Gönderen Konu: Ekici Peynir (09 Şubat)  (Okunma sayısı 2147 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı zdzd

• Usta Kampanyacı
Ekici Peynir (09 Şubat)
« : 19 Ocak 2014, 14:26:31 »
Ekici ile sürpriz dolu bir yarışmaya hazır mısınız?
Sürpriz uygulamamız yarın başlıyor!
Bizi takip etmeye devam edin...

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
« Son Düzenleme: 20 Ocak 2014, 21:02:34 Gönderen: timsah »
Bir mum diğer bir mumu tutuşturmakla ışığından bir şey kaybetmez..

Çevrimdışı DURU41

• Usta Kampanyacı
Ynt: Ekici Peynir
« Yanıtla #1 : 20 Ocak 2014, 18:08:28 »
başlamış
"Ben Mevla'dan isterim. Verirse yüceliğidir, vermezse imtihanımdır."

- Şems-i Tebrizi

Çevrimdışı minerva

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #2 : 20 Ocak 2014, 18:24:01 »
link atarmısınız ekicinin sayfasında göremedim

Çevrimdışı evin07

• Acemi Kampanyacı
  • **
ekici peynir
« Yanıtla #3 : 20 Ocak 2014, 18:25:22 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin  Bu kampanyaya katılanlar arasında yapılacak olan çekiliş sonucunda 1 kişi Xbox 360 E 250 GB Kinect Sport, 9 kişi Kırtasiye Seti (1 Adet Hakan Okul Çantası, 1 Adet Hakan Kalem Kutusu 2 Bölmeli, 5 Adet FaberCastel Siyah Kurşun Kalem, 3 Adet FaberCastel Kırmızı Kurşun Kalem, 1 Adet Metal Kalemtraş, 1 adet Pelikan Büyük Boy Silgi, 1 Adet FaberCastel 24'lük Suluboya Seti, 1 adet Monami 36'lı Pastel Boya Seti, 1 Adet FaberCastel 36'lı Tüpte Kuru Boya Seti, 2 Adet Ay Çizgili Defter Gıpta Telli, 2 Adet Ay Çizgili Defter Gıpta Kareli, 1 Adet 35*50 Resim Defteri, 1 adet Elişi Kağıdı 10'luk Paket, 1 adet Mika Kut Uçlu Makas,1 Adet Yapıştırıcı Uhu,1 Adet Vege Bant 12*33,1 Adet Faaliyet Dosyası 40'lık) ikramiyesi kazanacaktır. Ayrıca Milli Piyango İdaresi kapsamı dışında 10 kişi Pictureka Mega Mat Oyunu ve 90 kişi Boyama Kitabı kazanacaktır.
“Bazı insanları her zaman, bütün insanları da bazen kandırabilirsiniz; ama bütün insanları her zaman kandıramazsınız.”

