Gönderen Konu: Hey Gidi Eski Kampanyalar  (Okunma sayısı 1261 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ahmar

• Usta Kampanyacı
  • SAÜ
Hey Gidi Eski Kampanyalar
« : 20 Ocak 2016, 16:46:55 »
Arkadaşlar Merhaba eskisi gibi buralara giremesemde.Elimden geldiği kadar bakmaya çalışıyorum.Sizce eskisi gibi firmalar bonkör mü?Ben eskisi gibi olduğunu düşünmüyorum.Algida,First.Nivea,Avon bunlar önceden 1000 2000 gibi rakamlarda hediyeler veriyolardı.Ben bunları artık pek göremiyorum Peki sizce ?Artık kampanya katılım şartları daha uğraştırıcı gibime geliyor.
« Son Düzenleme: 20 Ocak 2016, 16:50:38 Gönderen: Ahmar »
Twitter: @zalimstalker instagram : @ukalamukalaa

Çevrimdışı hicazfasli

• Usta Kampanyacı
  • DESTEK İÇİN ÖM ATINIZ.
Ynt: Hey Gidi Eski Kampanyalar
« Yanıtla #1 : 20 Ocak 2016, 18:06:16 »
Ekmek aslanın ağzında idi,şimdi midesinde ve müşteri sayısı arttı..

Çevrimdışı lusnika

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 20 Ocak 2016, 19:57:02 »
Evet eski kampanyalar yok hatta kampanyacılık olayı bile kalmadı eskiden zor yetiştirildim ona katıl buna katıl artık boş boş duruyorum

Çevrimdışı sule_yilmaz

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 20 Ocak 2016, 21:33:24 »
öneceden bu kadar kampanyacıyım diyen çok yoktu herkes kendi web sayfasından yapıyordu şimdi facebook sayfası açıp oradan ulaşmak kolay olduğu için artık kitle sayısı arttı nasıl olsa 1 kişiye de ödül verilse paylaşımla yüzbinlere reklam daha kolay oldu firmalarında işine gelmeye başladı e öyle oluncada böyle oldu doğal olarak

Çevrimdışı Marlboro

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #4 : 21 Ocak 2016, 09:49:23 »
çok iyi hatırlıyorum kuzenimle birlikte kampanya ilk zamanlarında kanyon da sinema ya gitmiştik bedava biletimiz vardı üstüne burger king menü yemiştik kahve dünyasından şifremizle kahve içmiştik ne günlerdi zaman ne gösterceğini belli olmuyor askerlik iş güç evlilik derken zaman olmuyor yada sen kampanyayı görene kadar çoktan iş işten geçmiş oluyor eskiden burdan hergün arkadaşlar kazananlarda isimleri görürdük şimdi yok gibi birşey algida dondurma eti benim o magnum migros kampanyası 88 adet magnum almıştım  ;)

Çevrimdışı nil1299

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #5 : 21 Ocak 2016, 15:09:50 »
bence yıne bonkörler kampanyalar çok var ama artık ortalıkta çok kampanyacılar türedi ipini koparan herkez kampanyacı oldu artık kazanmak çok zor