Gönderen Konu: Hasankeyf’in keyifsizliğine sessiz kalma Mavi’den hediye tişört kazan  (Okunma sayısı 1182 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı admin

• Forum Yöneticisi
  • Usta Kampanyacı
    • Her Gün Kampanya
Ilısu Barajı’nın suları altında kalma tehdidiyle karşı karşıya olan Hasankeyf’e Sesli Tişört koleksiyonuna dahil ettiği Hasankey!fsiz tişörtüyle dikkat çeken Mavi, Twitter kampanyasıyla her gün 10 kişiye tişört armağan ediyor. Tişörtle Toplum Gönüllüleri’ne (TOG) destek de veren Mavi’nin kampanyası 6 – 10 Haziran tarihleri arasında devam ediyor.

Kampanyaya katılmak isteyenlerin Mavi’nin Twitter hesabından tweet ettiği linkteki katıl butonunu tıklayarak formu doldurmaları yeterli oluyor. Formu tamamlayanlar kampanya mesajını otomatik olarak retweet ederek hem 15 bin yıllık bu önemli değere dikkat çekmeye katkıda bulunuyor, hem de Mavi’den Hasankey!fsiz tişörtü kazanma şansını yakalıyor. Mavi’den tişört kazananların isimleri Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresinden yayınlanıyor.
------>Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı CRAİNBERRİES

• Yeni Kampanyacı
  • *
  • artık kampanyacıyım ben de :)
yazdık bakalım.. öyle katılıyoruz,siteye de yeni üye oldum bakalım ne gelecek :))  ???
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin face de ekleyin kampanyacılar..

Çevrimdışı trinity2912

• Usta Kampanyacı
form açılmıyor katılamadım twitterdan anlayan biri nedenini söyleyebilir mi