Gönderen Konu: Bugün Ne Kazandım? - Bugün Ne Geldi?  (Okunma sayısı 2240596 defa)

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı anvil

• Global Moderator
  • Hero Member
Ynt: Bugün Ne Kazandım? - Bugün Ne Geldi?
« Yanıtla #12620 : 15 Şubat 2012, 09:09:08 »
geçmiş olsun kare :(

dükten kazanmış olduğum kravat geldi dün.

Çevrimdışı mavilim

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #12621 : 15 Şubat 2012, 09:12:11 »
geçmiş olsun :( allah korusun bütün yavruları :(

Çevrimdışı ozlemce108

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #12622 : 15 Şubat 2012, 09:12:27 »
geçmiş olsun kare,anne baba olmak hem çok güzel hem çok zor, evlatlarımızın saçının teline zarar gelse içimiz acıyor, kızımın ayağı bir alışveriş merkezindeki döner kapıya sıkışmıştı,güvenlik bile yoktu,kendi çabalarımızla kurtarmaya çalışmıştık,sonradan sadece ayakkabının sıkıştığını farkettik amao ana kadar neler yaşadım aklımdan neler geçti kimse bilemez, oğlunun yaşı küçük,kolay atlatacaktır inşallah ,Allah şifa versin.

Çevrimdışı simge87

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
« Yanıtla #12623 : 15 Şubat 2012, 09:15:37 »
geçmiş olsun karecim çok üzüldüm umarım hiçbir sorun kalmadan en kısa sürede düzelir

Çevrimdışı gizemlitosbaga

• Moderator
  • Hero Member
  • ...Şans cesurdan yanadır...
« Yanıtla #12624 : 15 Şubat 2012, 09:25:59 »
Karecim büyük geçmiş olsun. Allah'ın izniyle sadece büyüyünce anlatacağınız bir çocukluk hikayesi olarak kalacak inan bana. Benim çocuğum yok, evli bile değilim ama ben de çocuk oldum 3 kardeştik ve hepimizin başına envai çeşit kaza geldi. Benim tüm üst çenem dağıldı mesela, abim balkondan düştü, ben ayağımı kırdım, parmağımı elmayla beraber kestim vs vs.; Kartal Devlet Hastanesi doktorları ile ahbap olmuştuk seneler içinde.
Canını üzme, herşey çok güzel olacak, onlar bizim gibi değiller, hem unutacak hem de yenileyecek kendini :-*
...İster kum tanesi olsun ister kaya, ikisi de aynı şekilde batar suya (OldBoy)...

Çevrimdışı reyhane

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #12625 : 15 Şubat 2012, 09:26:40 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
arkadaşlar bugün çok kötü bir gün geçirdim Allah kimsenin başına vermesin
küçük oğlum abisiyle yarış yaparken apartman kapısının camla çerçeve arasına parmağını sıkıştırdı ve kopacak derece kesildi. acile götürdük ameliyata alınması lazım dediler ama koskoca anadolu yakasında 3 özel hastane dolaşmamıza rağmen bir plastik cerrah bulamadık. hatta hisar hospitaliumdakiler kesinlikle dikiş değil ameliyat olmalı yoksa sürekli parmak ağrısı çeker dediler ve 6 milyar olur pazarlık yapalım dediler. eğer fiyat netleşirse cerrahlarını hastaneye çağıracaklarını söylediler. eleman oturup hesap makinesini alıp hesap yapmaya başlayınca tepem attı ve sinirlendim, burası kasap mı ne biçim şey hesap makinesiyle hesap yapmak. bu çocuğun sağlık durumu bu kadar ciddiyse baştan oturup para konuşulmaz dedim ve eşime itiraz ettim devlet kurumlarında tecrübe var hiç değilse, oğlumun bir et parçasıymış gibi üzerinden para hesabı yapılması olacak şey değil dedim

nitekim en son bizi kartal devlet hastanesine gönderdiler ve orda cerrah sinirlerin paralel kesilmesinden dolayı dikilemeyeceğini, dikilse bile düzelmeyeceğini söylediler. ama endişe edilecek birşey olmadığını sadece parmak ucunda his kaybı olacağını söylediler. film felan çektiler kırık olmaması iyi bişey dediler ve dikiş attılar. oğlum 5 yaşında ve sürekli anne ben resim yapmayı çok seviyorum tekrar resim yapamıycam, çok özür dilerim anne hiç benim başıma böyle şeyler gelmez sanıyordum diye diye ağladı. akşam uyumak istemedi hala parmağının koptuğunu ve kalem tutamayacağını düşünüyor. ben de çok kötüyüm, şu an oyalanmaya çalışıyorum ama olayın olduğu an gözümün önünden gitmiyor. o parmak ya kopsaydı diye düşnümeden edemiyorum. evet sağlık olarak çok güzel bir çağdayız ama bu zamanda bile Allah korusun tamamen kopsaydı saatlerce çocuğumun parmağını dikecek plastik cerrah bulamayacaktık düşüncesi içimi yiyip bitiriyor, elim ayağım bşalıyor. bu güzel günde hepiniz çok güzel şeyler kazanmışsınız pat diye geldim yazdım kusura bakmayın. tutamadım bu saatte ben de içimi döküp rahatlamak istedim. umarım bu durumu atlatırız, aklımızdan atmak, tekrar yaşamayalım istiyorum. uyumadan önce parmağında morarma var mı diye kontorl ettim, sabah tekrar bakıcam. durum böyle stabil olursa atlatırız inşaallah tabi aklımızdan da silebilirsek...

Çok çok geçmiş olsun,nasıl şimdi oğlunuz?İyi haberlerinizi beklemedeyim..

Çevrimdışı sozten

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #12626 : 15 Şubat 2012, 09:27:18 »
Kare geçmiş olsun olacak olana yapacak bişey yok Allah şifa versin  :(

Çevrimdışı czerkinli

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #12627 : 15 Şubat 2012, 09:32:34 »
geçmiş olsun kare ,acil şifalar dilerim.

devam eden kampanyalarıma bekliyorum

Çevrimdışı logocuk

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #12628 : 15 Şubat 2012, 09:36:10 »
çok geçmiş olsun karecim her çocuğun başına özelliklede erkek çocukların başına böyle kazalar geliyor malesef Allah korumuş cnm

Çevrimdışı OzleminO

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #12629 : 15 Şubat 2012, 09:38:51 »
tekrar geçmiş oldun diyorum

bahçıvan peyir aldım, coca cola sevgililer günü setimi aldım ve ayrıca fa deodorantımı
✿✿✿(◠‿◠)✿✿✿