Gönderen Konu: Şen Dekorasyon Hakkında...  (Okunma sayısı 1965 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı dersyolu

• Usta Kampanyacı
Şen Dekorasyon Hakkında...
« : 27 Mayıs 2011, 21:17:24 »
Merhabalar, ben kendi ismimle yarışmaya katılmak için bekliyordum sayfada ve bana adımın gerçek olmadığı, aslında kadın olduğum, yüzlerce fake hesabım olduğu, bu forumun o yüzden kalabalık görüldüğünü, bir ordu gibi dolaştığımızı ve bize acıdıklarını söylediler. Hala gülüyorum, hatta şok geçiriyorum. Sayfada destek olursanız sevinirim. Şaka gibi, benim yorumumu sildiler ve onunkini silmediler. Şok geçiriyorum daha da fazla.

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Ozan Aygün'den yediğim tehditler üzerine destek isteklerimi sadece özelden yapıyorum.

Çevrimdışı papatya89

• Forum Moderatörü
  • Hero Member
Ynt: Şen Dekorasyon Hakkında...
« Yanıtla #1 : 27 Mayıs 2011, 21:25:23 »
deli saçması

Çevrimdışı dersyolu

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 27 Mayıs 2011, 21:26:01 »
mesajları aynen şöyle:

siz varya tam bi ordu gibisiniz. 5-10 tane feyk porfiliniz var. toplandığınız haber aldığınız bir forum mudur sayfamıdır ne var ordan toplanıp geliyosunuz.yalansınız yani yalan.ha işe yarıyosunuz sayfalar sizin sayenizde kalabalık gözüküyo.ama sana ve diğerlerine soruyorum hasan ya zaten isimleriniz de feyk.ya hiç kendi kendinize utanmıyomusunuz yada sormuyomusunuz .bana hediye veer bana ver bana ver diyosunuz.ya varya rezilsiniz he.nasıl bir mide var sizde ya.hiç mi kendi vicdanınız yok. tamam kimseye rezil olmuyosun ne ismin gerçek nede fotografın. kendi içinlize bi konuşsanıza. ne diyosunuz acaba. ben burdan şunu tırtıkladım ben şurdan bunu tırtıkladım mı diyosunuz.
Ozan Aygün'den yediğim tehditler üzerine destek isteklerimi sadece özelden yapıyorum.

Çevrimdışı jodi

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 27 Mayıs 2011, 21:29:44 »
Kaç yıldır çok gördük böylelerini çekememezlikten başka bir şey değil.

Çevrimdışı dersyolu

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #4 : 27 Mayıs 2011, 21:31:30 »
Alpman Sanem hasan basriii kaç tane daha profilin var

Hasan Basri Çifci a-a, kimi ilgilendirir ki..

Alpman Sanem sen kadınsın hasan

Hasan Basri Çifci pardon?

Hasan Basri Çifci admin burayla ilgilenebilir mi lütfen?

Alpman Sanem siz varya tam bi ordu gibisiniz. 5-10 tane feyk porfiliniz var. toplandığınız haber aldığınız bir forum mudur sayfamıdır ne var ordan toplanıp geliyosunuz.yalansınız yani yalan.ha işe yarıyosunuz sayfalar sizin sayenizde kalabalık gözüküyo.ama sana ve diğerlerine soruyorum hasan ya zaten isimleriniz de feyk.ya hiç kendi kendinize utanmıyomusunuz yada sormuyomusunuz .bana hediye veer bana ver bana ver diyosunuz.ya varya rezilsiniz he.nasıl bir mide var sizde ya.hiç mi kendi vicdanınız yok. tamam kimseye rezil olmuyosun ne ismin gerçek nede fotografın. kendi içinlize bi konuşsanıza. ne diyosunuz acaba. ben burdan şunu tırtıkladım ben şurdan bunu tırtıkladım mı diyosunuz.

Alpman Sanem noldu hasan basri zoruna mı gitti?

Alpman Sanem acıyorum böylelerine acıyorum.

Hasan Basri Çifci hayır arkadaşım yarım saattir sana gülüyorum. ismim fake'miş hı-hım. o yüzden 220 kişiyle bu isim üzerinden iletişime geçiyorum. bu isimle okulda okuyorum. cia'denim hem de. gizli kimliklerim falan var benim. böyle her gün başka birisi kılığında kampanyalara katılıyorum. :D akşam akşam iyi güldüm, sağol. adım hasan basri çifci ve istersen fake de, istersen başka bir şey söyle :D toplam üç hesabım var - açıklamak zorunda da değilim de neyse- çünkü birisinden admini olduğum sayfaya video yüklemesi yapıyorum, telif hakkı iddiaları dolayısıyla bu profilden video yüklemem yasaklandığı için o hesabı kullanıyorum. diğer hesabımı da sadece çok iyi arkadaş olduğum insanlarla doldurdum ve muhabbet ediyorum. sen keyfimin kahyası olduğun için de akşam akşam seninle konuşuyorum. admin de ilgilenmesin zaten :)

Alpman Sanem ah be güzelim ah diyorum sana;)

Şu "sen kadınsın hasan" kısmında yüz ifadem aynen şöyleydi: o.O

Çevrimdışı cilekrecelii

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 27 Mayıs 2011, 21:33:23 »
bence dikkate almayın bende profilime harvard mezunu mit de yüksek yaptı diye yazıyım diyorum  :P

Çevrimdışı jodi

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #6 : 27 Mayıs 2011, 21:34:22 »
Bence çok takma cevap verme konuşsun dursun. Kimseyi ilgilendirmez kimin kaç tane hesapla katıldığı, kimsenin elini kolunu bağlamıyoruz o da açıversin madem fake profil.

Çevrimdışı dersyolu

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #7 : 27 Mayıs 2011, 21:34:51 »
bunların derdi ne gerçekten :D acemi kampanyacıyım ben, daha iki aylığım. :D bana da öğretin :D

Çevrimdışı balca

• Usta Kampanyacı
  • ömer ali-meltem hazan
    • blogum:=)))
« Yanıtla #8 : 27 Mayıs 2011, 21:42:21 »
daha cok sey goreceksınız...ben 3 ayda neler gordum...fake hesaplar yuzlerı katladı...gıttıgıdıyor a mesaj attım göz yumacagız dedıler...sonraaa...adım forumda musibet oldu...sonra forumdan benı sıkayet edenler oldu...sonraaa hergunkampanya forumundan gelmıs bu yener dıyenler cok oldu...3 ayda bunları gordum 33 ayda herhalde benı fururlar :D:D:D
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin tıklasanız yeter

Çevrimdışı dersyolu

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #9 : 27 Mayıs 2011, 21:43:26 »
hala gülüyorum ya.. düşünsenize giriyorsunuz ve sen aslında kadınsın falan diyolar :D "n'oluyo lan!" dedim direk :D