Gönderen Konu: Kırmızı Ayakkabılar-Ücretsiz 5 Ayakkabı Kampanyası  (Okunma sayısı 1176 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı gizemlitosbaga

• Forum Moderatörü
  • Hero Member
  • ...Şans cesurdan yanadır...

Sayfamızda çekilişle ÜCRETSİZ OLARAK 5 ADET KIRMIZI AYAKKABI verilecektir.

KATILIM ÇOK BASİT. Çekilişe katılabilmek için 4 farklı seçenek bulunmaktadır. Kampanyaya çekiliş şansı yakalamak için aşağıdakilerden birini yapabilirsiniz.

1 - ) Sayfamızı beğenip, ürün fotoğraflarımızdan beğendiğiniz herhangi birine ya da bir çoğuna 50 tane kız arkadaşınızı etiketleyebilirsiniz.

2 - ) Sayfamızdaki ürün fotoğraflarından herhangi 10 tanesini beğenip, beğendiğiniz 10 fotoğrafa da yorum yaparak katılabilirsiniz.

3 - ) Sayfamızda her hangi 50 tane ürün fotoğrafımızı beğenerek ve kendi duvarında "Ücretsiz 5 Adet Ayakkabı Kampanyası" başlığı ile paylaşarak...

4 - ) Sayfamızın duvarında "Kırmızı Ayakkabılar" hakkındaki duygu, düşüncelerinizi ve aklınıza gelen cümleyi paylaşabilirsiniz. (Bu madde ile yarışmaya katılan kişiler arasında, yorumu en çok beğenilen kişiye 1 adet ayakkabı hediye edilecektir.)

- Yarışmaya katılım şartlarını sağladıktan sonra, lütfen bize Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresine mail atarak bildiriniz.

NOT: Bir kişi 4 farklı kategoride de kampanyaya katılabilir. Ancak 1 kategoriye sadece bir kere katılma hakkı vardır.

Çekiliş 31 Mayıs 2011 tarihinde yapılacaktırve 1 Haziran 2011 tarihinde sayfamızdan duyurulacaktır.

Çekilişle, 5 kişiye sayfamızda bulunan istediği ayakkabılardan hediye edilecektir.

Bu şekilde yarışmanın daha eğlenceli olacağını ve daha orjinal sonuçlar doğuracağı düşüncesindeyiz.

Herkese bol şanslar...

ETİKETLEME İŞLEMİNİ NASIL YAPABİLİRİM?
================================

Sayfamızı beğendikten sonra, sayfamızdayken "Fotoğraflar" bölümüne basınız.

Karşınıza çıkan albümlerden herhangi birini seçiniz.

Her hangi bir ürün fotoğrafının sol alt tarafında "Bu Fotoğrafı Etiketle" seçeneğini seçiniz. Tıkladıktan sonra, fotoğraftaki her hangi bir yere arkadaşlarınızı etiketlemeye başlayabilirsiniz.

50 kişi etiketledikten sonra "Etiketlemeyi Bitir" yazısını tıklayarak, işlemi tamamlamış olacaksınız.

Yarışmaya katılım şartlarını sağladıktan sonra Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresine mail atmanız yeterli olacaktır.

Çekiliş öncesinde, sadece Adınız, Soyadınız ve Mail adresiniz yeterli olacaktır. Çekiliş sonrası iletişim bilgileri ve adres bilgileriniz sorulacaktır.

Yarışmaya katılma hakkı kazananları sayfamızdaki, "Notlar" bölümünde "Çekilişe katılmaya hak kazananlar" başlığı altında yayınlayacağız. Liste her gün güncellenecektir.

Bol şanslar...

Kırmızı Ayakkabılar .Com Ekibi
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

...İster kum tanesi olsun ister kaya, ikisi de aynı şekilde batar suya (OldBoy)...

Çevrimdışı aralkoçu

• Usta Kampanyacı
Ynt: Kırmızı Ayakkabılar-Ücretsiz 5 Ayakkabı Kampanyası
« Yanıtla #1 : 05 Nisan 2011, 11:14:04 »
ne yaa bu böyle  ???okurken sıkıldım görende iphone vericekler
:) Şans

Çevrimdışı J3askan

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 05 Nisan 2011, 11:47:28 »
ben de okurken sıkıldım pas geç D:

Çevrimdışı yağmurvil

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 07 Nisan 2011, 21:42:06 »
katıldım 2numara lı şartlarla umarım şanslı olurumm

Çevrimdışı farza

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #4 : 07 Nisan 2011, 21:53:50 »
Ben hepınızın karısımı hem bunaldım hemde katıldım  :)