Gönderen Konu: Craxtapot'la hem eğlen hem kazan!  (Okunma sayısı 192631 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı madımak

• Usta Kampanyacı
  • KÖMÜR GÖZLÜ OĞLUM
Ynt: Craxtapot'la hem eğlen hem kazan!
« Yanıtla #1280 : 27 Nisan 2010, 11:52:41 »
kocam artık evde crax görmek istemiyorum diye söyleniyor1 şifrem var biri bana özelden msj atıp yol gösterrirse çooooooooooook sevinirim :Ddaha doğrusu kocam çok sevinir... ;D ;D

Çevrimdışı Brave

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #1281 : 27 Nisan 2010, 12:13:59 »
1jetonla walper kazanırsın başka bişey kazanmazsınkı :D
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı ceydaa

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #1282 : 27 Nisan 2010, 12:19:17 »
bugün oynamayın sakın ...sabah 8 de başladım hep duvar kağıdı çıktı..8 tane duvar kağıdı çıktı...8'den itibaren kimseye  hiç hediye çıkmadı..hep duvar kağıtları çıktı...elimde daha çok şifre var..bekliyorum...
(destek isteyen arkadaşlar yazsın)

Çevrimdışı Brave

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #1283 : 27 Nisan 2010, 12:22:20 »
bugün oynamayın sakın ...sabah 8 de başladım hep duvar kağıdı çıktı..8 tane duvar kağıdı çıktı...8'den itibaren kimseye  hiç hediye çıkmadı..hep duvar kağıtları çıktı...elimde daha çok şifre var..bekliyorum...
sabahtan beri 1 I-buddy 1 equazlier tshirt 1 de ekran silici çıktı. kime çıktı bilmiyorum.

Çevrimdışı ceydaa

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #1284 : 27 Nisan 2010, 12:23:46 »
bana çıkmadı 8 duvar kağıdıyla bekliyorum.....banada hep duvar kağıdı çıkar...
(destek isteyen arkadaşlar yazsın)

Çevrimdışı renginilerengarenk

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #1285 : 27 Nisan 2010, 13:19:57 »
sabahtan beri 1 I-buddy 1 equazlier tshirt 1 de ekran silici çıktı. kime çıktı bilmiyorum.

yanlış takip etmişsin sdoku, cesur stan zavallı fred, stres paul, eqo tshirt, wifi tshirt çıktı şimdi sıra güneş kavanozunda sırayla çıkıyor ama buz kebapları atlıyo :D ı budyler akşam çıkıyor hemde 2 tane

Çevrimdışı Brave

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #1286 : 27 Nisan 2010, 13:20:59 »
hayır yanlış değil ben en alt sıra ile ilgilenmiyorum :D benım yazdığım saattn sonra çıkmayacak diye bişe yok ben yazdıktan sonra çıknlarda oldu.

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #1287 : 27 Nisan 2010, 13:28:55 »
hayır yanlış değil ben en alt sıra ile ilgilenmiyorum :D benım yazdığım saattn sonra çıkmayacak diye bişe yok ben yazdıktan sonra çıknlarda oldu.

arkadaşım konu tartışmaya dönsün istemiyorum tmm sen haklısın ben yanıldım. Ama en alt sağdan başlıyor hediyeler çıkmaya an an kayıtlarını alıyorum saatleri mevcut  ;D şimdi iyi bak güneş kavanozu 64 tane saat 15:00 da baktığında 63 olacak ve gidelide epey olmuş olacak. buz kebaplar 34 kalacak biraz ara verilecek çünkü buz kebapları ayarlamayı unutmuşlar sonra dilek feneri gidecek saat 18:20 de bak süper tırmanıcı 86 hala duruyor olacak 18:50 de baktığında ise çoktan gitmiş olacak. sonra 19:10 da baktığında çoraplar 142 adet  19:50 de baktığında ise 141 kalmış olacak liste böyle uzuyor  ;D

Çevrimdışı Brave

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #1288 : 27 Nisan 2010, 13:30:35 »
bende takip ediyorum. benim tam saatlerini bildiğim 5 ürün var. eqo- wi-fi araba- çorap ekran silici

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #1289 : 27 Nisan 2010, 13:45:25 »
bende takip ediyorum. benim tam saatlerini bildiğim 5 ürün var. eqo- wi-fi araba- çorap ekran silici

ekran silici 2 tane gidiyor ı-budy de öyle. hepsinin saatlerini biliyorum sadece duvar kağıtlarını bilmiyorum şimdi yoğunluk sebebiyle günde 1  2 jeton kullanabiliyorum onlara da şanssızlıktan hediye çıkıyo. 56 jetonla hesabım beklemede bu saatten sonrakilere bakamıyorum bugün okula gitmem lazım sınavım var bekleyen arkadaşlara kolay gelsin