Gönderen Konu: çok kırgınım  (Okunma sayısı 5174 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı balca

• Usta Kampanyacı
  • ömer ali-meltem hazan
    • blogum:=)))
Ynt: çok kırgınım
« Yanıtla #20 : 05 Haziran 2011, 13:34:21 »
Listemde bjk de var benim catpat te hatta zamanlariyla birlikte usenmeyin hepiniz tutun
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin tıklasanız yeter

Çevrimdışı gülale

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #21 : 05 Haziran 2011, 14:40:46 »
ben yeniyim, fakat oy isteyen kımseyi geri çevirmedim şu ana kadar.. sanırım biraz duyarlı olmak gerekiyor, kendimiz için istediğimizi başkası için istemek kadar insani  bir davranış yok benım nezdimde..
Bir kimse kendisini feda edecekse, feda ettiği şey feda ettiğine değmeli. Aksi halde feda hebâ olur...

Çevrimdışı kreval

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #22 : 05 Haziran 2011, 14:53:31 »
facedeki mesajları bende okumuyorum eskiden destek veriyordum o kadar çok ki isteyen tanıdığım kişilere veriyorum prensip olarak destekli yarışmalara hiç katılmadım katılmamda
Öfke gelir,göz kızarır. Öfke gider,yüz kızarır...

Çevrimdışı Kare

• Usta Kampanyacı
  • و
« Yanıtla #23 : 05 Haziran 2011, 15:36:44 »
ben de bu zamana kadar kim oy istediyse verdim. ben oy istemeye çekindiğim için beğenili zor yarışmalara katılmıyorum hiç.
ama yine de benim de bir listem var. mesela
pnlp ve çilek reçeli,  ben onlardan oy istemediğim halde bana birçok yerde oy verdiklerini farketmiştim, bunları unutmuyorum
gizemli tosbağa ona her zaman istediğinde oy verdiğim için sanırım her zaman ben ondan hiç oy istemeden oy vermiştir hep yine
bir de hera var o da bana bir sürpriz yapmıştı bunu hiç unutamam
özellikle bu arkadaşlara nerde rastlarsam seve seve oy veriyorum. insan bir nevi hoşuna gidiyor veya verilen oyun altında kalmak istemiyor gerçekten.
oy verme ve vermeme olaylarında herkesin kendine göre bir nedeni var. tıpkı artık lerzan hanımın da olduğu gibi. suçlu ne oy vermeyenlerde ne de oy versin diye arkadaşlarını kullananlarda. tek suçlu var o da firmalar!!!! çekiliş gibi bir sistem varken neden illa en çok beğeni yarışması. gerçekten bıktık artık bu beğenilerden, oylardan...
hayatta hep...
Kendi için istemediğini başkasına yapmadı
Küçük hataları görmezden geldi ama sabrı taştıysa tek seferde sildi
Lafa değil söyleyene baktı.

Çevrimdışı masumkedi

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #24 : 05 Haziran 2011, 16:17:37 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Oylamalı kampanyalardan oldum olası korkmuşumdur ve hiçç katılmadım ama artık bambaşka bi hal aldı.
Eskiden çok emek gerektiği için üşendiğim için katılmazdım şimdi nasılsa kazananamam diye katılmyorum :)

Belki faceden bana da mesaj atmış olabilirsin diye yazmak istedim  Eğer attıysan ve cevap veremediğim için kırdıysam özür dilerim fakat ben faceden gelen mesajları hiçç okumuyorum.
Şuan yine 172 tane birikmiş ve boş olduğum bi zamanda açıp hepsini sileceğim :)
O kadar çok mesaj geliyo o kadar çok tanımadığım insan varki kim kimdir kapanya ne kampanyasıdır takip etmek çok güç bu yüzden okuyamıyorum. Zaten artık mesajlar oy verirmisinden çıkıp kaç takasın vara falan döndü :)

Ama sayfamda tanıdığım arkadaşların bi kampanyasını falan görünce taabiki yardımcı olmaya çalışıyorum veyaa forumdan mesaj atan arkadaşlarımı cevapsız bırakmamaya çalışıyorum.
 Keşke bana forumdan mesaj atmış olsaydın  ::)

bende aynı şekilde faceten gelen mesajlara bakamıyorum çünkü günde 200 mesaj geldiği oluyor ama forumdan destek isteyenlere en kısa sürede dönmeye çalışıyorum ya da facete paylaşım yapanlara denk gelirsem destek oluyorum

