Gönderen Konu: VOB'u okulunda öğren, ödülleri kazan! son katılım: 16 nisan  (Okunma sayısı 995 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı esackes

• Deneyimli Kampanyacı
VOB'u okulunda öğren, ödülleri kazan!
Ekonomist Dergisi ve Akbank iş birliğinde Akbank 2. VOB Sanal Portföy Yarışması düzenleniyor. Bilgiyi pratiğe dönüştüren bu yarışma ile hem VOB'u (Vadeli İşlem ve Opsiyon Borsası) kolayca öğrenin hem de para ödülü kazanın. 15 Mart'ta başlayan yarışmaya yatirimci.akbank.com.tr adresinden kayıt yaptırabilirsiniz.

15 Mart - 16 Nisan tarihleri arasında düzenlenecek yarışmada en yüksek portföy değerine ulaşan; Birinci yarışmacı 5.000 TL, İkinci yarışmacı 3.500 TL, Üçüncü yarışmacı 2.000 TL para ödülünün sahibi olacak. Üstelik dereceye girecek yarışmacılara başka bir süpriz daha var: ödül töreni İzmir'de, Vadeli İşlem ve Opsiyon Borsası'nda yapılacak.

Yarışma hakkında detaylı bilgiye, Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin, Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin veya yatirimci.akbank.com.tr adreslerinden ulaşabilirsiniz. Başarılar dileriz.

kampanya bilgisi mail ile geldi. katılanlara başarılar. Ben katılmıyorum anlamadığımdan...

MiniPsy

• Ziyaretçi
hımm katılabilirim ekonomiden az buçuk anlıyorum