Gönderen Konu: altın örümcek hediye :)  (Okunma sayısı 2748 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı emk87

• Forum Moderatörü
  • Hero Member
  • şansım daim olsun inşallah =) aminnnn
altın örümcek hediye :)
« : 11 Mart 2009, 22:33:55 »
Değerli Tonikler! TonlaKazan.com Altın Örümcek Yarışmasında finale kaldı, bizi desteklemek için tek yapmanız gereken ALTIN (boşluk) 918 yazıp 3969’a göndermek!

Altın Örümcek Web Ödülleri organizasyonu, web ve internet teknolojilerini takip eden, konuya ilgi duyan tüm internet kullanıcılarını organizasyonun içine dahil edebilmek ve interaktivite yaratarak, her kesimden internet kullanıcısında, ilgi ve merak uyandırmak amacıyla, final değerlendirme sürecinde, halk oylaması ile genel katılımı teşvik etmeyi amaçlamaktadır.

Finale kalan siteler arasında, internet kullanıcıları halk oylaması ile değerlendirme yapabileceklerdir. Final değerlendirmeleri sonucunda jürinin birincisi ve halkın birincisi olmak üzere her kategoride 2 birinci açıklanacaktır.

Turkcell abonelerine Mayıs 2008’den bu yana kontör/dakika kazandıran mobil reklam platformu TonlaKazan servisimizin web sitesi Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin Telekomünikasyon kategorisinde finale kaldı!

TonlaKazan.com sitemizi desteklemek için yapmanız gerekenler ALTIN (boşluk) 918 yazıp 3969’a göndermek!

Halk oylamasına katılan internet kullanıcıları Altın Örümcek heyecanına ortak olmanın yanında çeşitli hediyelerin de sahibi olacaklar.

SMS ile oylamaya katılanlar arasından
• Her 888. Kişi Penta Bilgisayar’dan Digital fotoğraf çerçevesi
• Her 444. Kişiye Sun Express’ten çift kişilik yurtiçi gidiş dönüş uçak bileti
• Her 333. Kişiye Beşiktaş Kültür Merkezi’nin düzenlendiği organizasyonlardan ( konser/gösteri/tiyatro ) birine çift kişilik davetiye
• Her 222. Kişi çift kişilik Altın Örümcek ödül töreni davetiyesi.
• Her 111. Kişi Caffé Nero’dan 5 günlük ücretsiz kahve kuponu
• Her 99. Kişi DorukNet’ten 1 senelik weblight aboneliği
• Her 77. Kişi DorukNet’ten 1 senelik name.tr uzantılı alan adının sahibi olacak.
• Herhangi bir GSM numarasından bir referans ID’ye gönderilen 1 adet tekil SMS, oylamada sayılacaktır.

Katılım şartları:
* Oylamaya Türkiye ve KKTC’den kullanılan operatörlerden atılacak SMSler ile katılım sağlanabilir.
* İnternet üzerinden gönderilen SMS’ler ile oylamaya katılınamaz.
* Oylama kapsamında gönderilen her bir oy 2 SMS - 4 kontör olarak ücretlendirilir. Kontör ücretleri için kullanmakta olan operatörünüzü arayınız.
* Bir kişi; birden fazla hediye hak ettiği durumda aksi belirtilmez ise parasal olarak değeri fazla olan ödülü kazanmış sayılacaktır.
* Operatör kaynaklı nedenlerden dolayı doğabilecek zararlardan DorukNet sorumlu tutulamaz.
« Son Düzenleme: 18 Mart 2009, 12:13:15 Gönderen: emk87 »

Çevrimdışı a1ONEboy

• Usta Kampanyacı
Ynt: tonlakazan hediye :)
« Yanıtla #1 : 11 Mart 2009, 22:36:11 »
4 kontör :( çıkma ihtimalide çok fazla değilki :S
YGS , LYS ve benzeri sınavlardan dolayı kapalıyız !

Çevrimdışı tubtub

• Deneyimli Kampanyacı
Ynt: tonlakazan hediye :)
« Yanıtla #2 : 18 Mart 2009, 04:54:54 »
Hatalı başlık ve tanıtım olduğunu düşünüyorum. Bilmem bir düzeltme gerekir mi?

Kampanya tonlakazan'In değil, altınörümcek'indir. Altın Örümcek Halk Ödülü kategorisinde seçim sonucu kazanılıyor, tonlakazan'In buradaki tek ilgisi kendilerine oy istedikleri bloglarından alıntı yapmış olmanız... :)

Doruk net ve altınörümcek, iyidir güvenilirdir. Yarışmanın dürüstçe geçeceğine eminim, ancak oy verirken tonlakazan'a değil de (tabii hak ediyorsa ona) beğendiğiniz ve desteklemek istediğiniz bir başka siteye de verebilirsiniz. Unutmayın, siteler için bu ödül çok önemli ve kaliteli. Prestijli bir hit aracı.
Kazandıklarımı ben de yayınladım.

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı canonili

• Acemi Kampanyacı
  • **
Ynt: altın örümcek hediye :)
« Yanıtla #3 : 19 Mart 2009, 16:24:28 »
destekledik bakalım.şimdiye kadar tonla kazan bize kontör kazandırdı bizde ona 4 kontör feda edelim.umarım başarılı olur ;)

Çevrimdışı memoli444

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #4 : 02 Nisan 2009, 12:41:37 »
arkadaşlar  tonla  kazan yeni  tonlar  belirlemiş  yapıkerdi  var  şuan  ilgilenen  arkadaş  olursa  acele  etsinn :)
;)

Çevrimdışı a1ONEboy

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #5 : 02 Nisan 2009, 15:46:47 »
tonlakazanın cıkı çıktı artık ton falan çıkmıyor >:( >:(
YGS , LYS ve benzeri sınavlardan dolayı kapalıyız !

Çevrimdışı tubtub

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #6 : 02 Nisan 2009, 23:32:19 »
Sorma. Ben mail de yolladım, dedim ton bulamıyoruz, tam beklediğim cevabı verdiler:
işte üye sayısı artmış da, şu da bu da... birilerinin ton süresi bittiğinde, o otomatikman düşüyormuş, oradan ton seçebiliyormuşuz falan....

zor iş gerçekten ama bayağıdır ton yok.
Kazandıklarımı ben de yayınladım.

Çevrimdışı memoli444

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #7 : 07 Nisan 2009, 10:41:53 »
arkadaşlar  ilgilenen   olursa   tonla  kazanda  şuan 270  adet  ton  var  ;) 0,5 kontu kazançlı ama olsun   :D
;)