Gönderen Konu: TEB  (Okunma sayısı 1167 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı zeoss

• Deneyimli Kampanyacı
TEB
« : 27 Temmuz 2011, 02:21:26 »
teb facebook sayfasında bankanın müşterisi olunmasa bile demo izleyip formu doldurarak volvo kazanma hakkı veriyor konu açıkmı bilmiyorum araştırdım bulamadım

Çevrimdışı liveshow

• Usta Kampanyacı
Ynt: TEB
« Yanıtla #1 : 27 Temmuz 2011, 03:34:40 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Demoyu güncel bir browser ile tam ve doğru olarak görüntüleyebilirsiniz.                     

* Bu kampanya TÜRK EKONOMİ BANKASI A.Ş. tarafından MPİ’nin 22.06.2011 tarih ve B.07.I.MPI.0.13.00.02-401.02.99-1646-5901 sayılı izni ile Hedef Çekiliş tarafından düzenlenmektedir. 01.07.2011 (Saat 00.00) - 16.09.2011 (Saat 23.59) tarihleri arasında, tanıtım amaçlı TEB Pratik İnternet Şubesi’nin demosunu (filmini) izledikten sonra ücretsiz olarak ekrana gelen kampanya katılım formunda ad soyad, cep telefonu, doğum tarihi, e-posta adresi ve adres bilgilerini eksiksiz dolduran katılımcılar ve müşteriler 1 çekiliş hakkı kazanacaklardır. TEB Bireysel veya TEB Kurumsal İnternet Şubesi için internet bankacılığı kullanıcı şifresi alan tüzel veya gerçek kişi 4 çekiliş hakkı kazanacaktır. TEB Kurumsal Müşterileri’nin TEB Kurumsal İnternet Şubesi’ne giriş yaparak herhangi bir finansal işlem yapan (Havale, altın alış / satış, EFT, maaş ödemesi, fatura ödeme, döviz alış/satış gibi finansal internet işlemleri) müşteriler 6 çekiliş hakkı kazanacaktır. TEB Bireysel Müşterileri’nin TEB Bireysel İnternet Şubesi’ne veya CEPTETEB WAP Şubesi’ne giriş yaparak herhangi bir finansal işlem yapan (Havale, altın alış/satış, EFT, fatura ödeme, döviz alış / satış gibi finansal internet işlemleri) müşteriler 5 çekiliş hakkı kazanacaktır. Kampanyaya katılım tüzel ve gerçek kişiler için 10 çekiliş hakkı ile sınırlıdır. Talihliler, 07.10.2011 tarihinde saat: 10:00’da 19 Mayıs Cad. UBM Plaza No.37 Kat:5 Fulya Şişli/ İSTANBUL (Hedef Toplantı Salonu) adresinde noter huzurunda halka açık olarak yapılacak çekilişle belirlenecektir. Kampanya genelinde yapılacak olan çekilişle 1 talihli Volvo S40 D2 1.6D 115 hp Dizel Metalik Renk 2011 MODEL BİNEK ARAÇ kazanacaktır. Kazanan talihliler 11.10.2011 tarihli Bugün gazetesinde ilan edilecektir. Ayrıca, asil ve yedek talihlilere posta yoluyla tebligat yapılacaktır. 26.10.2011 tarihi mesai saati sonuna kadar başvurmayan asiller ile 10.11.2011 tarihi mesai saati sonuna kadar başvurmayan yedeklere ikramiyeleri verilmez. Çekilişe 18 yaşından küçükler ve TEB A.Ş. çalışanları katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez. Piyangoya itirazlar için ikramiye son teslim tarihinden itibaren 15 gün içerisinde Milli Piyango İdaresi’ne başvurulmalıdır. İkramiye çekilişle belirlenen talihliye taahüt edildiği şekilde verilecektir. ÖTV ve KDV hariç diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenecektir. Bu piyangoya katılan herkes bu şartları kabul etmiş sayılır.
« Son Düzenleme: 27 Temmuz 2011, 03:36:27 Gönderen: liveshow »

Çevrimdışı kareem1987

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 27 Temmuz 2011, 03:39:32 »
şöyle de tam izleme linkini vereyim ben de....konuyu açan arkadaşa teşekkürler...

Çevrimdışı liveshow

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 27 Temmuz 2011, 03:40:52 »
şöyle de tam izleme linkini vereyim ben de....konuyu açan arkadaşa teşekkürler...

Ben de bunu yazmaya giriyordum:) katıldık bakalım

Çevrimdışı bakev

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #4 : 27 Temmuz 2011, 08:56:04 »
teb müşterisi olmasanızda katılabiliyorsunuz

Çevrimdışı zeoss

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #5 : 27 Temmuz 2011, 09:45:46 »