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #25 : 05 Haziran 2011, 16:23:20 »
firmaların fikir üretim depertmanında çalışan yetkililerde iş yok.çoğu üniversite mezunu ama proje üretemiyorlar.inovasyon zekası çok başka bir şeydir.yapacakalrı şey çok basit beğenili kampanya yaptığın zaman beğenen kişide çekilişe katılacak olacak bitecek.böyle iki türlü daha fazla adam topalrsn kampanyana firmana.
DÜNYA-AHİRET MADDİ-MANEVİ BOL RIZIK İÇİN  TESPİH:LA İLAHE İLLA ENTE YA HANNAN YA MENNAN YA BEDİAS SEMAVATİ VEL ARDI YA ZEL CELALİ VEL İKRAM

Çevrimdışı balca

• Usta Kampanyacı
  • ömer ali-meltem hazan
« Yanıtla #26 : 05 Haziran 2011, 16:24:56 »
Hera ablam baskadir,sonay_27 yine bambaskadir,meraal asla beni cevirmemistir keza calculus_07 zaten kankamdir,ebru ablam erteb yani o da asla esirgemez,selcuk abi parents i gorur gormez vermisti bana,marsmelow yine ole,ve boyle var iste bi lac isim daha listemde inaysa gibi boyle benim,yok olan isimlerde var

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #27 : 05 Haziran 2011, 16:37:07 »
hera ya zaten ne zaman istesem verir bende istediği zaman veriyorum. herkese veriyorum şimdiye kadar 1 kişiyi bile geri çevirmedim :=)
DÜNYA-AHİRET MADDİ-MANEVİ BOL RIZIK İÇİN  TESPİH:LA İLAHE İLLA ENTE YA HANNAN YA MENNAN YA BEDİAS SEMAVATİ VEL ARDI YA ZEL CELALİ VEL İKRAM

Çevrimdışı lerzankara

• Usta Kampanyacı
  • yakışıklı şanslarım
    • lerzankaradan
« Yanıtla #28 : 05 Haziran 2011, 19:15:05 »
arkadaşlar
sizin tarafınızdan anlaşılmakta yetti bana sağolun
bu yarışmada hani ben kazanınca onlar kazanamıycak olsa neyse
hepimizin kazanma şansı olduğu için girdim zaten yani hepimiz aynı anda kazanabiliyorduk ve buyüzden katıldım
herkese de o kadar çok destek oldumki 250 kişiyi çıkartırım dedim
ama malesef olmadı
geçenlerde bir arkadaş destek istedi bende tüm ev halkından veririm dedim verdim de hatta baktim yetmedi
küçük oğlumun adına mail adresi alip face açmıştım aylar önce tek amacım isim hakkının bende olmasıydı
baktım olmadı oy isteyenlere vermekle onuda kampanyalarda kullanmaya başladım
neyse pek çoğunuz iyi tanıyor beni çoğu zaman kampanyalarda ilk duyduklarımı bile hemen kim varsa haber veririm herjes kazansin isterim
en basiti birgün tweterde gezegen mehmet ilk 10 a kitap veriyorum dedi hemen rt yaptım sonra listemdeki o an online olanlara hemen rt yapın dedim
benim büyük oğlumunda tweteri var onunkinden açipta onada kazanabilirdim  ama bir eve bir kitap yeter herkes kazansın istedim ve nihayetinde o ilgiden çok memnun olan gezegen 20 kişiye verdi kitap bende çok  sevindim hepimz kazandık diye
ben hep bu sistemde olalım istiyorum anlatabiliyormuyum
paylaşmaktan daha güzel ne var ama hep bana hep bana oldumu insan sinir oluyor
klavyenin ses tonu yok ama sanırım kendimi ifade edebiliyorum
anlamak isteyen anlıyor zaten anlamak isteyeninde yolu açık olsun ne diyim :-\
kismet ettiyse Mevla el getirir yel getirir sel getirir. kismet etmediyse Mevla el götürür yel götürür sel götürür.

Çevrimdışı balca

• Usta Kampanyacı
  • ömer ali-meltem hazan
« Yanıtla #29 : 05 Haziran 2011, 19:24:11 »
Seni anlamak isteyen anliyor ablam ben gibi mesela bosver ama iste ben vimjoyu acamiyordum simdide teldeyim ama baska varsa oylayayim hep diorum yeterki sen de