Gönderen Konu: Firsatiyor.com 'dan 3 üyemize 35TL'lik hediye çeki (3-24 Ekim)  (Okunma sayısı 1342 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı admin

• Forum Yöneticisi
  • Usta Kampanyacı
    • Her Gün Kampanya

Fırsat sitelerinden satın aldığınız ancak kullanmaya fırsat bulamadığınız kuponlarınız oldu mu? Peki ya grup sitelerinde gördüğünüz ama satın almak için geç kaldığınız fırsatlar varmıydı? Hatta fırsat sitesindeki indirimi yeterli bulmayıp daha da ucuza almak istediğiniz fırsatlar oldu mu? Eğer bu sorulardan birine cevabınız evet ise Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin tam size göre.

Fırsat sitelerindeki kuponları alıp/satmanıza imkan sağlayan kupon satış sitesi Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin 'un sizlere bir sürprizi var, aşağıdaki şartları yerine getirip bize mail ile bilgilendirme yapacak olan 3 kişi dilediği fırsatta kullanabileceği tam 35TL'lik hediye çeki kazanıyor.

Aşağıdaki işlemlerden her biri size çekiliş hakkı kazandırıyor;

* Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin sitesine üye olmak (1 çekiliş hakkı)

* Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresindeki facebook sayfasını beğenmek (1 çekiliş hakkı)

* blogunuzda Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin sitesi ile ilgili bir tanıtım yazısı yazmak (2 çekiliş hakkı)

Yukarıdaki işlemleri yaptıktan sonra üye adınızı / facebook profil linkinizi / blogunuzdaki tanıtım yazısının linkini Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresine gönderin çekilişe katılın.
« Son Düzenleme: 04 Ekim 2011, 10:11:16 Gönderen: admin »
------>Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı omoder

• Yeni Kampanyacı
  • *

4 cekilise de katiliyorum birazdan.

Çevrimdışı ebufaik

• Usta Kampanyacı
bende üç çekilişe katılıyorum

Çevrimdışı deryadan

• Yeni Kampanyacı
  • *
bende katildim bakalim ne olacak.

Çevrimdışı tusanmudi

• Yeni Kampanyacı
  • *
katıldık bakalım

Çevrimdışı enavci

• Usta Kampanyacı
saat 00a kadarsa katilayim

Çevrimdışı admin

• Forum Yöneticisi
  • Usta Kampanyacı
    • Her Gün Kampanya
Saat 00:00'a kadar katılabilirsiniz.

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
saat 00a kadarsa katilayim
------>Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı uydurbisey

• Deneyimli Kampanyacı
2 de ben katıldım bakalım  :)
bana balık verme, balık tutmayı da öğretme. şöyle az kenara çekil, yeter. Hem nerden çıktı ki ben balık mı istedim senden?

Çevrimdışı enavci

• Usta Kampanyacı
sonuc ne zaman belli olur acaba?
hepimize bol sans