Gönderen Konu: Makbul Kuruyemiş Hakkında  (Okunma sayısı 4279 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
Makbul Kuruyemiş Hakkında
« : 09 Mart 2022, 03:22:12 »
fındık ve fıstık siparişi vermeyi düşünüyorum.piyasanın 30-40 lira aşağısına geliyor kg fiyatı. ama bayat ve çürük ürün satıyorlar diye çok olumsuz yorum var. özellikle kalitesiz bozuk ürünleri toptan alıyorlar nu yüzden ucuz diye okudum ama tv de bu kadar reklamı dönen bir firma böyle yapmaz diyede inanasım gelmedi

makbul kuruyemiş firmasından hiç alışveriş yapan oldumu internet üzerinden yapacağım
DÜNYA-AHİRET MADDİ-MANEVİ BOL RIZIK İÇİN  TESPİH:LA İLAHE İLLA ENTE YA HANNAN YA MENNAN YA BEDİAS SEMAVATİ VEL ARDI YA ZEL CELALİ VEL İKRAM

Çevrimdışı anvil

• Global Moderator
  • Hero Member
Ynt: Makbul Kuruyemiş Hakkında
« Yanıtla #1 : 09 Mart 2022, 08:48:08 »
ilk kez ismini duyuyorum desem

Çevrimdışı deliefe06

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 09 Mart 2022, 09:36:10 »
Ben biliyorum ama alışveriş etmedim.Ama leblebici zade hem ucuz hem de taze ürün ü var.Tavsiyem Tuğba kuruyemiş varmAma çok kazık

Çevrimdışı juzy

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #3 : 09 Mart 2022, 10:58:29 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
fındık ve fıstık siparişi vermeyi düşünüyorum.piyasanın 30-40 lira aşağısına geliyor kg fiyatı. ama bayat ve çürük ürün satıyorlar diye çok olumsuz yorum var. özellikle kalitesiz bozuk ürünleri toptan alıyorlar nu yüzden ucuz diye okudum ama tv de bu kadar reklamı dönen bir firma böyle yapmaz diyede inanasım gelmedi

makbul kuruyemiş firmasından hiç alışveriş yapan oldumu internet üzerinden yapacağım

Sosyal medyada çok fazla etkinlik yapıyorlar bu vesile ile deneme şansım oldu , tüm ürünler yeni kavrulmuş gibi tazeydi . Sipariş olayı zaten başlı başına sıkıntı normalde bu tür alışverişleri direk mağazasından yaparım , arkadaşımız Tuğba Kuruyemiş önermiş , bu marka ile kötü bir deneyimim var vakti zamanında 1 torba kurtlu fıstık sattılar farkedene kadar bir kısmını yemiş bulunduk , götürüp sikayetimizi bildirdik . Yılın belli zamanlarında fıstıklar kurtlanır cevabı aldık mağaza müdüründen velhasıl o günden beri alışverişim olmadı. Kuruyemiş alışverişinide büyük arasta çarşı vs gibi yerlerden yapıyorum, sirkülasyon çok olunca bayat olma ihtimalide düşüyor bir nevi hem tadım şansıda oluyor , imkan varsa en güzeli böyle yoksa şansa artık ne çıkarsa
Bulmak istersen yeni bir YOL mutlaka vardır.

Çevrimdışı sahaneyedili

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #4 : 09 Mart 2022, 16:26:24 »
alışveriş yapmadım, sikayetvar.com sitesinden okuyun, olumsuz yorum fazlayla satın almayın
insanlar mağduriyet yaşamış ki yazmışlar