Gönderen Konu: AMD  (Okunma sayısı 1650 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı HoppiDi

• Usta Kampanyacı
AMD
« : 27 Ağustos 2010, 09:48:53 »
AMD, ATI Radeon HD 5970’in lansmanını kutlamak ve 40. yıl kapsamındaki bir dizi yarışmanın son ayağını gerçekleştirmek için, AMD hayranları ve destekçilerine yönelik üçüncü ve son yarışmayı da duyurdu.  AMD’nin Facebook’taki hayranları bugünden itibaren katılarak 10 Microsoft Xbox 360 veya 10 Nintendo Wii’den birini kazanma şansı elde edecek.  Dört hafta boyunca hafta içi her gün bir oyun sistemi hediye edilecek.  Katılım şartları ve ayrıntılar için Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresini ziyaret edebilirsiniz.

Site ingilizce..

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı tozpembe79

• Acemi Kampanyacı
  • **
Ynt: AMD
« Yanıtla #1 : 27 Ağustos 2010, 11:10:53 »
bir tane türk ismi olan yok mu ya hoppidi :( kendimi garip hissettim oradan birinin yorumunu yapıştırdım gönderdim şimdi ne olacak ::) :D

Çevrimdışı ayisigim

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 27 Ağustos 2010, 11:18:38 »
tozpempe akşama yabancılar kendini yalnız hisedecek  ;D

deneme2222

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 27 Ağustos 2010, 11:57:47 »
*Eligibility: Residents of United States and Canada (excluding Quebec), age 18 or over. One (1) entry per person. See complete OFFICIAL RULES for additional details. Official rules may be obtained at Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin. Additional restrictions may apply.  Void where prohibited.

Çevrimdışı dortok

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #4 : 27 Ağustos 2010, 13:11:16 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
*Eligibility: Residents of United States and Canada (excluding Quebec), age 18 or over. One (1) entry per person. See complete OFFICIAL RULES for additional details. Official rules may be obtained at Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin. Additional restrictions may apply.  Void where prohibited.
Türkçesini de ben yazayım bari amerika ve kanadada oturanlar için geçerli
Allah gözünüzü doyursun.