Gönderen Konu: Migros Komili 25 Eylül - 19 Kasım 2014  (Okunma sayısı 5074 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı simonbolivar

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
Migros Komili 25 Eylül - 19 Kasım 2014
« : 24 Eylül 2014, 20:21:38 »
Migros'un 60. yılında Komili soflara lezzet, sizlere hediyeler getiriyor.

25 Eylül - 19 Kasım 2014 tarihleri arasında Migros, 5M Migros, Migrosjet ve Sanal Market mağazalarından Money Card ile Komili markalı sıvı yağ, Kırlangıç markalı sıvı yağ ve Kırlangıç markalı bakım ürünlerinden birlikte veya ayrı ayrı tek seferde 30TL ve katları tutarında (her 30TL için 1 çekiliş hakkı) alışveriş yapan herkese çekiliş hakkı verilecektir.

Çekilişte 1 kişi Kia Sportage F/L Comfort 1.6L 135PS MT TPMS 2014 Model Otomobil, 10 kişi Apple iPhone 5S 16 GB Cep Telefonu (Hat ve Kart Hariçtir), 10 kişi iPad Mini 16 GB Wifi T ablet PC ikramiyesi kazanacaktır.

Kampanya Detayı:
Bu kampanya Ana Gıda İhtiyaç Maddeleri San. ve Tic. A.Ş tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 10.09.2014 tarihli ve 58259698-255.01.02/7183 sayılı izni ile 25.09.2014(Saat 09:00)-19.11.2014(Saat 22:00) tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.
Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelindeki tüm Migros, 5M Migros, Migrosjet ve Sanal Market mağazalarından Ana Gıda İhtiyaç Maddeleri San. ve Tic. A.Ş.’nin Komili markalı sıvı yağ, Kırlangıç markalı sıvı yağ ve Kırlangıç markalı bakım ürünlerinden birlikte veya ayrı ayrı tek seferde 30TL ve katları tutarında (her 30TL için 1 çekiliş hakkı) alışveriş yapan Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club Kart özellikli (Money Clup Kart, Money Clup Pro Kart, Koç Ailem, Money Clup&More, Servis Kart )kart sahibi müşterilere çekiliş hakkı verilecektir. Üyelik bilgileri eksik veya kayıtlı olmayan Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club Kart özellikli (Money Clup Kart, Money Clup Pro Kart, Koç Ailem, Money Clup&More, Servis Kart ) kart sahibi tüketicilere çekiliş hakkı verilmeyecektir.
Kampanya tarihleri arasında alışverişlerini iptal veya idare eden tüketicilerin çekiliş hakları da iptal edilecektir.
Çekilişte 1 kişi Kia Sportage F/L Comfort 1.6L 135PS MT TPMS 2014 Model Otomobil, 10 kişi Apple iPhone 5S 16 GB Cep Telefonu (Hat ve Kart Hariçtir), 10 kişi iPad Mini 16 GB Wifi T ablet PC ikramiyesi kazanacaktır.
İkramiye özellikleri belirten içeriktedir.
İkramiye görselleri ile verilecek ikramiyelerin renk ve özellikleri farklılık gösterebilir.
Çekiliş 05.12.2014 tarihinde, saat 11.00’da U2Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Sti. Gülbahar Mah. Cemal Sururi Sok. Halim Meriç İş Merk. No:25 d:37 Mecidiyeköy/İstanbul adresinde bulunan konferans salonunda gerçekleştirilecektir.
Kazanan talihliler 10.12.2014 tarihli Takvim Gazatesi Türkiye baskısında duyurulacaktır.
Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılcaktır.
Postada meydana gelen gecikmelerden Ana Gıda İhityaç Maddeleri San. ve Tic. A.Ş. sorumlu tutulamaz. Asil talihliler, ikramiye teslimi için en geç 25.12.2014 tarihine kadar, yedek talihliler ise, ikramiye teslimi için en geç 09.01.2015 tarihine kadar kimlikleri ve alışverişine dair fiş/faturası ile U2Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri’ne başvurmaları halinde ikramiyelerini teslim almaya hak kazanacaklardır.
Bu tarihlere kadar kimliği, alışverişine dair fiş/fatura ile başvurmayan, talihliler ikramiyelerini teslim alamazlar.
Bu çekilişe Ana Gıda İhtiyaç Maddeleri San. ve Tic. A.Ş. , Migros Tic. A.Ş. ve U2Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Sti. Çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kaznmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.
İkramiye tesliminde fiş/fatura ibrazı zorunludur.
Bir kişi birden fazla kazanamaz.
Kazanılan hak devredilemez, nakit karşılığı talep edilemez.
KDV ve ÖTV dışında ikramiye ile ilgili tüm vergiler ve yasal yükümlüler talihlilere aittir.
Kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgiyi 0212 212 40 30 No’lu U2 Kampanya Danışma Hattı’ndan öğrenebilirsiniz.
Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.

