TEBRİKLER Sevgili Dankek severler! “Dankek 8kek” filmini dikkatle izlediniz soruları doğru bilerek kazandınız! İşte ALTINCI ve SON Haftanın şanslı Dankek severleri!
Abdulaziz Çetin / ANTALYA
Abdullah Demirci / AYDIN
Abdullah Uğur / UŞAK
Ahmet Fatih Kadiroğlu / HATAY
Akgül Ağçiçek / İSTANBUL (ASYA)
Ayhan Demir / EDİRNE
Ayşegül Erdoğan / UŞAK
Aysun Kuşoğlu / EDİRNE
Aytac Avcıoğlu / AYDIN
Banu Bolat / KARABÜK
Barış Karademir / ANKARA
Berna Bengü Erdoğan / İZMİR
Berna Gündüz / MERSİN
Beyza Özer / İZMİR
Birsen Çağlayan / TEKİRDAĞ
Burcu Sevinç / MERSİN
Can Cihaner Doğan / İSTANBUL (AVR)
Can Pak / BURSA
Canan Sunaç / MERSİN
Canan Topalhan / ANKARA
Cansel Cinci / TEKİRDAĞ
Cenk Elmalı / İZMİR
Cenk Sarıboğa / İSTANBUL (AVR)
Cevriye Demirbay / BALIKESİR
Çiğdem Kurabiyeci Çiçek / İZMİR
Çiğdem Şebeke / MERSİN
Çiğdem Yay / TRABZON
Ebru Özer / YALOVA
Ebru Sılam / SAMSUN
Eda Sevim / BURSA
Elif Arslantürk / OSMANİYE
Emine Akdeniz / KONYA
Engin Akyıldız / GÜMÜŞHANE
Ercan Yılmaz / BALIKESİR
Fatih Polat / KAHRAMANMARAŞ
Fatma Gülçin Savaşır / DENİZLİ
Fethi Akkaya / ESKİŞEHİR
Fırat Baral / ADANA
Füsun Yılmaz / İZMİR
Göksu Güzey / ADANA
Gülay Sakin / EDİRNE
Gülşah Ertürk / KÜTAHYA
Gülşah Arslan / TEKİRDAĞ
Güner Kasım / TRABZON
Hülya Binici / İZMİR
Hüsnü Tosun / İSTANBUL (AVR)
Ilknur Atın / KÜTAHYA
İnayet Yiğit / ANKARA
Ismail Dönmez / ÇANAKKALE
Kamile Koras / İSTANBUL (ASYA)
Kamile Süzen / KÜTAHYA
Kenan Güzey / ADANA
Kübra Vatansever / BURSA
Mehmet Demir / YOZGAT
Mehmet Gülışık / MANİSA
Muhammed Ince / KAYSERİ
Müjgan Paşalı / İZMİR
Mustafa Atik / ANTALYA
Mustafa Temirak / ÇANAKKALE
Necmiye Akgüller / İZMİR
Nimet Dayar / İSTANBUL (ASYA)
Oğuz Akdeniz / İSTANBUL (ASYA)
Okan Alkan / ANKARA
Ömer Çatal / ADANA
Ozlem Devrin / SAKARYA
Özlem Eri / İZMİR
Özlem Seydooğulları / MERSİN
Reşat Altınel / GAZİANTEP
Reyhan Toprak / ADANA
Şafak Koç / ANKARA
Saliha Temiz / ELAZIĞ
Sebiha Demir / ANKARA
Semira Baral / ADANA
Şenay Urun / ERZİNCAN
Şeyma Özdemir / İSTANBUL (ASYA)
Şeyma Sütbaş / BURSA
Sinan Gökçeoğlu / BURSA
Süleyman Batu Öztuna / KÜTAHYA
Sümeyye Şahin / BURSA
Sümeyye Yılmaz / BURSA
Suzan Kılıç / ESKİŞEHİR
Tolga Pekşen / ANTALYA
Tuhanna Ersoy / İSTANBUL (AVR)
Tuna Aydı / MUĞLA
Türkan Tok / ADANA
Ufuk Torcu / BURSA
Yunus Yılmaz Kut / GAZİANTEP
Zuhal Yıldız / İSTANBUL (AVR)