Gönderen Konu: Migros Becel Çekiliş Kampanyası  (Okunma sayısı 711 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı gulem61

  • Usta Kampanyacı
  • *****
  • İleti: 673
Migros Becel Çekiliş Kampanyası
« : 23 Eylül 2021, 00:38:34 »
Kampanya Detayları
Bu kampanya Migros Ticaret A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 15.09.2021 tarihli ve E-24951361-255.01.02-8889 sayılı izni ile 23.09.2021(saat:09:00)-06.10.2021(saat:23:00) tarihleri arasında gerçekleştirilecektir. Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelindeki tüm Migros, 5M Migros, Migrosjet Mağazaları’ndan veya Sanal Market’ten Upfield Turkey Gıda Maddeleri Dağıtım ve Satışı Tic. A.Ş.’ye ait Becel markalı ürünlerden birlikte veya ayrı ayrı tek seferde 20 TL ve katları (her 20 TL için 1 çekiliş hakkı) alışveriş yapan Money Kart, Money Bonus veya Money Kart özellikli (Money Pro Kart, Koç Ailem, Money & More, Servis Kart, Positive Card) kart sahibi müşteriler kampanyaya katılacaklardır.
Ad ve soyad bilgileri eksik veya kayıtlı olmayan Money Kart, Money Bonus veya Money Kart özellikli (Money Pro Kart, Koç Ailem, Money & More, Servis Kart, Positive Card) kart sahibi müşterilere çekiliş hakkı verilmeyecektir. Kampanya tarihleri arasında alışverişlerini iptal eden müşterilerin çekiliş hakları da iptal edilecektir.
Migros Sanal Market siparişlerinde; teslimat tarihinin en geç 6 Ekim 2021 olması, yapılan alışverişin provizyona dönmesi ve teslimat sırasında Becel ürünlerinin net ödeme tutarının 20 TL olması gerekmektedir.
Çekilişte 10 kişi Apple Watch Series 6 GPS, 44mm Space Gray Aluminium Case (birim değeri: ?4.049,00) ikramiyesi kazanacaktır. Çekiliş 22.10.2021 tarihinde saat 11.00’da U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic.Ltd.Şti. Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No:4-A Beyoğlu-İstanbul adresinde, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir.
Kazanan talihliler 27.10.2021 tarihinde Takvim Gazetesi Türkiye Baskısı’nda duyurulacaktır.
Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır.
Postada meydana gelen gecikmelerden Migros Ticaret A.Ş. sorumlu tutulamaz.
Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir.
Asil talihliler 11.11.2021, yedek talihliler 26.11.2021 tarihine kadar kimlikleri ve iletişim bilgileri ile Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin mail adresine, 0212 217 41 21 nolu faksa ya da U2 Tanıtım’ın yukarıda belirtilen adresine şahsen başvurmaları ve istenilen belgeleri eksiksiz teslim etmeleri halinde ikramiyelerini almaya hak kazanacaklardır.
Bu tarihlere kadar başvuru yapmayan talihliler ikramiyelerini alamazlar.
Kampanya Money Kart, Money Bonus veya Money Kart özellikli (Money Pro Kart, Koç Ailem, Money & More, Servis Kart, Positive Card) kart sahibi müşterilere yöneliktir.
Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Kazanılan hak devredilemez, nakde çevrilemez. Migros Ticaret A.Ş., Upfield Turkey Gıda Maddeleri Dağıtım ve Satışı Tic. A.Ş., U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.
KDV ve ÖTV dışında ikramiye ile ilgili tüm vergiler ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir.
Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.

Çevrimdışı enTURKtainment

  • Yeni Kampanyacı
  • *
  • İleti: 49
Ynt: Migros Becel Çekiliş Kampanyası
« Yanıtla #1 : 23 Eylül 2021, 01:14:47 »
Migros çekilişleri ile ilgili genel bir soru soracaktım. Money karta adres tanımlı değil malum, money sitesinden de adres girilmiyor. Sadece isim, mail, telefon bilgilerimiz var. Örneğin bir migros çekilişi kazanınca bizimle iletişime mi geçiliyor adres için? Normalde diğer çekilişlerde katılım sağlarken adres bilgileri giriliyor mutlaka malum. Migros'un işleyişi nasıl?

Çevrimdışı davidof

  • Usta Kampanyacı
  • *****
  • İleti: 4312
Ynt: Migros Becel Çekiliş Kampanyası
« Yanıtla #2 : 23 Eylül 2021, 09:02:52 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Migros çekilişleri ile ilgili genel bir soru soracaktım. Money karta adres tanımlı değil malum, money sitesinden de adres girilmiyor. Sadece isim, mail, telefon bilgilerimiz var. Örneğin bir migros çekilişi kazanınca bizimle iletişime mi geçiliyor adres için? Normalde diğer çekilişlerde katılım sağlarken adres bilgileri giriliyor mutlaka malum. Migros'un işleyişi nasıl?

Bu çekilişi kazanırsanız U2 Tanıtım'dan gelecek ibranameyi bekleyeceksiniz. İbranamede adres bilgisi isteniyor ;)
İnsan mı paraya bağlı, para mı insana bağlı? Bu, insana bağlı "Özdemir Asaf"