Gönderen Konu: 450ml. CocaCola kapaklarını atmayın para kazanın :)  (Okunma sayısı 3081 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı draga

• Yeni Kampanyacı
  • *
Arkadaşlar bilindiği gibi 450ml cocacola pet kapaklarında şifreler var. Eğer hattınız turkcell değilse ve kullanmıyorsanız bana msnden kapaktaki kodu yollarsanız sevinirim. Cep telefonundan gönderip kontör kazandıysanızda gönderebilirsiniz ben internette kullanacağım.

Ayrıca isteyen kişilere her geçerli şifre için 0,20YTL para öderim. Minimum ödeme limitim 1 YTL'dir. Bunu istiyorsanız msnden 5 tane geçerli şifre gönderin ve altına banka hesap bilgilerinizi yazın. Bu arada kampanya 31 ağustosta bitiyor, bunu yapmamdaki sebep CocaCola 600 puana Mini buzdolabı veriyor. Küçüklüğümden beri hep odamda bir tane olsa diye istemişimdir. otel odalarında olur ya hep özenmişimdir benimde odamda bir tane olsa keşke diye :)

Ayrıca her kapak 10 puandır yani 600 puan için benim 60 kapağa ihtiyacım var şu anda 70 puanım var, her gün alıyorum 1tane :)

Yardımlarınızı bekliyorum (:

msn; Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı janeozlem

• Usta Kampanyacı
Ynt: 450ml. CocaCola kapaklarını atmayın para kazanın :)
« Yanıtla #1 : 27 Temmuz 2008, 23:06:31 »
ne akıllısın sen :P

Çevrimdışı sawyer

• Yeni Kampanyacı
  • *
Coca-Cola gnctrkcll kampanyası
« Yanıtla #2 : 28 Ağustos 2008, 22:00:28 »
Evet arkadaşlar baktım birkaç arkadaş daha topic açmış şifre karşılığında bendende size kazandığım kontörler ancak 5 geçerli şifre gönderene kazanılan kontörler gönderim ücreti düşülerek gönderilecektir. Şifreleri 31 Ağustosa kadar sawyer.dominic[at]gmail[dot]com adresine gönderirseniz sevinirim.

[at] = @

[dot] = .

Çevrimdışı sewim

• Deneyimli Kampanyacı
  • Kampanya Mı? Hani Nerde :D
« Yanıtla #3 : 03 Kasım 2008, 10:33:13 »
güzel fikir :D

Çevrimdışı asi demir

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #4 : 21 Kasım 2008, 12:53:26 »
31 ağustos geçti dimi