Gönderen Konu: aranızda çocuk psikoloğu var mı?  (Okunma sayısı 4333 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı esrauz

• Usta Kampanyacı
aranızda çocuk psikoloğu var mı?
« : 11 Mart 2011, 21:26:29 »
2 yaşındaki kızımın davranışları hakkında danışmak istiyorum ::)
moustache pig :D

Çevrimdışı pretemagna

• Usta Kampanyacı
  • pretemagna@gmail.com
Ynt: aranızda çocuk psikoloğu var mı?
« Yanıtla #1 : 11 Mart 2011, 21:34:38 »
çocuk psikologu değilim canım ama 2,5 yaşında bir oğlum var elimden geleni yaparım
soluk soluğa yaşamalı insan..

Çevrimdışı esrauz

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 11 Mart 2011, 21:38:45 »
canım benim kız,istisnasız herşeyi kendi yapmak istiyor.bizi çok zorluyor.2 yaş sendromu değil  :-\ sanki başka birşey ama ne?artı hiç oturmuyor.dur durak bilmiyor çok enerjik..
moustache pig :D

Çevrimdışı firuzeyno10

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 11 Mart 2011, 22:00:40 »
Canım 3 yıl önceki halim aklıma geldi 2 yaşındayken kızım bende forumuma böyle bir konu açmiştım  :D :D bu dediğim şeylerı yapıyordu 2 yaşındayken bizde kıskançlıkta vardı ama babasını kıskanırdı bende !! ayrıca ergen gibi herşeye sinirlenirdi !! oda oturmazdı akşama kadar gezerdi evin içinde tvyi bile ayakta seyrederdi :))

Çevrimdışı eycane

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #4 : 11 Mart 2011, 22:13:00 »
sanki benim oğlumdan bahsediyorsunuz,oda 2 yaşında ve hiç oturmuyan bir çocuk nerden alıyor bu enerjiyi anlamıyorum

Çevrimdışı dragonfly

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #5 : 11 Mart 2011, 22:29:26 »
benimde oğlum 3 yaşında. bazen dayanması katlanması zorlaşıyor. ancak yaşayan anlar. herkes geçecek diyor. ama geceleri bile sık sık uyanmaya devam ediyor. kolay gelsin herkese

Çevrimdışı GÜLÇİN21

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #6 : 11 Mart 2011, 22:35:59 »
benım de oğlum 2.5 yasında ve ben çıldırma aşamasındayım  ;D  yaramazlık yaramazlık başka bısı bıldıgı yok kırmadıgı bozmadıgı sey kalmadı  pc nın klavyesıne su dokup temızlık yapmadıgı mı kaldı yoksa ben uyurken kalkıp bebe yağıyla odayı yağlamadıgı mı kaldı neler neler  ;D ne sendomsa cıksın artık ben gırcem  ;D ;D bırde kış sımdı cok dısarı da cıkamıyolar akılları muzurluga erıyo bence takma bukadar  ::)
Demin fırına gittim. Fırıncı, ekmek sıcak diye eliyle zıplata zıplata getirince "Utanmıyormusun milletin ekmeğiyle oynamaya" deyip kaçtım. :D

Çevrimdışı turuncu993

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #7 : 11 Mart 2011, 22:36:06 »
Aynen benimde kızım 2 yaşında aynı dediğiniz gibi.Suyunu bile yürüyerek içiyo yemek yerken 1 lokma alıyo evi turluyo sonra gene geliyo aynen böyle devam ediyo.Sanırım bütün 2 yaş çocuklarında durum aynı.ve son zamanlarda istediği olmayınca inanılmaz sinirleniyor..
Şans gel bana gel bana gel bana...

Çevrimdışı ultraerdem

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #8 : 11 Mart 2011, 22:37:43 »
haydaa herkesin 2 yaşında oğlu ya da kızı var allah bağışlasın kıskandım :D :D :D

Çevrimdışı GÜLÇİN21

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #9 : 11 Mart 2011, 22:42:43 »
ultraerdem kıskanma topiği  bura değildi  ;D ;D ;D
Demin fırına gittim. Fırıncı, ekmek sıcak diye eliyle zıplata zıplata getirince "Utanmıyormusun milletin ekmeğiyle oynamaya" deyip kaçtım. :D