Çevrimdışı yediyıldız

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #4 : 20 Ocak 2014, 18:27:04 »
1. Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresi üzerinden gerçekleştirilecek olan kampanya 20.01.2014(Saat:10.00)-09.02.2014 (Saat:22:00) tarihleri arasında Ekiciler Süt Gıda Tarım Hayvancılık Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından düzenlenmektedir.
2. Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin facebook sayfasına (ücretsiz) girip hizmet ve tanıtımları izledikten sonra sayfada yer alan video içerisinde Ekiciler Süt Gıda Tarım Hayvancılık Sanayi ve Ticaret A.Ş. ve Genel Kültür ile ilgili sorulacak olan 3 soruyu doğru yanlış fark etmeksizin webcam yardımıyla cevaplayan kullanıcılar verdikleri cevaplar doğrultusunda uygulama yardımıyla oluşturdukları videodan sonra karşılarına çıkacak olan katılım formuna ad,soyad,adres,e-mail ve cep telefonu bilgilerini eksiksiz girerek 1 çekiliş hakkı (her video 1 çekiliş hakkı) kazanacaklardır. Bir kullanıcı en fazla 3 farklı video ile kampanyaya katılabilir.
3. Bu kampanyaya katılanlar arasında yapılacak olan çekiliş sonucunda 1 kişi Xbox 360 E 250 GB Kinect Sport, 9 kişi Kırtasiye Seti (1 Adet Hakan Okul Çantası, 1 Adet Hakan Kalem Kutusu 2 Bölmeli, 5 Adet FaberCastel Siyah Kurşun Kalem, 3 Adet FaberCastel Kırmızı Kurşun Kalem, 1 Adet Metal Kalemtraş, 1 adet Pelikan Büyük Boy Silgi, 1 Adet FaberCastel 24'lük Suluboya Seti, 1 adet Monami 36'lı Pastel Boya Seti, 1 Adet FaberCastel 36'lı Tüpte Kuru Boya Seti, 2 Adet Ay Çizgili Defter Gıpta Telli, 2 Adet Ay Çizgili Defter Gıpta Kareli, 1 Adet 35*50 Resim Defteri, 1 adet Elişi Kağıdı 10'luk Paket, 1 adet Mika Kut Uçlu Makas,1 Adet Yapıştırıcı Uhu,1 Adet Vege Bant 12*33,1 Adet Faaliyet Dosyası 40'lık) ikramiyesi kazanacaktır. Ayrıca Milli Piyango İdaresi kapsamı dışında 10 kişi Pictureka Mega Mat Oyunu ve 90 kişi Boyama Kitabı kazanacaktır.
4. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.
5. Katılımcı uygulamayı kabul ettiğinde, Ekiciler Süt Gıda Tarım Hayvancılık Sanayi ve Ticaret A.Ş. kullanıcıların ad, soyad ve profil fotoğrafının uygulama için kullanım hakkına sahip olur.
Kampanya katılım formundaki bilgilerin eksiksiz şekilde doldurulması gereklidir. Bilgilerin eksik veya yanlış olması nedeniyle yaşanacak olan aksaklıklardan Ekiciler Süt Gıda Tarım Hayvancılık Sanayi ve Ticaret A.Ş. sorumlu değildir.
7. Tam ve doğru bilginin verilmemiş olduğunun tespiti halinde, kampanya katılımı tamamlanmamış sayılır ve bu nedenle geçersiz kabul edilir. Böyle bir durumdaki katılımcılar herhangi bir hak iddia edemezler. Ekiciler Süt Gıda Tarım Hayvancılık Sanayi ve Ticaret A.Ş. katılımcıların kampanyaya katılım uygunluğunu doğrulama ve kampanyaya katıldıkları Facebook profillerini teyit etme hakkını saklı tutar.
8. Ekiciler Süt Gıda Tarım Hayvancılık Sanayi ve Ticaret A.Ş. katılımcının e-posta adresine ürün pazarlama bilgileri gönderme ve kampanya kapsamında iletilen tüm mobil telefon numaralarına Ekiciler Süt Gıda Tarım Hayvancılık Sanayi ve Ticaret A.Ş. ile ilgili bilgi vermek amacıyla iletişime geçme hakkını saklı tutar. Katılımcılar bu hususu peşinen kabul etmiş sayılırlar.
9. Çekiliş 14.02.2014 tarihinde Saat 11:00’da U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic.Ltd.Şti. Gülbahar Mh. Cemal Sururi Sk. Halim Meriç İş Merkezi No:25 Daire:37 Mecidiyeköy-İstanbul adresinde bulunan konferans salonunda gerçekleştirilecektir. Çekiliş sonuçları 19.02.2014 tarihinde Radikal Gazetesi Türkiye baskısında ve Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresinde duyurulacaktır.

Çevrimdışı ilkemmm

• Usta Kampanyacı
Ynt: Ekici Peynir (09 Şubat)
« Yanıtla #5 : 20 Ocak 2014, 23:13:54 »
yarın bebeğime cevaplattırıyım bu soruları :) hepsine aynı cevabı verecek 'babaaa baaaa baaaa babam' diyecek ama olsun :D tek bildiğimiz kelime bu çünkü.
izgim

Çevrimdışı ilkemmm

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #6 : 20 Ocak 2014, 23:14:32 »
boyama kitabı çıksın yeter :)
izgim

Çevrimdışı nesliyaren

• Usta Kampanyacı
  • Allah hikmeti dilediğine verir.
« Yanıtla #7 : 20 Ocak 2014, 23:31:35 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
yarın bebeğime cevaplattırıyım bu soruları :) hepsine aynı cevabı verecek 'babaaa baaaa baaaa babam' diyecek ama olsun :D tek bildiğimiz kelime bu çünkü.

konuşmaya başladı mı :))

bizimkinin de ilk kelimesi babababababba olmuştu :)
Demek ki, zorlukla beraber bir kolaylık var.
Evet o zorlukla beraber bir kolaylık var!

Çevrimdışı liverpooltorres

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #8 : 22 Ocak 2014, 22:57:37 »
VİDEODAN SONRA KATILIM FORUMU CKMADI
YoU wİlL nEvEr WaLk AlOnE

Çevrimdışı timsah

• Usta Kampanyacı
  • Huzur İsyanda!!
« Yanıtla #9 : 10 Şubat 2014, 20:48:05 »
Ben beni bildim bileli ne ben beni buldu kendimde ne de kendim beni buldu bende.. Hüseyin KARAKUŞ