Gönderen Konu: Yeni yılınızdaki Cinemaximum sinema Biletiniz Fozdemir’den! #fozdemircinemaximum  (Okunma sayısı 1131 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fozdemircom

• Yeni Kampanyacı
  • *
    • Fozdemir.COM
Uzun süren sessizlik bozuldu. Biliyorsunuz ki Fozdemir üzerinde sizlere sadece deneyimlerimi aktarmakla yetinmiyorum. Size de deneyim kazandırmaya çalışacak çalışmalar gerçekleştirmeye çalışıyorum. Bu amaçla açtığım Fozdemir Fırsatları bölümünde uzun süredir bir etkinlik gösteremiyordum. Fakat sizlere kendimi affettirecek bir kampanya ile kaldığım yerden devam ediyorum :)
Mars Entertainment Group yönetimindeki Cinemaximum sinemalarıyla yaptığım ortak kampanya dahilinde; Fozdemir‘deki en beğendiği yazıyı #fozdemircinemaximumda etiketiyle Twitter’da tweetleyenler arasından seçilecek şanslı 5 kişiye, Tüm Türkiye’deki Cinemaximum sinemalarında geçerli olacak olan çift kişilik sinema bileti hediye edilecek.
Yapmanız gereken tek şey Fozdemir’deki en beğendiğiniz yazının üstünde ve altında bulunan Tweetle butonlarına basmak ve yazıyı #fozdemircinemaximumda etiketini de ekleyerek Twitter hesabınızda paylaşmak!

Detaylar: Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı biolog

• Usta Kampanyacı
  • Bağımsız Üye
    • lonesome cowboy
3D lerde geçerli mi bilet? 1D ise girmicem ben.

Edit: geçerliymiş.  Kazanılan biletler, Tüm Türkiye’deki Cinemaximum’larda 4 Ocak 2013 Cuma tarihine kadar kullanılabilecektir. Biletler 3D filmlerde de geçerlidir.

Beş dakikada değişir bütün işler.

Çevrimdışı fozdemircom

• Yeni Kampanyacı
  • *
    • Fozdemir.COM
3D lerde geçerli mi bilet? 1D ise girmicem ben.

Edit: geçerliymiş.  Kazanılan biletler, Tüm Türkiye’deki Cinemaximum’larda 4 Ocak 2013 Cuma tarihine kadar kullanılabilecektir. Biletler 3D filmlerde de geçerlidir.

Evet geçerli

Çevrimdışı fozdemircom

• Yeni Kampanyacı
  • *
    • Fozdemir.COM
Çekiliş sonuçları gelen yoğun ilgi nedeniyle 31 Aralık 2012 Pazartesi günü yerine 29 Aralık 2012 Cumartesi günü duyurulacak, kazananlar Twitter’dan haberdar edilecektir.

Çevrimdışı swingalaturk

• Yeni Kampanyacı
  • *
Çekilişe katılama şansı geçti mi?

Çevrimdışı fozdemircom

• Yeni Kampanyacı
  • *
    • Fozdemir.COM
29 Aralık 2012 tarihine kadar katılabilirsiniz

Çevrimdışı fozdemircom

• Yeni Kampanyacı
  • *
    • Fozdemir.COM
Sonuçlar bugün açıklanıyor. Kazanmak için hala şansınız var!

Çevrimdışı imgee

• Usta Kampanyacı
  • Olmuyorsa zorlama..
atılım süreci 3 gün süren kampanyamız tamamlandı. Biliyorsunuz ki kampanyanın sonuçlanma tarihi gelen yoğun ilgi nedeniyle erkene alınmıştı.
İşte yapılan çekiliş sonucunda Türkiye’deki tüm Cinemaximum’larda geçerli olacak olan çift kişilik sinema biletini kazanan Twitter kullanıcıları;
Ahmet Türkben @AhmetTurkbenn
Sibel Sedakaya @sibelsedakaya
Onur Türk @onurrturk
Mehmet Akif Ersoy @maersoy61
Meriç Gerçeker @mericgerceker
Yedek: Ahmet Köksal @ahmtkksl
Kazananların @fozdemircom Twitter he