Gönderen Konu: BuldumBuldum.com'un Katkılarıyla Yeni Yılda Sinema Klaketi Kazanın  (Okunma sayısı 1477 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ask_ne_demek

• Usta Kampanyacı
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çekiliş Kuralları

Çekilişe katılma yolları gerçekten çok kolay:

1. Geçerli bir e-posta adresiyle bu sayfanın (Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin) altına bir yorum yazan herkes bir adet çekiliş hakkı kazanacak. (Yani çekilişe ismi bir kez yazılacak.)
... 2. Blogu olan ve bloguna gireceği bir yazı ile fragman.web.tr'deki bu çekilişi duyuran ve ardından yine bu sayfaya (Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin) yorum yaparak haber veren herkes bir adet daha çekiliş hakkı kazanacak. (Yani hem yorum hem de yazdığı yazının linkini girenler, çekilişe ismini iki kez yazdırmış olacak.)
3. Sitemize e-posta ile abone olanlar, fazladan bir çekiliş hakkına daha sahip olacaklar. Ancak bu konuda dikkat etmeniz gerek şey posta kutunuza gelecek onay mesajının içerisindeki bağlantıya tıklayarak aboneliği aktif etmeniz gerektiğidir.

Yeni içeriklerin e-posta adresinize gelmesini istiyorsanız, ücretsiz olarak abone olabilirsiniz > Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çekiliş Ödülleri

Üç şanslı takipçimiz birer adet Clapperboard - Sinema Klaketi kazanacaklar. Ayrıca kargo ücretini de buldumbuldum.com karşılıyor.

Sonuçlarının Açıklanması ve Süreç

* Çekiliş 4 Ocak 2011 tarihinde başlıyor ve 4 Şubat 2011 tarihinde sona erecek.

* Ardından şartlara uyan kişilerin listelerini çıkartıp, random.org sitesi aracılığıyla çekilişi gerçekleştireceğiz. Çekiliş için 1 asil, 1 de yedek talihli seçeceğiz.

* 6 Şubat 2011 tarihinde çekiliş sonucunu yine bu sayfadan ve facebook sayfamızdan (Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin) açıklayacağız. Asil talihli, göndereceğimiz e-postayı 3 gün içerisinde yanıtlanmazsa yedek talihliyle irtibat geçilecektir.

Hollywood filmlerinin klaketini evinize getirin!

Clapperboard - Sinema Klaketi

Işıklar... Kamera... Kayıt...

Film çekmeyecekseniz bile, odanız için güzel bir aksesuar ve sinema meraklıları için de son derece orijinal bir hediye... Artık neredeyse herkesin video kaydı yapabilen bir cihazı varken, kim bilir belki de beklediğiniz ilham kaynağınız budur…

Herkesin en azından video kaydı yapabilen bir cep telefonu varken, film çekebilmek için geriye tek bir eksik kalıyor: Clapperboard.

Klaket, film endüstrisinde ses ve görüntüyü senkronize etmek için kullanılan basit bir alettir. Eğer film endüstrisinde değilseniz bile odanız için güzel bir aksesuar, sinema meraklısı arkadaşlarınız için son derece orijinal bir hediye.

30 x 28 cm. ölçülerindeki klaketinizin üzerine favori filminizi de yazabilir, belki günün birinde hayranı olduğunuz oyuncu veya yönetmenden bir imza bile alabilirsiniz.

Müthiş bir yönetmen olmanız için belki de yıllardır eksik olan şey bu klaketti?

Bu ürünü şuan satın almak ve daha ayrıntılı fotoğraflarını incelemek isterseniz lütfen buraya tıklayınız.

Hediye sponsorumuz BuldumBuldum.com'a sizler ve kendi adımıza teşekkür ederiz.

Peki BuldumBuldum.com Nedir?

BuldumBuldum.com; Türkiye’de bulunmayan, hayata renk katacak en ilginç ürünleri müşterilerine sunan bir internet sitesidir. Aynı zamanda BuldumBuldum.com ismiyle Capitol ve Kanyon Alışveriş Merkezlerinde Kiosk Mağazaları bulunmaktadır. Bundan yüzyıllar önce Arşimet adındaki ünlü bilim adamının suyun kaldırma kuvvetini bularak üzerinde sadece bir peştemalle yarı çıplak sokağa çıkması ve “Buldum! Buldum!” diye bağırması ölçüsünde heyecan yaratacak ürünleri dünyanın çeşitli yerlerinden getirerek sizlere sunmaktadır. 800 çeşitten fazla ürüne sahip olan BuldumBuldum.com ile hayatınıza renk katabilir, sevdiklerinize özel günlerde gerçek anlamda değer taşıyan, unutulmaz hediyeler verebilirsiniz.
« Son Düzenleme: 05 Ocak 2011, 15:58:58 Gönderen: ask_ne_demek »
Geçmiş tozdur, üfle gitsin

Çevrimdışı gizemlitosbaga

• Forum Moderatörü
  • Hero Member
  • ...Şans cesurdan yanadır...
Ynt: sinema klaketi kazan
« Yanıtla #1 : 05 Ocak 2011, 15:43:46 »

konu açık ;)
...İster kum tanesi olsun ister kaya, ikisi de aynı şekilde batar suya (OldBoy)...

Çevrimdışı ecrim

• Usta Kampanyacı
    • Womans in your town for night
« Yanıtla #2 : 05 Ocak 2011, 15:51:47 »
hangi kampanyalardaymış ben nıye görmedim ki?kampanya mı kaçırıyorum yoksa ya?

Çevrimdışı ask_ne_demek

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 05 Ocak 2011, 15:59:20 »
dün ben facede etkinlikten bulmuştum oyüzden facebook twiter kampanyalarına eklemiştim
Geçmiş tozdur, üfle gitsin