Gönderen Konu: Hediyeediyor'dan Darth Vader Yılbaşı Özel Figürü  (Okunma sayısı 1473 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı masumkedi

• Usta Kampanyacı
Hediyeediyor'dan Darth Vader Yılbaşı Özel Figürü
« : 23 Aralık 2009, 12:52:13 »
HediyeEdiyor.com'da bu hafta BUBOB.com'dan Darth Vader Yılbaşı Özel figürü ve ankete katılan herkese %30'a varan indirim kuponları hediye!

80'lerde çocuk olmak, Plaza Çocuğu ve  Evim Güzel Evim kategorilerinde birbirinden harika yaratıcı ürünler BUBOB.com'da seni bekliyor.  %30'a varan indirim kuponlarından birini kazanmak için tek yapman gereken kısa anketimizi cevaplamak. Bol Şans!

Hediyeler talihlilere MNG Kargo aracılığı ile gönderilmektedir. Kargo ücretleri Istanbul için 2.50 TL, Istanbul dışı için 4 TL'dir. Unutmayın hediyenizin size en hızlı ve güvenli şekilde ulaşabilmesi için üye olurken bize verdiğiniz adres bilgilerinizin doğru olduğundan emin olmalısınız.

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı armutadam

• Deneyimli Kampanyacı
Ynt: Hediyeediyor'dan Darth Vader Yılbaşı Özel Figürü
« Yanıtla #1 : 23 Aralık 2009, 20:37:14 »
%30 indirim işini anlamadım, anketi doldurdum ama indirimle ilgili bir şey göremedim  :-\

osmaniyemin

• Ziyaretçi
Ynt: Hediyeediyor'dan Darth Vader Yılbaşı Özel Figürü
« Yanıtla #2 : 24 Aralık 2009, 13:16:54 »
Darth Vader Yılbaşı Özel figürü ve ankete katılan herkese %30'a varan indirim kuponları hediye!

Ankete katılan herkes her iki ödülede sahip olacakmı yoksa sadece indirim mi olacak.... ???