Gönderen Konu: Fiat öğretmenlerimizi unutmadı  (Okunma sayısı 1061 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı K0LeRa

• Usta Kampanyacı
  • in every job there is a no :) :)
Fiat öğretmenlerimizi unutmadı
« : 23 Kasım 2009, 21:25:39 »
Fiat Binek ve Ticari Araçlar, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla düzenlenen ve Kasım ayı sonuna kadar sürecek özel indirim ve avantajlı kredi kullanma imkanı sunan yeni bir satış kampanyası ile dikkat çekiyor. Hem emekli hem de halen aktif olarak görev yapan Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı ilköğretim, lise, dershane ve üniversite öğrenim görevlilerine ve eşlerine özel fırsatlar sunan kampanya, Fiat Linea, Fiat Bravo, Fiat Albea Sole ve Fiat Grande Punto gibi modellerin yanı sıra Fiat Doblo ve Fiat Fiorino'nun Combi karoserli versiyonlarını kapsıyor.

Bağlı bulundukları eğitim kurumlarından alacakları çalışma belgesi veya öğretmen kartı (emekli kartı) fotokopisi ile Fiat bayilerine başvuracak öğretmenler, kampanya kapsamındaki Fiat Binek ve Ticari Araç modellerini, % 16'ya varan indirimlerle satın alma ayrıcalığına sahip olabilecekler.

Bununla birlikte Koç Fiat Kredi çatısı altındaki Fiat Finans ise kampanyadan faydalanmak isteyen öğretim üyelerine ve eşlerine,  Kasım ayı boyunca % 10 peşinat, 481 TL'den başlayan taksitlerle ve 48 aya varan vade imkanlarıyla kredi kullanarak satın alma kolaylığı sağlıyor. Ayrıca Türkiye çapındaki Fiat bayileri bayramın ilk günü olan 27 Kasım Cuma günü hariç ay sonuna kadar (Cumartesi ve Pazar günleri 12.00-17.00 arası, Pazartesi tüm gün) dahil olmak üzere hizmet vermeye devam edecek.