Gönderen Konu: Tivibu Epic Drama yarışması (26.01.2022)  (Okunma sayısı 182 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı anvil

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • İleti: 14815
Tivibu Epic Drama yarışması (26.01.2022)
« : 13 Ocak 2022, 10:05:23 »
Yarışma 12/01/2022 Saat: 00:01 - 26/01/2022 Saat: 23:59 kampanya tarihleri arasında Türkiye genelinde instagram.com/tivibu üzerinden gerçekleşmektedir.
12/01/2022 tarihinde instagram.com/tivibu adresinden yapılacak kampanya paylaşımından sonra Instagram uygulamasına kullanıcı adı ve şifresiyle giriş yaparak Tivibu (instagram.com/tivibu) hesabını takip ederek, paylaşılacak olan yarışma postunun altına yorum olarak “Bir dönem dizisinde olmazsa olmazınız nedir?” sorusuna yorum yapan ve 2 arkadaşını etiketleyenler yarışmaya katılacaklardır. Katılımlar konusunda uzman jüri tarafından değerlendirilecek olup; değerlendirme sonunda kazanan 1 kişiye Samsung 4K TV ve 10 kişiye Samsung Bluetooth Kulaklık ikramiye olarak verilecektir.

Kazananların duyurusu 01.02.2022 tarihinde Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin Instagram sayfasında ilgili yarışma postu altında açıklanacaktır. Kazanan talihlilerden iletişim bilgileri Instagram mesaj yolu ile istenir. 1 hafta içerisinde iletişim bilgilerini paylaşmayan asil talihlinin kazandığı ödül yedek talihliye devreder.
Yarışmaya katılım ücretsizdir. Kampanyaya katılım için herhangi bir ürün satın alma zorunluluğu bulunmamaktadır.
Katılımcı Instagram @tivibu (instagram.com/tivibu) hesabında yer alan yarışmaya internet yolu ile katılır ve katılım koşullarına uymayı peşinen kabul ve taahhüt eder.
Katılımcı yarışmaya katılmakla, hediyelerin ulaştırılması için gerekli olan isim, soy isim, telefon numarası, adres ve benzeri kişisel TTNET A.Ş tarafından bu amaçla sınırlı olmak üzere işlenmesine izin vermiş sayılır. Bu bilgiler, ilgili mevzuat hükümlerinin öngördüğü süre ile sınırlı olarak saklanacaktır.
18 yaşından küçük olanlar bu yarışmaya katılamaz. Katılmış ve kazanmış olsalar dahi hediyeleri kendilerine verilemez. TTNET A.Ş 18 yaşından küçüklerin yarışmaya velilerinden veya kanuni temsilcilerinden izin almadan katılmalarından veya yarışmaya bilgi sunmalarından sorumlu tutulamaz.
Katılımcılar yarışmaya yalnızca kendi adlarına katılabilirler, başkasının adına katılım yapamazlar. Kazanan katılımcıların Instagram hesabı, gerçek kişi hesapları olmak zorundadır. Aksi takdirde kazanılan ödül yedek listesindeki kazananlara sırayla geçer.
Yarışmaya sadece bireysel kullanıcılar katılabilir. Bir kurum, kuruluş, topluluk ya da internet sitesi adına/adıyla kampanyaya katılan kullanıcılar ödül kazanamaz ve kesinlikle hak iddia edemezler.
Bir kişi yalnızca bir defa ödül kazanabilir.
Ödülleri kullanım koşullarına uygun olarak kullanmak katılımcının sorumluluğundadır. Kullanım koşullarına aykırı hareket etmek nedeniyle ortaya çıkacak sorunlardan TTNET A.Ş sorumlu değildir.
Katılımcılar kendi kusurlarından kaynaklanan veya kaynaklanmasının işbu kampanya koşullarını ihlal etmeleri halinde TTNET A.Ş’nin verilecek ödülü tek taraflı olarak iptal etme hakkına sahip olduğunu ve bu durumda TTNET A.Ş’nin aleyhine herhangi bir hak, zarar veya ziyan talebinde bulunmayacaklarını, TTNET A.Ş’nin her türlü sorumluluktan fikri mülkiyet taleplerinden 3. kişi ve idari mercilerin talep veya cezalarından ari kılacaklarını ve ihlalden kaynaklanan her türlü sorumluluğun kendilerine ait olduğunu kabul, taahhüt ve beyan ederler.
Bu kampanya TTNET A.Ş. adına MPİ’nin 10.01.2022 tarih ve E-58259698-255.05.02-14420 sayılı izni ile Hedef Çekiliş tarafından kapsam dışı olarak düzenlenmiştir. 12.01.2022 SAAT:00:01 - 26.01.2022 SAAT:23:59 kampanya tarihleri arasında Türkiye genelinde instagram uygulamasına kullanıcı adı ve şifresiyle giriş yaparak Tivibu (instagram.com/tivibu) hesabını takip ederek, paylaşılacak olan yarışma postunun altına yorum olarak “Bir dönem dizisinde olmazsa olmazınız nedir?” sorusuna yorum yapan ve 2 arkadaşını etiketleyenler yarışmaya katılacaklardır. Katılımlar konusunda uzman jüri tarafından değerlendirilecek olup; değerlendirme sonunda kazanan 1 kişiye Samsung 4K TV ve 10 kişiye Samsung Bluetooth Kulaklık ikramiye olarak verilecektir. Kazananların duyurusu 01.02.2022 tarihinde Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin instagram sayfasında yayınlanacaktır. Kampanyaya Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin internet sitesinden yapılan katılımlar ücretsizdir. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Yarışmaya sadece bireysel kullanıcılar katılabilir. Bir kurum, kuruluş, topluluk ya da internet sitesi adına/adıyla kampanyaya katılan kullanıcılar ödül kazanamaz ve kesinlikle hak iddia edemezler. Genel Ahlak kurallarına aykırı paylaşımlar yarışmaya dâhil edilmeyecektir. Yarışmaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarlarından, internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (internet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması, vb.) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek sorunlardan ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul edilmeyecektir. TTNET A.Ş, Türk Telekomünikasyon A.Ş., Ogilvy İstanbul, Cobrand, Concept, Just, Kubix, New&Old, Adba Analytics, Skala çalışanları ile Hedef Çekiliş ve Organizasyon Hizmetleri LTD. ŞTİ. çalışanları ve 18 yaşından küçükler düzenlenen piyango ve yarışmaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez. İkramiyeye konu olan eşya ve /veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin