Gönderen Konu: Dolmush  (Okunma sayısı 2073 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ilkemmm

• Usta Kampanyacı
Dolmush
« : 30 Nisan 2012, 18:25:18 »
Mutluyuz dağıtıyoruz... tişört, ama ne tişört..
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin sitesinin facebookta ki sayfası 1250 kisiye ulaştı. Biz de bunu kutlamak lazım diye düşündük. E kuru kuru kutlamak ta olmaz. Öyleyse çekiliş yapalım, 50 kisiye resimdeki tişörtlerden dağıtalım dedik. Tişörtler de kuru gerçi ama o kadar kuru olur.

Eger çekilişe katılmak istiyorsanız lutfen "Beğen" e tiklayın.

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin sitesine katılanlara da tişört verdiğimizi söylemişmiydik. Şimdi söyledik.
Beni paylaşabilirsin da diyelim.
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
izgim

Çevrimdışı macehh5

• Usta Kampanyacı
Ynt: Dolmush
« Yanıtla #1 : 01 Mayıs 2012, 11:36:43 »
Tişört çekilişine katılma süresi sona erdi. Sayfamiza gosterdiğiniz ilgi, bizi söz vermiş olduğumuz 50 tişört sayisini, 130 tişört'e cikarmamiza sebep oldu. 130 tişörtten, 80 tanesini, satir aralarıni iyi okuyup, Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin sitesine, 30 Nisan tarihine kadar, üye olan 80 arkadaşa çekilişsiz olarak vericez. Kalan 50 tişört'ü ise 3 Mayis Persembe günü, sayfamızı begenenler arasından, yapıcağımız cekilişte çıkan arkadaşlara göndericez. Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin sitesine üye olan arkadaşlar ile dolmush.com uzantılı posta adreslerinden iletişime yarın geçicez..
 3 Mayıs' ta cok daha büyük bir sürpriz geliyor. Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin sitesine üye olanlara..Ama bayagı büyük. Duyunca, yok canım daha neler diyceksiniz..
 Dolmush.com, Facebook' a maya çalmaya devam ediyor..

Çevrimdışı ilkemmm

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 03 Mayıs 2012, 12:52:40 »
arkadaşlar bana burdan mail geldi beden bilgilerimi ve hangi tisörtü istediğimi soruyorlar..size de geldimi?sanırım siteye üye olan ilk bilmem kaç kişiye hediye olarak veriyorlardı dimi?
izgim

Çevrimdışı irfet

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #3 : 03 Mayıs 2012, 13:45:33 »
bana da mail geldi

Çevrimdışı adige01

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #4 : 03 Mayıs 2012, 14:42:52 »
bnada geldi
Kalbini ALLAH bilsin,gerisini salla gitsin..

Çevrimdışı ask_ne_demek

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #5 : 03 Mayıs 2012, 14:55:40 »
banaa gelmiş
Geçmiş tozdur, üfle gitsin

Çevrimdışı bastat

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #6 : 03 Mayıs 2012, 22:59:12 »
Banada aynı mail geldi

Çevrimdışı dilemma21

• Usta Kampanyacı
    • Bedava hediye
« Yanıtla #7 : 04 Mayıs 2012, 08:40:25 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin Facebook sayfasını beğenen ve paylaşanlar arasından çekilen kurada kazananların listesi aşağıdadır. Listede adı olanlar, Dolmush veya baykuş logolu tişörtlerden hangisini, kaç beden istediğini, ev adresleri ile birlikte, Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresine gönderirse Tişörtleri en kısa sürede yola çıkacak. Dolmush.com herkese teşekkür eder bol sanatlı günler diler.

Abdullah Dursun, Ahmet Yusuf Tokgöz, Akkuş İffet, Anadolu Rüzgar, Atakan Özkaynak, Aygül Korkmaz
Aylin Karademirğolu, Berke Batu, Buse An, Cemil Geçimli, Cenk Dirim, Ceyda Kara, Ceylin Tabakoğlu
Deniz Enginar, Eda Karanfil, Elif Çimen, Elif Sude Küçük, Elvan Yesilbaş, Emine Antepli, Enes Bayraktar
Göksel Ada Su, Hasan Alkanat, Hilal Demirer, Kubra Arslan, Kubra Yilmaz, Kutay Kutuyer, Misliyna Kose
Mehmet Avci, Seçil Atilay, Muhsin Soba, Mustafa Cem Karaca, Mustafa Eslek, Nil Ergün, Mustafa Gökdağ
Oya Onal, Pinar Kral, Emel Akdemir, Safiye Filiz, Sema Bezgin, Serhat Akkaya, Suna Özyilmaz,Tuğçe Tezaman, Un Ut, Verda Pinar, Veyzel Asa, Volkan Yildiz, Yasemin Güner, Berkecan Ölmez, Zeyneb Karabat, Zeynep Dizar
Güzel bir söz, kökü sağlam, dalları göğe yükselen bir ağaç gibidir.

Çevrimdışı bastat

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #8 : 04 Mayıs 2012, 12:24:20 »
Listede adım yok ama bana mail gelmişti

Çevrimdışı my_2620

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #9 : 04 Mayıs 2012, 12:45:29 »
Listede adım yok ama bana mail gelmişti

130 tişörtten, 80 tanesini, satir aralarıni iyi okuyup, Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin sitesine, 30 Nisan tarihine kadar, üye olan 80 arkadaşa çekilişsiz olarak vericez. Kalan 50 tişört'ü ise 3 Mayis Persembe günü, sayfamızı begenenler arasından, yapıcağımız cekilişte çıkan arkadaşlara göndericez

demişler. Bu liste face sayfasını begenenler arasından kazananlar sanırım. mail gelenler de üyelikten kazananlar olsa gerek