Gönderen Konu: Cicicee'den 20. Uluslararası İst. AnneBebekÇocuk Ürünleri Fuar davetiyesi  (Okunma sayısı 1401 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı DEMO

• Usta Kampanyacı
Cicicee üyelerine 20. Uluslararası İstanbul AnneBebekÇocuk Ürünleri Fuarı'na davetiye kazanma fırsatını sunuyor. Yine üyelere özel bir fırsat. Davetiye kayıt yaptıran şanslı ilk 100 üyenin olacak. Bunun için sadece üyelik üzerinden başvuru butonunda adınız ve soyadınızı yazmanız ve yollamanız yeterli. Davetiyeler tek kişilik, çocuklar ücretsiz. Ayrıntılar Cicicee sayfalarında ve aşağıdaki linkte...

Fuar: 17-20 Şubat’ta İstanbul Fuar Merkezi'nde

Sonuç ilanı: 4 Şubat 2011 Cicicee haber sayfasında

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
« Son Düzenleme: 09 Aralık 2010, 00:03:03 Gönderen: DEMO »
🎁 Kazan: Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı esrauz

• Usta Kampanyacı
bebedor firması mail atarsanız ücretsiz davetiye yolluyor.Fuarın yeşilköy havaalanına yakın olduğunu ve anadolu yakasından gideceklere ters olduğunu unutmayalım...geçen yıl 5 saat sonra vardık fuara çünkü bostancı-bakırköy vapur hattı çalışmıyordu.artı çok fazla numune yok.bir iki yarışmadan ödül kazanabilirseniz o da şansa denk gelirse :-\
moustache pig :D

Çevrimdışı TUNAMM

• Usta Kampanyacı
teşekkürler.....

Çevrimdışı Elif Urcu

• Yeni Kampanyacı
  • *
Arkadaşlar Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin dan da davetiye temin edebiliyoruz. Ben geçen 17 TL lik bir alışveriş yaptım 20 TL lik davetiye gönderdirler :)

Çevrimdışı kontus

• Usta Kampanyacı
Ben de geçen yıl katılmıştım fuara. Can Bebe' yi saymazsam elim boş dönmüştüm eve. Can Bebe'nin bilgilendirici bir semineri vardı. Seminer sonunda da bebek bakım seti verilmişti katılımcılara.(Hepsi orjinal boy) Fuara katılacaklara bu tarz etkinlikleri öğrenerek ona göre gitmelerini öneririm.Hem bilgileniyor hem de ürün kazanıyorsunuz. ;)