Gönderen Konu: wenicede %70 indirim devam ediyo  (Okunma sayısı 1325 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı küçük kanaryam

• Acemi Kampanyacı
  • **
wenicede %70 indirim devam ediyo
« : 09 Ağustos 2011, 17:39:34 »
konu varmı göremedim wenice %70 indirim var. Sitelerinde de online alışveriş şansı var ayrıca mağazalarındada...

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı ezel59

• Usta Kampanyacı
  • eski türk filmlerine hayran bahtsız kampanyacı..
Ynt: wenicede %70 indirim devam ediyo
« Yanıtla #1 : 10 Ağustos 2011, 13:32:22 »
konu varmı göremedim wenice %70 indirim var. Sitelerinde de online alışveriş şansı var ayrıca mağazalarındada...

haftasonu 116 tl lik alışveriş yaptık 60 tl ödedik kaçırmayın derim..

Çevrimdışı fatosmurat

• Usta Kampanyacı
  • duble anne :)
« Yanıtla #2 : 10 Ağustos 2011, 13:40:44 »
e shoptan alıiveriş yaapmayın derim ben.. 31 temmuzda yaptım kızlarım için.. stokta olmayan ürünleri varmış gibi gösteriyorlar ama yok.. kredi kartından çektiler parayı. sonra 5 parça ürün gönderiyorlarmış.. ne açıklama var ne bişi.. burayada konu açmıştım hatta.. bi sürü mail attım dönmediler.. artık mahkeme falan demeye başlayınca istanbuldan aradılar iade ettik dediler.. % 70 indirim için günlerce kafam ağrıdı bi daha asla e mağazasından almam..
"Ben O'na ne yaptım?" sorusuna yanıt arama.
Muhtemelen iyilik yapmışsındır...

Çevrimdışı küçük kanaryam

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #3 : 17 Ağustos 2011, 10:55:32 »
ben sorun yaşamadım hem günlük hediye veriyolar ondan da kazandım ayrıca online alışveriş yaptım ordan da kazandım. Özellikle açıklama bölümüne not düştüm. Eğer elinizde bulunmayan ürün var ise bana kargo çıkmadan bilgi veriniz ve defolu vs. olmasın diye. Ben 35 tl lik ürünleri 18 e denk getirmiş oldum gerçekten...

faceden okudum bikaç kişi buna benzer şey yaşamış kids wenice miydi tam bilmiyorum onu arkadaş olaarak ekleyin sipariş vermeden önce... Ama en güzeli eğer çevrenizde şehrinizde wenice var ise ordan görüp almanız tabi..

Çevrimdışı enavci

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #4 : 17 Ağustos 2011, 11:19:13 »
ben de haftasonu siparis verdim
bugun gelir sanirim
begenmedigim urunleri gidip magazadan degistirmeyi dusunuyorum
umarim sorun cikmaz
fatos hanim sizinki talihsizlik olmus
stokta olmayanlara zaten tukendi yaziyor sectiginiz seyin bitmesi durumunda karttan cekmeden digerlerini yollamalari gerekirdi

Çevrimdışı fatosmurat

• Usta Kampanyacı
  • duble anne :)
« Yanıtla #5 : 17 Ağustos 2011, 12:16:54 »
ben de haftasonu siparis verdim
bugun gelir sanirim
begenmedigim urunleri gidip magazadan degistirmeyi dusunuyorum
umarim sorun cikmaz
fatos hanim sizinki talihsizlik olmus
stokta olmayanlara zaten tukendi yaziyor sectiginiz seyin bitmesi durumunda karttan cekmeden digerlerini yollamalari gerekirdi

evt canım.. geçen sene netten aceleyle kızlara 8 tane avent biberon aldım.. 100 küsür tuttu... havale ile ödedik.. dolandırıldık.. nerelere başvurmadım parayı geri alamadık.....

eşimi zar zor ikna edip weniceden alışveriş yaptım bu seferde başıma böyle bişey gelince benim sinirler tavan yaptı... benim sorunum değil stokta olmayan ürünü varmış gibi gösterdiler. bu hiç hoş değildi.. heryere şikayet ettim. istanbuldan genel müdürlükten aradılar özür dilediler ama bi daha almam ordan.. şubesinden alırım ya da markafoniden alırım ama e shoptan asla..
"Ben O'na ne yaptım?" sorusuna yanıt arama.
Muhtemelen iyilik yapmışsındır...