Gönderen Konu: Tekzen  (Okunma sayısı 2069 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı anvil

• Global Moderator
  • Hero Member
Tekzen
« : 20 Aralık 2013, 13:48:38 »
Yeni yıl heyecanı şimdiden hepimizi sardı. " Hediye Kazan" yarışmamıza katılarak 2014 yılına sürpriz hediyelerimizle girin. Yarışmamıza katılmak için; Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı duman42

• Usta Kampanyacı
Ynt: Tekzen
« Yanıtla #1 : 20 Aralık 2013, 13:53:08 »
Uygulamaya katılabilmek için Tekzen Facebook sayfasını (Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin) beğenmelisiniz.
Uygulama 20 -31 Aralık 2013 tarihleri arasında devam edecek olup ödül kazananlar 2 Ocak 2014 tarihinde uygulama içerisinde duyurulacaktır.
Kullanıcıların karşılarına gelen hediye makinesinde 3 adet bölme bulunmaktadır. Bölmelerin içinde uygulama sonunda ödül olarak verilecek hediyelerin fotoğrafları yer almaktadır. Yan yana 3 bölmeye aynı hediye resmini denk getiren kullanıcı resimde gördüğü hediyeyi ödül olarak kazanacaktır. Kullanıcı ödül kazandığı zaman kazandınız bilgisi çıkacaktır. Kazandınız bilgisinden sonra karşılarına çıkan formu doldurmaları gerekmektedir.
Her kullanıcının oyuna girdiği zaman Hediye Makinesindeki ruloyu 3 kere çevirme hakkı bulunmaktadır. Hakları tükenen kullanıcılar davet ettikleri her bir arkadaşa karşılık ruloyu 1 kez daha çevirme hakkı kazanacaktır.
Yarışmada kazananlara verilecek ödüller;

6 Adet Saklı Cennet Hediye Sepeti (Hediye sepeti içeriği; Tema Geven bal 460 gr, Saklı Cennet Organik Tahin 350 gr, Saklı Cennet Organik Harnup Pekmezi 430 gr, Saklı Cennet Naturel Sızma Siyah Dorika 500 ml, Saklı Cennet Ihlamur 60 gr, Saklı Cennet Siyah Zeytin 350 gr, Saklı Cennet Çam Fıstığı 25 gr, Saklı Cennet Nane 45 gr, Saklı Cennet Zeytinyağlı Klasik Sabun 150 gr, Saklı Cennet Zeytinyağlı Keçi Sütlü Sabun 150 gr, Saklı Cennet Organik Ballı Şampuan 400 ml), 1 adet Sinbo Tost Makinesi, 1 adet Sinbo Saç Kurutma Makinesi, 1 adet Sinbo Saç Düzleştirici, 1 adet Modern 2’li Cam Avize, 1 adet Modern Sarkıt Lamba Kırmızı, 1 adet 19”Metal Kilitli Takım Çantası, 1 adet 16’’ Düz Kapaklı Takım Çantası, 1 adet 13”Klasik Organizerli Takım Çantası, 1 adet Lüx Trafik Seti, 1 adet Dekoratif Cam Duvar Saati Ortaköy, 1 adet Dekoratif Cam Duvar Saati Ortaköy (siyah/beyaz), 1 adet Dekoratif Cam Duvar Saati Taksim Tünel, 1 adet Dekoratif Cam Duvar Saati Paris, 1 adet Dekoratif Cam duvar Saati Çiçek Desenli olacaktır. Toplamda 20 ödül verilecektir.
Kazananlarla vermiş oldukları iletişim bilgileri üzerinden iletişime geçilecek olup ödülleri adreslerine kargo ile gönderilecektir. Kargo ücreti Tekzen tarafından karşılanacaktır. 10 Ocak 2014 tarihine kadar iletişim bilgilerini iletmeyen kullanıcılar kazanmış olsalar bile ödül haklarını yitirmiş sayılacaklar.
Her katılımcıya sadece 1 ikramiye kazanma hakkı verilecektir.
Önceki oyun ve oyunlarda veritabanına dışarıdan müdahale, sunucuya saldırı, kayıt değiştirme girişimi vb. sebeplerden dolayı engellenmiş olan kullanıcıların oyun kayıtları kesinlikle tutulmamaktadır. Bu kayıt ve girişimler otomatik olarak saklanmakta ve herhangi bir girişimde kullanıcı engellenmektedir. Bu kişiler kazananlar listesinde yer alsalar bile yapılan incelemelerde kurallara aykırı bir işlem ya da davranışı tespit edilmesi halinde yarışmacının bütün yarışma verileri silinecek ve ödül kazanma hakkı ortadan kalkacaktır. Tekzen ve Krombera bu konuda kullanıcıları bilgilendirmek ile yükümlü değildir.
Yarışma kaydı sırasında katılımcı tarafından yanlış beyan edilen bilgiler sebebi ile yaşanacak aksaklıklardan, Tekzen ve Krombera sorumlu tutulamaz.
Tekzen ve Krombera çalışanları kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.
Kazanılan ödüller başka yarışmacılara ve üçüncü şahıslara devredilemez, nakde çevrilemez.
Kampanyaya katılan herkes yarışma şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.
Ödüller stoklarla sınırlı olup Tekzen ödüllerde ürün değiştirme ve yarışma tarihinde değişiklik yapma hakkına sahiptir. Tekzen ve Krombera katılım koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
Yarışmaya katılan tüm yarışmacılar bu koşulları kabul etmiş sayılmaktadır.

Çevrimdışı adige01

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 20 Aralık 2013, 14:10:34 »
dekoratif saat kazandım
Kalbini ALLAH bilsin,gerisini salla gitsin..

Çevrimdışı duman42

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 20 Aralık 2013, 14:12:34 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
dekoratif saat kazandım

tebrikler

Çevrimdışı yasinn

• Acemi Kampanyacı
  • **
  • Rastgele !
« Yanıtla #4 : 20 Aralık 2013, 14:19:59 »
50yi aşkın denedim bırak 3ünün aynı denk gelmesi 2 tanesi bile aynı denk gelmedi :D

''...ve fikirlere kurşun işlemez!'' V

Çevrimdışı betush

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #5 : 20 Aralık 2013, 14:23:18 »
ayyy sağı solu tıklamaktan gına geldi. onu salla bunu titret derken gözden olacaz. oynamiiim diyorum duramıyorum.   tebrikler bu arada :)
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin   izlemeye alır mısınız?

Çevrimdışı duman42

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #6 : 20 Aralık 2013, 14:23:40 »
50yi aşkın denedim bırak 3ünün aynı denk gelmesi 2 tanesi bile aynı denk gelmedi :D

200 küsürde ben denedim çıkmadı

Çevrimdışı Beyondparadise

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #7 : 20 Aralık 2013, 14:23:59 »
 her yeni yılda olduğu gibi bu yeni yıldada pc başına çivileyen kampanyamızın 2. si geldi şükür  :)

Çevrimdışı selgu

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #8 : 20 Aralık 2013, 14:26:08 »
kac gündür bunlarla uğraşmaktan gına geldi sonuç sıfırrr :(

Çevrimdışı betush

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #9 : 20 Aralık 2013, 14:42:05 »
ya forumdakilerin facebook adreslerinin olduğu bi konu vardı bulamadım. davet edecek arkadaş kalmadı. yine ne varsa forumda var deyip buraya geldim :(
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin   izlemeye alır mısınız?