Gönderen Konu: World'e özel, 100 TL ve üzeri her alışverişe çeyrek Milli Piyango bileti hediye!  (Okunma sayısı 1454 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ecenaz55

• Ziyaretçi
19 - 31 Aralık 2009 tarihleri arasında World Üye işyerleri'nden yapacağınız her 100 TL ve üzeri alışverişte, slibinizdeki şifreyi 4454'e yollayın, Milli Piyango çeyrek biletinizin numarası kısa mesaj olarak cebinize gelsin.

Şansınız da Vadaa'nız da bol olsun!

Kampanya 19-31 Aralık 2009 tarihleri arasında,31 Aralık saat 16.00’ya kadar World üye işyerlerinde yapılacak olan 100 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir. Katılım için MP yazıp bir boşluk bırakarak POS slibindeki 10 haneli şifrenin SMS ile Turkcell /Vodafone 4454'e 31 Aralık günü saat 18.00’e kadar gönderilmesi gerekmektedir. SMS gönderim bedeli 1 SMS /2 Kontördür. Aynı gün aynı World üye işyerinden yapılacak harcamalardan yalnızca 1 tanesi için şifre basılacaktır. World Business kart, nakit çekim işlemleri, internet alışverişleri, yalnız belge, mail order işlemleri, Worldpuan ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. İptal edilen işlemlerde bilet kazanımları da iptal edilecektir. Kampanya banka bilet stokları ile sınırlı olup biletler tükendikten sonra kampanya katılımı sona erecektir. Yapı ve Kredi Bankası A.Ş., kampanya ile ilgili her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir. Kampanya Milli Piyango İdaresi'nin 34400001 numaralı bayisi Bilyoner.com aracılığı ile düzenlenmektedir.

sponge

• Ziyaretçi
bileti kaptık :)

Çevrimdışı darkinangel

• Usta Kampanyacı
  • SAHİP OLDUĞUN GÜCÜ ASLA GÖSTERME...!!!
Bende 2 tane aldım bu şekilde....

Çevrimdışı savaşcı

• Acemi Kampanyacı
  • **
benimde 3 tane oldu hadi hayırlısı

sponge

• Ziyaretçi
özdilekte 100 TL harcadım hem worldden hem özdilekten çeyrek bilet kazandım...

Çevrimdışı burkay17

• Yeni Kampanyacı
  • *
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
aynen ben de ikisinden de bilet kazandım ;D

Çevrimdışı savaşcı

• Acemi Kampanyacı
  • **
aynen ben de ikisinden de bilet kazandım ;D
arkadaşlar kazandıgınız world puanlar bir hafta geçerli bilginize