Gönderen Konu: Craxtapot'la hem eğlen hem kazan!  (Okunma sayısı 192221 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ufoskop

• Usta Kampanyacı
Ynt: Craxtapot'la hem eğlen hem kazan!
« Yanıtla #1290 : 27 Nisan 2010, 13:49:28 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
bende takip ediyorum. benim tam saatlerini bildiğim 5 ürün var. eqo- wi-fi araba- çorap ekran silici

ekran silici 2 tane gidiyor ı-budy de öyle. hepsinin saatlerini biliyorum sadece duvar kağıtlarını bilmiyorum şimdi yoğunluk sebebiyle günde 1  2 jeton kullanabiliyorum onlara da şanssızlıktan hediye çıkıyo. 56 jetonla hesabım beklemede bu saatten sonrakilere bakamıyorum bugün okula gitmem lazım sınavım var bekleyen arkadaşlara kolay gelsin

Bir de ne demek istediğin anlaşılsa süper olacak.

Çevrimdışı kartal1000

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #1291 : 27 Nisan 2010, 13:50:27 »
bende takip ediyorum. benim tam saatlerini bildiğim 5 ürün var. eqo- wi-fi araba- çorap ekran silici
eqo acaba kaçta çıkıyor.bir onu yazmıyorsunuz.serimin tamamlanmasına az kaldı ama bu eqo bitürlü çıkmadı  :(
Eğer Allah'ın ni'metini sayacak olsanız, onu sayamazsınız. Şübhesiz ki Allah, elbette Gafûr (çok bağışlayan)dır, Rahîm (çok merhamet eden)dir. ( Nahl 18 )

Çevrimdışı renginilerengarenk

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #1292 : 27 Nisan 2010, 13:53:13 »
demek istediğim şu saatleri bilince hep hediye geliyor. Ben duvar kağıdı istiyorum yaa  :( neyse çıkmam lazım herkese kolay gelsin.

Çevrimdışı ayferr24

• Usta Kampanyacı
  • rabbimin mükafatları
« Yanıtla #1293 : 27 Nisan 2010, 13:53:46 »
ben vereyim sana kardeş hemde istediğin kadar

Çevrimdışı ufoskop

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #1294 : 27 Nisan 2010, 13:54:40 »
demek istediğim şu saatleri bilince hep hediye geliyor. Ben duvar kağıdı istiyorum yaa  :( neyse çıkmam lazım herkese kolay gelsin.

Hediyelerin püf noktasını ilk veren kişi olarak bu tip havalara girmeni gülerek izliyorum sadece ;D Eminim yeterince duvar kağıdı kazanmışsındır ben hediyeleri süpürürken ;)

Çevrimdışı renginilerengarenk

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #1295 : 27 Nisan 2010, 13:54:49 »
arkadaşlar birde sadece jeton için crax alan arkadaşlara tavsiyem tanıdık bir bakkal veya marketle konuşup bir koli kıvrık alın içinde 40 paket var 8.25TL toplam

Çevrimdışı glh_n

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
  • Blogumdaki kampanyalar sizi beklerrr :D
« Yanıtla #1296 : 27 Nisan 2010, 14:28:37 »
arkadaşlar birde sadece jeton için crax alan arkadaşlara tavsiyem tanıdık bir bakkal veya marketle konuşup bir koli kıvrık alın içinde 40 paket var 8.25TL toplam
aa çok iyiymiş ben 20 şifreye 8 veriyorum :) tanıdık bakkal falan yok ama bi toptancı bulup başta koli koli alsaydım iyiydi yaa :D
YENİ FACEBOOK SAYFAMI BEĞENİRMİSİNİZ :)

Çevrimdışı melek61

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #1297 : 27 Nisan 2010, 14:32:56 »

Hediyelerin püf noktasını ilk veren kişi olarak bu tip havalara girmeni gülerek izliyorum sadece ;D Eminim yeterince duvar kağıdı kazanmışsındır ben hediyeleri süpürürken ;)
olsun arkadaş hiç değilse şu saatlerde çıkıyor dıye açıkladı.senın gibi süpürmedi.asıl sana gülünmesi gerekiyor. ;D

Çevrimdışı madımak

• Usta Kampanyacı
  • KÖMÜR GÖZLÜ OĞLUM
« Yanıtla #1298 : 27 Nisan 2010, 14:44:27 »
tamam kazandığınız saatleri paylaşmak istemiyorsunuz anladık >:( saygı gösteriyoruz ama lutfen oylamalı yarışmalarda da oy istemeyin sizde buna saygu gösterin ;D

Çevrimdışı glh_n

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
  • Blogumdaki kampanyalar sizi beklerrr :D
« Yanıtla #1299 : 27 Nisan 2010, 14:45:20 »
Yiğidi öldür hakkını yeme demişler ;) Ufuk söyleyene kadar kimse saat yakalama işine girmedi en azından ben kendi adıma söyliyim bu saat işi ortaya çıkana kadar pek bakmadım çünkü her bakışım birkaç duvarkağıdı olarak geri geliyordu :) Şimdi en azından arada balıkta takılıyo oltaya :D
YENİ FACEBOOK SAYFAMI BEĞENİRMİSİNİZ :)