Gönderen Konu: Bugün Ne Kazandım? - Bugün Ne Geldi?  (Okunma sayısı 2239329 defa)

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı KüL Kedisi

• Usta Kampanyacı
  • Uğur Böcüsü
Ynt: Bugün Ne Kazandım? - Bugün Ne Geldi?
« Yanıtla #12610 : 15 Şubat 2012, 03:34:31 »
Çok geçmiş olsun üzüldüm içim acıdı valla  :(

Bende zamanında karşı komşunun kızının kolunu ısırmıştım koparıyodum neredeyse onun ailesi benim ailem gelip zorla ayırmışlardı dikiş attılar kızın koluna düşününce cani gibi hissettim kendimi  ???

Çevrimdışı nil1299

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #12611 : 15 Şubat 2012, 03:49:48 »
çok geçmiş olsun canım çok zor ama allah en kısa zamanda acil şifalar versin yumurcaklar daha küçük çabuk atlatır inş hiç birşeyi kalmaz içini rahat tut allah daha beterinden korusun
çocuklar işde başlarına ne gelcekler bilmiyorlar koşuştururken bana birşey olmaz düşmem sanıyorlar çocuk işde  benimde en çok korktugum şeylerden biridir kapıyı hızlı kapar dikkat etmez eline nerde tuttuguna allah korusun hepimizin yavrularını

Çevrimdışı pamukseker

• Usta Kampanyacı
  • Sabır şükür,dua açar her kapıyı
« Yanıtla #12612 : 15 Şubat 2012, 07:04:21 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
arkadaşlar bugün çok kötü bir gün geçirdim Allah kimsenin başına vermesin
küçük oğlum abisiyle yarış yaparken apartman kapısının camla çerçeve arasına parmağını sıkıştırdı ve kopacak derece kesildi. acile götürdük ameliyata alınması lazım dediler ama koskoca anadolu yakasında 3 özel hastane dolaşmamıza rağmen bir plastik cerrah bulamadık. hatta hisar hospitaliumdakiler kesinlikle dikiş değil ameliyat olmalı yoksa sürekli parmak ağrısı çeker dediler ve 6 milyar olur pazarlık yapalım dediler. eğer fiyat netleşirse cerrahlarını hastaneye çağıracaklarını söylediler. eleman oturup hesap makinesini alıp hesap yapmaya başlayınca tepem attı ve sinirlendim, burası kasap mı ne biçim şey hesap makinesiyle hesap yapmak. bu çocuğun sağlık durumu bu kadar ciddiyse baştan oturup para konuşulmaz dedim ve eşime itiraz ettim devlet kurumlarında tecrübe var hiç değilse, oğlumun bir et parçasıymış gibi üzerinden para hesabı yapılması olacak şey değil dedim

nitekim en son bizi kartal devlet hastanesine gönderdiler ve orda cerrah sinirlerin paralel kesilmesinden dolayı dikilemeyeceğini, dikilse bile düzelmeyeceğini söylediler. ama endişe edilecek birşey olmadığını sadece parmak ucunda his kaybı olacağını söylediler. film felan çektiler kırık olmaması iyi bişey dediler ve dikiş attılar. oğlum 5 yaşında ve sürekli anne ben resim yapmayı çok seviyorum tekrar resim yapamıycam, çok özür dilerim anne hiç benim başıma böyle şeyler gelmez sanıyordum diye diye ağladı. akşam uyumak istemedi hala parmağının koptuğunu ve kalem tutamayacağını düşünüyor. ben de çok kötüyüm, şu an oyalanmaya çalışıyorum ama olayın olduğu an gözümün önünden gitmiyor. o parmak ya kopsaydı diye düşnümeden edemiyorum. evet sağlık olarak çok güzel bir çağdayız ama bu zamanda bile Allah korusun tamamen kopsaydı saatlerce çocuğumun parmağını dikecek plastik cerrah bulamayacaktık düşüncesi içimi yiyip bitiriyor, elim ayağım bşalıyor. bu güzel günde hepiniz çok güzel şeyler kazanmışsınız pat diye geldim yazdım kusura bakmayın. tutamadım bu saatte ben de içimi döküp rahatlamak istedim. umarım bu durumu atlatırız, aklımızdan atmak, tekrar yaşamayalım istiyorum. uyumadan önce parmağında morarma var mı diye kontorl ettim, sabah tekrar bakıcam. durum böyle stabil olursa atlatırız inşaallah tabi aklımızdan da silebilirsek...

çok üzüldüm Allah beterinden korumuş çok geçmiş olsun canım
Kaf dağı kadar yüksekte oIsan da, kefene sığacak kadar küçüksün. Unutma! Her şeyin bir hesabı var üzdüğün kadar üzüIürsün..

Çevrimdışı emk87

• Forum Moderatörü
  • Hero Member
  • şansım daim olsun inşallah =) aminnnn
« Yanıtla #12613 : 15 Şubat 2012, 07:49:32 »
ok gecmiş olsun Kare uzuldum :( bereket önemli birşey yokmus.

Çevrimdışı hera

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #12614 : 15 Şubat 2012, 08:14:09 »
Çok geçmiş olsun kare okuyunca içim acıdı kıyamam ya :'( Allah beterinden korusun bir şeyi kalmaz inşallah, Türkiye de malesef insan hayatının değerini bilen çok az, Allah kimseyi hastanelere düşürmesin ne zaman acile gitmek zorunda kalsak perişan oluyoruz :(

Çevrimdışı erteb

• Global Moderator
  • Usta Kampanyacı
« Yanıtla #12615 : 15 Şubat 2012, 08:22:36 »
Kare çok üzüldüm, geçmiş olsun. İnşallah his kaybı da olmaz, zamanla tamamen iyileşir inş.
Denenmiş yemek tarifleri: Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı OzleminO

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #12616 : 15 Şubat 2012, 08:36:13 »
geçmiş olsun allah kimseye böyle bir üzüntü yaşatmasın umarım olaydan önceki kadar sağlıklı olur parmayı
✿✿✿(◠‿◠)✿✿✿

Çevrimdışı ilginç

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #12617 : 15 Şubat 2012, 08:44:41 »
okurken tüylerım diken diken oldu cok geçmiş olsun kare

Çevrimdışı trinity2912

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #12618 : 15 Şubat 2012, 08:52:52 »
çok geçmiş olsun Allah acil şifalar versin inşallah

Çevrimdışı isimyok000

• Usta Kampanyacı
  • ~ ~ eesrabirkann~ ~
« Yanıtla #12619 : 15 Şubat 2012, 09:05:57 »
kare çok geçmiş olsun, okurken içim bi tuhaf oldu, ama o çocuk, emin ol hücreler kendini çok iyi yenileyip eski haline sorunsuz dönecektir. Hepimizin çocukluğumuzda böyle şeyler başımıza gelmiştir ama çoğunlukla ufak bi izden başka eser kalmaz, senin oğlunda da izden başka bişey kalmaz inşallah ...