığım mesaj atıp destek isteyenlere bile destek oluyorum, ama bende pcden bir süre uzak kalmaya çalışıcam bütün gün pcye bakmaktan gözümde kuruluk oldu gözyaşı damlası verdi doktor, stresten egzama çıktı onun içinde doktora gittim 2 haftada atlattım çok şükür.Kazandığım bir kaç ufak hediye o da hastaneye doktora gitti, hiçbir şey sağlıktan önemli değil artık stres yapmıycam
geçmiş olsun Mehtap hanım
benimde elimden gelen herşeyde herkese yardımcı olacağımı bilmenizi isterim zaten iyi tanıyanlar bilirler inş. hep beraber kazanırız
kismet ettiyse Mevla el getirir yel getirir sel getirir. kismet etmediyse Mevla el götürür yel götürür sel götürür.

Çevrimdışı lerzankara

• Usta Kampanyacı
  • yakışıklı şanslarım
    • lerzankaradan
« Yanıtla #44 : 08 Haziran 2011, 23:01:25 »
lerzan hanımın çırpınışına ben facebookda şahit oldum bu kadar emek vewrip kazanamamk maddi değeri olmasa bile destek verilmediği zaman çok üzücü oluyor forum da malesef belirli kişiler var destek olan mesela forumda destek bölümünde açılan konu 200 kee görüntülenmişken destek veren kişi sayısı 10 geçmez bunun 5 i zaten mederatör geriside forumdan samimi arkadaş yada tanıdık malesef forum olarak birbirimize destek konusunda çok aciziz bence bölümlerin görüntülenmesi iyice zorlaştırılmalı
çok sağolun ilginiz ve desteğiniz için
bu konuyu açarkende belirtmiştim anlaşılmak çok mutlu etti beni derdim hediye değil derdim o kadar destek olmama rağmen geri dönüşün olmaması:((
inş. hepimiz kazanırız ;D
kismet ettiyse Mevla el getirir yel getirir sel getirir. kismet etmediyse Mevla el götürür yel götürür sel götürür.

Çevrimdışı ebru.35

• Yeni Kampanyacı
  • *
  • destek olurum herkese...
« Yanıtla #45 : 09 Haziran 2011, 00:22:29 »
arkadaşlar imza kısmında profil linkim var ekleyin beni bayanlar bende  her zaman destekolurum size....
kampanyamızda son bi hafta kaçırmayın
Çok kolay koşullarımız ile sizlerleyiz
pierre cass

Çevrimdışı Aequitas

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #46 : 09 Haziran 2011, 02:26:57 »
Lerzan Hanım , Glade  için her iki tasarımnız oyladım. Bende eskien bir tasarım yapmıştım ancak ordaki adaletsizlikten şikayetçi olunca admini arkadaş bana baa-ya bir taktı en son çok kötü bir mail yazdı bana bende Johnson yetkiliernie ilettim , sağolsunlar hemen geri dönüş yapıp durumla ilgilendiklerini söylediler. Size bol şans diliyorum ancak top 10 çok zor oraya girdiğniz anda admin sizni anında oyunuzu siliyor ama orda bazı isimler günde 100 oydan fazla yaptığına kendim şahit oldum onların oyları silinmiyor. Bol şanslar.
Veritas = Aequitas

Çevrimdışı lerzankara

• Usta Kampanyacı
  • yakışıklı şanslarım
    • lerzankaradan
« Yanıtla #47 : 13 Haziran 2011, 17:41:17 »
oncelikle ilginiz ve desteğiniz için teşekkürler
amacım ilk 10a girmek değil zaten girememede sadece ilk 100 de olmak böylece o tasarımlarımın yaptırılması biri bana diğeri oğluma ait inş. ikiside kazanır

Çevrimdışı balca

• Usta Kampanyacı
  • ömer ali-meltem hazan
    • blogum:=)))
« Yanıtla #48 : 13 Haziran 2011, 18:36:29 »
Ablam bilgisayarim duzelsin ben her zaman yanijdayim zaten songulle sana surprizim var
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin tıklasanız yeter