Gönderen Konu: Netstore Oline Alışveriş mp3 kazananlar  (Okunma sayısı 3433 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı KüL Kedisi

• Usta Kampanyacı
  • Uğur Böcüsü
Netstore Oline Alışveriş mp3 kazananlar
« : 31 Mayıs 2011, 13:44:56 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Cennet BAKIR
Azize GELERİ
Selen AYDAN
Defne Selen MERSİNLİ
...Yasemin KILINÇ
Fatma Çetinkaya DRAMLI
Tuğba SUYABATMAZ
Yasemin KARAKOÇ
Eda POYRAZ
S Reyhan DİKYURT
Tülay LÜLECİ
DestinaKampanya
Meral EKİN
Hgk ZAFER
Özlem ELMACIGİL1
Tuğba Yeşilyurt BAYRAKTAR
Eda ARDIÇ
Esra DİNÇ
Ayten ÇADIRLI
Fidan DEMİR
Meltem Demirci HGK
Derya ETCİ
Zeynep AZILI
Şenay GAZOZ
Deniz USLU

kampanyalar devam edecekmiş takibe devam

Çevrimdışı nursen

• Usta Kampanyacı
    • bloğum
Ynt: Netstore Oline Alışveriş mp3 kazananlar
« Yanıtla #1 : 31 Mayıs 2011, 13:46:19 »
daha ne takip ederim ne yorarım kendimi hiç işim olmaz photoshop yapanlara bıle verdıler gorunmuyo ıste baska acıklaması yok 2 gun ugrastım daha da ugrasamam  >:( >:( >:( >:( >:(
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin bloğuma ve kampanyalarıma herkesi beklerim İZLEYİN BENİ

Çevrimdışı KüL Kedisi

• Usta Kampanyacı
  • Uğur Böcüsü
« Yanıtla #2 : 31 Mayıs 2011, 13:49:27 »
daha ne takip ederim ne yorarım kendimi hiç işim olmaz photoshop yapanlara bıle verdıler gorunmuyo ıste baska acıklaması yok 2 gun ugrastım daha da ugrasamam  >:( >:( >:( >:( >:(

yeter artık haksızlık etmeyin kimseyi kırmamak için verdi bidahada böyle birşey yaşanmaz çünkü bu şekilde kampanya yapmazlar karalamayın öyle firmaları hata oldu geçti bidahaki daha iyi olacak inanıyorum!

Çevrimdışı emk87

• Forum Moderatörü
  • Hero Member
  • şansım daim olsun inşallah =) aminnnn
« Yanıtla #3 : 31 Mayıs 2011, 13:52:33 »
Kül Kedisi bende adil olduklarına inanmıyorum acıkcası firma bilerek acmadı bence arkadaş sayısını sende düşünceleri için kimseye kızma :)

Çevrimdışı KüL Kedisi

• Usta Kampanyacı
  • Uğur Böcüsü
« Yanıtla #4 : 31 Mayıs 2011, 13:56:48 »
Kül Kedisi bende adil olduklarına inanmıyorum acıkcası firma bilerek acmadı bence arkadaş sayısını sende düşünceleri için kimseye kızma :)

kızmıyorum ama sonuçta verdiler hile yapanlarada verdiler öyle olsa hiç vermezlerdi biraz anlayış gösterelim ilk kampanyası acemilik oldu ikincisi eminim daha düzgün olcak ve hiçbir firmada 1 gecede mp3 vermiyorki günlerce tek tek oy toplayıp kaybettiğimizde oluyor bukadar acımasız olmamak lazım

Çevrimdışı emk87

• Forum Moderatörü
  • Hero Member
« Yanıtla #5 : 31 Mayıs 2011, 13:58:51 »
800 küsür kişi beğenmiş sayfayı ve hediye alan 20 kişi o zaman madem cogu kişi gormuyor yarısma iptal edilit kimseye vermez ve daha düzgün aynı hediyelerle acemiliğe yer olmayan bir sayfa yapar kazanmakta kaybetmekte ver ama o yarısmalar en azından herkes eşit sartlardayken oluyor ;) bu gibi durumlarda değil tabi benim fikrim bu kimse bana katılmak zorunda değil.

Çevrimdışı KüL Kedisi

• Usta Kampanyacı
  • Uğur Böcüsü
« Yanıtla #6 : 31 Mayıs 2011, 14:00:50 »
800 küsür kişi beğenmiş sayfayı ve hediye alan 20 kişi o zaman madem cogu kişi gormuyor yarısma iptal edilit kimseye vermez ve daha düzgün aynı hediyelerle acemiliğe yer olmayan bir sayfa yapar kazanmakta kaybetmekte ver ama o yarısmalar en azından herkes eşit sartlardayken oluyor ;) bu gibi durumlarda değil tabi benim fikrim bu kimse bana katılmak zorunda değil.

neyse oldu bitti ilkti acemiydi 2. cide daha adil ve eşit olacaktır çok üstüne gidildi zaten ben çok üzüldüm kazandım diye değil kazanmasamda üzülürdüm sadece anlayış gösterelim yazık yani o kişininde hesap verdiği yerler var  :)

Çevrimdışı emk87

• Forum Moderatörü
  • Hero Member
« Yanıtla #7 : 31 Mayıs 2011, 14:03:18 »
kimse firmayı kampanya yapsın diye zorlamıyorki kendileri yapıp yuzune gözüne bulastırdılar :) ben sadece bana mantıklı gelmeyen şeyleri söyledim senide tebrik ederim.

Çevrimdışı KüL Kedisi

• Usta Kampanyacı
  • Uğur Böcüsü
« Yanıtla #8 : 31 Mayıs 2011, 14:05:14 »
kimse firmayı kampanya yapsın diye zorlamıyorki kendileri yapıp yuzune gözüne bulastırdılar :) ben sadece bana mantıklı gelmeyen şeyleri söyledim senide tebrik ederim.

insanlık hali olur böyle şeyler haksızsınız demiyorum sadece çok çok fazla üstüne gidildi oda böyle olsun istemezdi bi şans daha verelim diğer kampanyasında toparlayacaktır teşekkür ederim ayrıca  :)

Çevrimdışı emirtalha

• Usta Kampanyacı
    • Reklam-Tanıtım
« Yanıtla #9 : 31 Mayıs 2011, 14:14:05 »
Kazananları tebrik ederim. Ben olaya el atmadan önce sadece yorumlarda söyleniyordu sizden kaynaklı ayarlarınıza bakın vs. ama ben el atınca kendileri uğraşmaya başladılar. Ben hak etmediğim içinde bilgilerimi vermedim doğru olan da buydu sizlerlede paylaştım akşam plan hazırlıyordum malum iş gereği. şuan öğle arası bitti ders başladı ve ben burada yazıyorum. Beni savunduğunuz için de bütün arkadaşlarıma çok çok teşekkür ederim  :) ;) :D ;D >:( :( :o 8) ??? ::) :P :-[ :-X :-\ :-* :'( bukadar ifade anca anlatır :P
Kampanya & Reklamların Sanal MerkeziLinkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin