Gönderen Konu: Özmayamiks  (Okunma sayısı 1392 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı yelizatak

• Acemi Kampanyacı
  • **
Özmayamiks
« : 26 Mayıs 2012, 14:34:44 »
NUMUNE BAŞVURU FORMU ; Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin   

*Numune ürün gönderim talebinizin değerlendirilmeye alınabilmesi için yukarıdaki formun eksiksiz ve doğru olarak doldurulmuş olması gerekmektedir.
* Eksik veya hatalı olarak doldurulmuş formlar dikkate alınmayacaktır.
*Yapmış olduğunuz numune ürün talebi yukarıdaki formda belirtmiş olduğunuz bilgiler çerçevesinde değerlendirilmektedir, bu nedenle doğruluğundan emin olunuz.
*Numune ürün talebiniz uygun görüldüğü taktirde; gönderim prosedürü gereği (fatura, irsaliye vb.) şirketinizle ilgili fatura bilgilerinizi ibraz etmeniz zorunludur.
*Numune ürün gönderimlerinde gönderilen ürüne ve ürünün miktarına bağlı olarak tarafınıza bedelsiz fatura kesilecektir.
*Numune ürün gönderimleri, ürünü talep eden kişinin/şirketin bulunduğu bölgedeki şartlara bağlı olarak Özmaya Sanayi A.Ş. bayileri aracılığı ile yapılacaktır.
*Gönderimin kargo ile yapıldığı durumlarda, kargo bedeli alıcıya aittir.
*Numune ürün taleplerine olumlu ya da olumsuz yanıt vermek Özmaya Sanayi A.Ş.’nin tasarrufundadır.
*Özmaya Sanayi A.Ş. hiçbir sebep göstermeksizin numune ürün gönderim koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
*Yukarıdaki formu doldurarak Numune Ürün talebinde bulunan herkes, belirtilen koşulları kabul etmiş sayılır.   :D
Talihim yok bahtım kara anacımm ;D

Çevrimdışı simon

• Usta Kampanyacı
Ynt: Özmayamiks
« Yanıtla #1 : 26 Mayıs 2012, 15:31:13 »

süpriz bir bedel çıkabilir.

Çevrimdışı gncglgcr

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #2 : 26 Mayıs 2012, 22:33:36 »

Çevrimdışı any

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #3 : 29 Mayıs 2012, 22:32:25 »
acaba isteyen var mı geldi mi

Çevrimdışı zuhal

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #4 : 30 Mayıs 2012, 00:03:48 »
ben şimdi numune talebinde bulundum bakalım gelecekmi gelince yazarım ;)