Gönderen Konu: Carrefoursa Knorr Çekilişi 6 Kasım 2015  (Okunma sayısı 1866 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı iphonex

• Usta Kampanyacı
Carrefoursa Knorr Çekilişi 6 Kasım 2015
« : 23 Ekim 2015, 12:33:52 »
24 Ekim 2015 - 6 Kasım 2015 tarihleri arasında Carrefoursa İçerenköy - Carrefoursa Acıbadem - Carrefoursa Haramidere - Carrefoursa Maltepe Park - Carrefoursa Adana - Carrefoursa Bayrampaşa ve Marmara Forum Carrefoursa şubelerinden Knor mutfaklarına uğrayın harika ödüller kazanın Her 10 TL Knorr alışverişi yeni bir şans Detaylıbilgi Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı SwinsToMe

• Yeni Kampanyacı
  • *
Ynt: Carrefoursa Knorr Çekilişi 6 Kasım 2015
« Yanıtla #1 : 24 Ekim 2015, 12:43:10 »
geçen gün uyum markete gittim bu knor alışveriş sonucu gördüm afiş asmışlardı bu uyum markette çekiliş yapınca yayınlamıyor kataloga sinir oldum

Çevrimdışı J3askan

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 24 Ekim 2015, 12:48:48 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
geçen gün uyum markete gittim bu knor alışveriş sonucu gördüm afiş asmışlardı bu uyum markette çekiliş yapınca yayınlamıyor kataloga sinir oldum
twitterda felan takip edin bence.

Çevrimdışı SwinsToMe

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #3 : 24 Ekim 2015, 13:02:58 »
twitterda felan takip edin bence.
twitterı fazla bilmemde ama artık takip edicem marketi çok iyi taip etmek laızm çekliş yapıyor haberimiz olmuyor :(

Çevrimdışı sakaryazede

• Usta Kampanyacı
  • BAY İSTATİSTİK
« Yanıtla #4 : 27 Ekim 2015, 23:28:45 »
+1

Kulübe hoşgeldiniz, ben 2 yıldır falan sinir olmaktayım. Uyum market, Makromarket bünyesine katıldı ancak resmen üvey evlat. Çekiliş satışı arttırmak için yapılır, müşteri ürünü denesin istenir. Bir teşviktir ama gel gör ki çekiliş yapıyorlar, haberimiz olmuyor. Haberi alan bir şekilde alıyor, paylaşıp paylaşmamak tamamen kendi insiyatifi.
Dimyat'a pirince giderken evdeki bulgurdan olma.

Çevrimdışı sakaryazede

• Usta Kampanyacı
  • BAY İSTATİSTİK
« Yanıtla #5 : 27 Ekim 2015, 23:31:25 »
Katılıp kazananlar yazarsa seviniriz, tencere, çorba kupası falansa bilelim. Neticede Knorr'dan araba kazanmış biriyim, o tencere artık beni mutlu etmez  :D
Dimyat'a pirince giderken evdeki bulgurdan olma.

Çevrimdışı iphonex

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #6 : 28 Ekim 2015, 00:16:41 »
+1

Kulübe hoşgeldiniz, ben 2 yıldır falan sinir olmaktayım. Uyum market, Makromarket bünyesine katıldı ancak resmen üvey evlat. Çekiliş satışı arttırmak için yapılır, müşteri ürünü denesin istenir. Bir teşviktir ama gel gör ki çekiliş yapıyorlar, haberimiz olmuyor. Haberi alan bir şekilde alıyor, paylaşıp paylaşmamak tamamen kendi insiyatifi.

Belki şuan bile bilmediğimiz çekilişi vardır uyum marketin soruyoruz bilgi vermiyorlar telefonda markete gidiyorum danışmadaki kız çekiliş ile ilgili konuşuyorlardı knorr

Çevrimdışı öncevatan

• Usta Kampanyacı
  • Bol Bereketle Sağlıklı günler versin Rabbim
« Yanıtla #7 : 28 Ekim 2015, 07:53:53 »
Hediyeler nelerdir bilen var mı

Çevrimdışı baypipo2002

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #8 : 28 Ekim 2015, 08:21:40 »
ÇEVİRİN KAZANIN DİYOR HEDİYELERİ YAZMIYOR