Gönderen Konu: Nezih Kitap Kırtasiye Türkan Şoray 'Sinemam ve Ben' Kitabı Hediye Ediyor!!  (Okunma sayısı 870 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı frogtheprince

• Yeni Kampanyacı
  • *
Nezih Kitap Kırtasiye 13 -14 Aralık tarihlerinde yapacağı kampanyalarda 20 kişiye Türkan Şoray'ın Sinemam ve Ben kitabını hediye ediyor!
Kampanyaya katılmak için,

facebook.com/NezihKitapKirtasiye

Çevrimdışı Tuanna

• Usta Kampanyacı
14.12.2012'de Yapılan Twitter Yarışmamızda Bizden Türkan Şoray'ın 'Sinemam ve Ben' Kitabını Kazanan Takipçilerimiz
14 Aralık 2012 Cuma, 20:28 · tarihinde Nezih Kitap Kırtasiye tarafından eklendi

Duygu Keleş        @dygkls

undenied @undeniedhsbt

Handan Doğan     @xhandanx

Arzu Çor Denli      @Arzu0138

Hakan Çakmak     @ferzanuras

Seda Kahraman   @07seda58

Eren Erbil           @erenerbil

Alişan Üstüner    @ultrAli6

Sinem Hacıaydın @sinemhaciaydin

Suzan Doğan      @frezya29

Tüm katılımcılarımıza teşekkür ediyoruz. Kazanan takipçilerimizin iletişim bilgilerini Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresine atmaları gerekmektedir.

“Sinemam ve Ben” kitabını kazanan takipçilerimizden isteyenler, Cumartesi Kadıköy Nezih Kitap Kırtasiye'de yapılacak Türkan Şoray imza günü öncesi (10.00-12.30 arası) ödüllerini teslim alabilirler.

Yapacağımız diğer kampanyalar için bizi takipte kalın!

Çevrimdışı Tuanna

• Usta Kampanyacı
Seda Şahin

Ebru Koylan

Mustafa Kaya

Didem Ardal

Yelin Yıldırımlar

Nur Ay

Görkem Gündoğan

Emine Yiğit

Arzu Karadağ

Nil Ergün

Tüm katılımcılarımıza teşekkür ediyoruz. Kazanan takipçilerimizin iletişim bilgilerini Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresine atmaları gerekmektedir. “Sinemam ve Ben” kitabını kazanan takipçilerimizden isteyenler, Cumartesi Kadıköy Nezih Kitap Kırtasiye'de yapılacak Türkan Şoray imza günü öncesi (10.00-12.30 arası) ödüllerini teslim alabilirler.

Yapacağımız diğer kampanyalar için bizi takipte kalın!