Gönderen Konu: Getir Pepsi ve Ruffels'tan Büyük Çekiliş  (Okunma sayısı 1845 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi mach1

• Usta Kampanyacı
Getir Pepsi ve Ruffels'tan Büyük Çekiliş
« : 12 Mayıs 2023, 19:59:35 »
Pepsi ve Ruffles’tan büyük çekiliş!
Her 70 TL’lik Pepsi ve Ruffles siparişinize 1 çekiliş hakkı!

Pepsi ve Ruffles ürünlerinden birlikte veya ayrı ayrı tek seferde 70 TL ve katları tutarında sipariş vererek online ödeme yapanlara (her 70 TL’lik Pepsi ve Ruffles ürün alış verişi için 1 çekiliş hakkı) çekiliş hakkı verilecektir.

Örnek:

70-139 TL arası siparişe 1 çekiliş hakkı elde edilir.

140-209 TL arası siparişe 2 çekiliş hakkı elde edilir.

210-279 TL arası siparişe 3 çekiliş hakkı elde edilir.

Siparişinizi tamamladıktan sonra çekiliş hakları otomatik olarak tanımlanacaktır.

• İkramiye olarak, 1 kişi 41.999 TL değerinde Iphone 14 Pro 128 GB “Hat ve Kart Hariçtir.”, 3 kişi 10.999 TL değerinde Xbox Series S, 10 kişi 6.699 TL değerinde Apple Watch SE 44mm , 20 kişi 3.999 TL değerinde Airpods 3 nesil (lightning şarj kutusu) ikramiyesi verilecektir.

• 12.05.2023 Saat 00.01 – 11.06.2023 Saat 23.59 Kampanya tarihleri arasında geçerlidir.

• Çekilişten faydalanmak için Getir içindeki kullanıcı isminiz ve soyadınızın T.C. kimliğinizdeki isminiz ile aynı olması gerekir. Üyelik bilgileri eksik (Ad-soyad- adres bilgileri dışında diğer bilgileri eksik olsa dahi katılımcılar çekilişe dahil edileceklerdir) veya kayıtlı olmayan tüketiciler çekilişe dahil edilemeyecektir.

• Çekilişe katılan kullanıcılarımızın ad, soyad, telefon ve adres bilgileri Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti. ile paylaşılır.

• Çekiliş 19.06.2023 tarihinde saat 10.00’ da Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti. Atakent Mah. 221 sk. Rota Office No:3A D: 16 Küçükçekmece/İstanbul adresinde yapılacaktır.

Kazanan talihliler 21.06.2023 tarihli Birgün gazetesinde duyurulacaktır. 06.07.2023 tarihine kadar başvurmayan asillerle, 21.07.2023 tarihine kadar başvurmayan yedeklere ikramiyeleri teslim edilmez.

Getir uygulaması üzerinden sadece online ödeme yapılabilir ve sipariş ücreti uygulama üzerinden satın alım yapan kişilerin kredi/banka kartına yansıtılır.

Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.

• İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

• 18 yaşın altında olanlara, Pepsi Cola Servis ve Dağıtım LTD. ŞTİ, Getir Perakende Lojistik A.Ş. ve Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti. çalışanları kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri teslim edilmez.

• Bu kampanya Pepsi Cola Servis ve Dağıtım LTD. ŞTİ tarafından MPİ’nin 05.05.2023 tarih ve E-4043693-255.01.02-37009 sayılı izni ile MUCİZE TANITIM tarafından düzenlenmektedir.

• Çekilişe katılan herkes bu şartları kabul etmiş sayılacaktır.

*Görseller temsilidir.