Gönderen Konu: Bugün Kimler Galip Gelir?  (Okunma sayısı 3092 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kartal1000

• Usta Kampanyacı
Bugün Kimler Galip Gelir?
« : 01 Mayıs 2011, 14:35:11 »
Bugün Süper lig adına çok önemli bir gün.Şampiyonluğu yakından ilgilendiren 3 maç var.
Fenerbahçe-İ.B.B Spor
Trabzonspor-Gaziantepspor
Kayserispor-Bursaspor
Hepsi 19:00'da başlayacak.Sizin bu maç hakkındaki görüşleriniz neler?
Eğer Allah'ın ni'metini sayacak olsanız, onu sayamazsınız. Şübhesiz ki Allah, elbette Gafûr (çok bağışlayan)dır, Rahîm (çok merhamet eden)dir. ( Nahl 18 )

Çevrimdışı pLnLp

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
  • Tek arkadaşı "üzüm" :)
Ynt: Bugün Kimler Galip Gelir?
« Yanıtla #1 : 01 Mayıs 2011, 14:37:13 »
antep gidikk zaten :D trabzon alır
diğerlerişne bişi diyemicem dün galatasarayı yendık keyfim yerinde zaten  :P
Twitter:Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
İnstagram:Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Teklife Bir Tık Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı kareem1987

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 02 Mayıs 2011, 02:52:12 »
Trabzon gaziantep'e takılır diye düşündüm ama hiç zorlanmadı.son haftaya kadar yarış sürer bence...

Çevrimdışı devrim1986

• Usta Kampanyacı
  • P.S. ✿ I Love You..✿
« Yanıtla #3 : 03 Mayıs 2011, 18:04:05 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Trabzon gaziantep'e takılır diye düşündüm ama hiç zorlanmadı.son haftaya kadar yarış sürer bence...

İkili averajla FB alır gider şampiyonluğu bence... :)
Dünyalar kadar değil aşklarım kadarsın...

Çevrimdışı kareem1987

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #4 : 04 Mayıs 2011, 13:34:43 »
Trabzon her an takılabilir yalnız.Fener iyi oynayarak kazanıyor fakat Ts için aynı şeyi söyleyemeyeceğim...

Çevrimdışı devrim1986

• Usta Kampanyacı
  • P.S. ✿ I Love You..✿
« Yanıtla #5 : 04 Mayıs 2011, 14:48:32 »
Trabzon her an takılabilir yalnız.Fener iyi oynayarak kazanıyor fakat Ts için aynı şeyi söyleyemeyeceğim...

ortak bende FB 'liyim..Görünen köy kılavuz istemez..Son haftalarda iyi futbol değil de sonuçlar daha önemli..Fb çok istekli..En azından maç farklı skorlardayken bile hala baskılı ve ofansif bir oyun sergiliyor..Büyük konuşmamak lazım ama FB daha çok yakın şampiyonluğa..TS için yorum yapmak istemiyorum..Lig bitsin çok şey konuşulacaktır zaten... :D :D

Çevrimdışı devrim1986

• Usta Kampanyacı
  • P.S. ✿ I Love You..✿
« Yanıtla #6 : 09 Mayıs 2011, 13:15:43 »
kareem1987 ; çok az kaldı..kim ne derse dedin FB Şampiyonluğa koşuyor..Kaldı son 2 maç..TS gol yedi 87 'de sonra 88 'de attı..Bizi TS'nin durumu ilgilendirmiyor ki spor yorumcuları bu durumu bile malzeme yapıyor..2 maçı da kazan..Olsun bitsin inş... :D :D

Çevrimdışı kareem1987

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #7 : 09 Mayıs 2011, 13:21:54 »
valla kardeşim diğer takımlar hakikaten bizim şampiyonluğumuzu istemiyor.karabük öyle bir kapandı ki sanırsın karabük şampiyonluğa koşuyor.ilk yarı vasat oynadık.fakat 2. yarı bomba gibiydik.valla maç 1-1 oldu havalara uçtuk.daha sevinemeden 2. gol geldi.merak ediyorum 2 maç kaldı burak nereye kadar taşıyacak bu takımı.belirli oyuncuların ayağına bakan bir takım Ts.hala diyorum Ts takılacak.
bu şampiyonluk bizim.önümüzde sadece Ankaragücü engeli var.sivas maçını saymıyorum.

Çevrimdışı devrim1986

• Usta Kampanyacı
  • P.S. ✿ I Love You..✿
« Yanıtla #8 : 09 Mayıs 2011, 13:28:50 »
valla kardeşim diğer takımlar hakikaten bizim şampiyonluğumuzu istemiyor.karabük öyle bir kapandı ki sanırsın karabük şampiyonluğa koşuyor.ilk yarı vasat oynadık.fakat 2. yarı bomba gibiydik.valla maç 1-1 oldu havalara uçtuk.daha sevinemeden 2. gol geldi.merak ediyorum 2 maç kaldı burak nereye kadar taşıyacak bu takımı.belirli oyuncuların ayağına bakan bir takım Ts.hala diyorum Ts takılacak.
bu şampiyonluk bizim.önümüzde sadece Ankaragücü engeli var.sivas maçını saymıyorum.

Fb 'yi dün gece kurtaran isim Lugano değildi..Gökhan Gönül olmasaydı inan bana durum sandığımızdan da kötü olurdu..Maç izliyoruz umulmadık kimseler bile inş. yenilirsiniz demeye kalmadı Gooooll geldi..Sonra peh deyip uzaklaştılar..Açıkçası bu konuda seninle aynı görüşü paylaşıyorum..Ankaragücü en azından Karadeniz ekiplerinden değil..Bir baskı var bu çok net yalnız FB'nin dün %100 penaltısı da güme gitti..2 maçı alıp bu işi bitireceğiz...TS için yorumlarımı en sona saklıyorum..Rekabet güzeldir ama .... :)

Çevrimdışı erdem61

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #9 : 09 Mayıs 2011, 13:33:38 »

Fb 'yi dün gece kurtaran isim Lugano değildi..Gökhan Gönül olmasaydı inan bana durum sandığımızdan da kötü olurdu..Maç izliyoruz umulmadık kimseler bile inş. yenilirsiniz demeye kalmadı Gooooll geldi..Sonra peh deyip uzaklaştılar..Açıkçası bu konuda seninle aynı görüşü paylaşıyorum..Ankaragücü en azından Karadeniz ekiplerinden değil..Bir baskı var bu çok net yalnız FB'nin dün %100 penaltısı da güme gitti..2 maçı alıp bu işi bitireceğiz...TS için yorumlarımı en sona saklıyorum..Rekabet güzeldir ama .... :)
iyide selçuğun görmesi gereken kırmızı kartta güme gitti. :D :D:)
**********ERDEM10**********