Gönderen Konu: Migros  (Okunma sayısı 943 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ayan

• Usta Kampanyacı
Migros
« : 07 Temmuz 2012, 14:06:42 »
Migros marketlerde bu hafta sonu tüm bebek bezlerinde başlatılan kampanyada ikinci bebek bezi alımlarınızda %40 indirim fırsatı sizleri bekliyor. %40 indirim aldığınız bebek bezinin aynısını  aldığınızda geçerli olacaktır.

Çevrimdışı nevin41

• Usta Kampanyacı
Ynt: Migros
« Yanıtla #1 : 07 Temmuz 2012, 14:12:42 »
eşim migrosa gitmiş adamın teki  ???6 lı  teneke cola almış bir sürü kartına ne acaba bilen varmı
güzel bakan güzel görür hayattan zevk alır.

Çevrimdışı mertbilo7

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 07 Temmuz 2012, 15:45:27 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
eşim migrosa gitmiş adamın teki  ???6 lı  teneke cola almış bir sürü kartına ne acaba bilen varmı
tekli olsa hadi neyse de 6'lı teneke cola biraz garip böyle bi kampanya yok sanırsam ama tekli yükleniyor yani 1 karta ondan da ben almıştım   :D

Çevrimdışı nevin41

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 07 Temmuz 2012, 23:10:41 »
tekli olsa hadi neyse de 6'lı teneke cola biraz garip böyle bi kampanya yok sanırsam ama tekli yükleniyor yani 1 karta ondan da ben almıştım   :D
yok ya  adam 6 lı almış acaba tekli olanı 6 lımı yaptı bende anlamdım acaba bilen varmı bu kampanyadan diye yazdım bende
güzel bakan güzel görür hayattan zevk alır.

Çevrimdışı SEMRAA

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #4 : 08 Temmuz 2012, 13:27:53 »
yaz fotonu yükle 1 kutu kola vardı belki 6 kartı var o yüklenmiştir diye düşünüyorum
ama kolalar yüklendi mi o ayrı konu