Çevrimdışı inaysa

• Usta Kampanyacı
Ynt: Migros Komili 25 Eylül - 19 Kasım 2014
« Yanıtla #1 : 25 Eylül 2014, 10:45:23 »
money kartta bu yazıyor

Promosyon Adı : Ana Gıda Anında SMS Kampanyası
Açıklama : Money Dostu! Komili ve Kırlangic cekilis kampanyasina katildin ve cekilis hakki kazandin.Tebrikler! Detaylar Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin'de
Oyun bitince; şahta, piyonda aynı kutuya konur.

Çevrimdışı turuncu993

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 26 Eylül 2014, 14:23:14 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
money kartta bu yazıyor

Açıklama : Money Dostu! Komili ve Kırlangic cekilis kampanyasina katildin ve cekilis hakki kazandin.Tebrikler! Detaylar Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin'de

bende de yazıyor bu..iyide ben komili almadım ki
Şans gel bana gel bana gel bana...

Çevrimdışı simonbolivar

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 26 Eylül 2014, 19:08:20 »
money kartta bu yazıyor

bende de yazıyor bu..iyide ben komili almadım ki

Geçmiş yıllarda ki komili kampanyalarında ürün alındığı zaman cebe anında sms geliyordu, her karta ön tanım yapılmış sms gelsin diye sanırım

Çevrimdışı gogo1453

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #4 : 08 Ekim 2014, 11:53:09 »
ben komili aldım herhangi bir yazı çıkmadı.  nivea kampanyasına itiraz etmiştim milli piyangodan gelen yazıda aynen şu yazıyor: migros ticaret a.ş tarafından hazırlanan katılımcı listesinin, teknik sorundan dolayı sistemden kaynaklanan bir sebeple eksik hazırlanması nedeniyle, katılımcıların tamamının çekilişe dahil edilmediği anlaşılmıştır. migros kampanyaları inandırıcı gelmiyor artık bana.

Çevrimdışı sakaryazede

• Usta Kampanyacı
  • BAY İSTATİSTİK
« Yanıtla #5 : 08 Ekim 2014, 14:36:23 »
Bugün 08.10, bu insertün son günü. Komili indirimi bitecek. Yarın yeni insertte yada sonraki 15 günlük insertte Kırlangıç'a indirim gelecektir. Eskiden kurguyu öyle yapıyorlardı. Benim fiş veya telefonda böyle yazı çıkmadı. Ajansı arayayım zaman geçmeden. 60 küsür liralık Komili aldım. Kırlangıç indiriminde de 30 lira katılmayı planlıyorum.
« Son Düzenleme: 08 Ekim 2014, 14:37:40 Gönderen: sakaryazede »
Dimyat'a pirince giderken evdeki bulgurdan olma.

Çevrimdışı klewx

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #6 : 08 Ekim 2014, 15:27:38 »
komili nin efes biranin sahibi migrosun % 40 hissesi icin teklif verdi gecen hafta basi
anlasirlarsa her acidan iyi olur turkiyenin her yerinde migros yonetimi ve vasifli calisanlari
yetersiz ve aciz insanlar...kadrolara takviye olursa anadolu grubunun deneyimli yonetim
kadrolari migrosun promosyon ve cekilislerinede duzen getirirler belki bu arada moneyvisayla
cok cazip fiyata inen komiliyi gordugune duyduguna inan gunlerinde almak en iyisi,
bir aptala verilecek en güzel cevap susmaktır,

Çevrimdışı alipolattt

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #7 : 08 Ekim 2014, 21:05:24 »
arkadşlar Migros'tan 40 tl lik komili aldım katılıp katılmadığımı nasıl öğrenebilirim mesaj falan gelmedi money club şifresinden öğrenebilirimiyim

Çevrimdışı mustafa11

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #8 : 08 Ekim 2014, 22:10:47 »
KIRLANGIC SIZMA YAĞ 5 LT YARIN 56.95  + 1 MONEY HEDIYESIYLE KOMILI AYCICEK ISE 19.95  KIRLANGIC MISIR 5 LT 20.95

Çevrimdışı joyucel

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #9 : 09 Ekim 2014, 00:22:56 »
Dun 30 tl lk komili yag aldim ama bana ozel kampanyalarda gorunmuyor cekilis hakki filan :(
Yüce Allah herkese hayırlı kısmetler nasip etsin. Aç gözlülükten uzak etsin.