Gönderen Konu: Michelin' den 1500TL Teknosa Hediye Çeki  (Okunma sayısı 1524 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı İkbalS

• Acemi Kampanyacı
  • **
Michelin' den 1500TL Teknosa Hediye Çeki
« : 19 Eylül 2011, 14:34:27 »

Genel Bilgilendirme

Türkiye’de lastik sektörü ağırlıklı olarak büyük markaların dağıtım ağları ile faaliyet göstermektedir. Michelin markası da Türkiye’nin dört bir yanına yayılmış dağıtım ağıyla tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de lastik pazarında ön saflarda yer almakta olup, Türk lastik pazarında otomobil, kamyonet, ağır vasıta, tarım, iş makinası ve forklift lastikleri dağıtımı yapmaktadır.

Ne Arıyoruz ?

Tüketicilerin lastikle ilgili bilgi, tavsiye, fiyat ya da servis almak için öncelikle bir Michelin bayisini tercih etmesini sağlayacak ve daha önce karşılaşmadığı bir müşteri deneyimi yaşatacak uygulama fikirleri arıyoruz.

Kısıtlar ve Kriterler

Markamızı değil satış noktalarımızı güçlendirecek ve bu noktalarda trafiği artıracak bir fikir arayışındayız. Dolayısıyla;
• Reklam ve promosyon fikirleri olmamalı,
• Müşteri odaklı, hizmet fikirleri olmalı,
• Fikirler kolay uygulanabilir olmalıdır.

Fikir paylaşmak için: Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı svn

• Deneyimli Kampanyacı
Ynt: Michelin' den 1500TL Teknosa Hediye Çeki
« Yanıtla #1 : 20 Eylül 2011, 15:57:10 »
tamolarak ne yapmamız gerek ben anlamadım.  :(

Çevrimdışı İkbalS

• Acemi Kampanyacı
  • **
Ynt: Michelin' den 1500TL Teknosa Hediye Çeki
« Yanıtla #2 : 20 Eylül 2011, 16:36:09 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin sitesine girip konuyla ilgili fikrinizi paylaşmanız yeterli.