Gönderen Konu: Taft Destek  (Okunma sayısı 227080 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı isimyok000

• Usta Kampanyacı
  • ~ ~ eesrabirkann~ ~
Ynt: Taft Destek
« Yanıtla #2020 : 22 Mayıs 2010, 14:50:46 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
bana cevap gelmedi henüz..geleceğini de ummuyorum..başka mail de atmayı düşünmüyorum..ilgilenirlerse ne ala..ilgilenmezlerse çok ta tınn ;D keyfimize bakalım..

dimi gönül'üm ya boşver keyfimize bakalım  ;)

gonulyesil

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2021 : 22 Mayıs 2010, 14:51:38 »
aynen :)

Çevrimdışı ertunga

• Usta Kampanyacı
  • Gözü dönmüş.
« Yanıtla #2022 : 22 Mayıs 2010, 15:16:42 »
Benim kendime olan özgüvenim sarsıldı bu beğenmiyenler yüzünden..Artık sokağa çıkamam bu tiple. 8)

Çevrimdışı sibelert

• Forum Moderatörü
  • Hero Member
« Yanıtla #2023 : 22 Mayıs 2010, 15:24:30 »
aysell bunda bir iş var.
ben burdaki linglere oy verdim.
simdi kontrol ettim melekce adı üyenn ve bingooo 3 mesajı var . nasıl görmedim.

ve taft destekte mesaj yazanlara verdim hep oy
ben hala göremiyorum destek linklerinde melekce diye.
bende herkese oy verdim ona vermemişim.cünki tanıyorum başka forumdan bir kampanyacı onlar vermem asla oy.

özellikle face de dolaşıyorlar
arkadaşlar dün söyledim şimdi tekrar söyleyeyim. öncelikle başka forumdaki merveçelikle alakaları yok. bu sadece isim benzerliği.yani tv kazananda onlar değil. merve ve melek kardeş.meleğin face i bile yok. ve bu yapılanlardan haberleri.tamam hepimiz şikayet ettik ve büyük bir olasılıkla silinecekler.ama bu işin arkasında başka bir dümen var.bugün onlara yarın bize.bence buna bakmak lazım ??? ???

gonulyesil

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2024 : 22 Mayıs 2010, 15:34:43 »
ben mervece ye mesaj attım sabah benim onlarla alakam yok uzun süredir isimlerini görüyorum çok rahatsız oluyorum umarım düzelir falan dedii..

o zaman bu akıllı vatandaşlar onun bunun adını forumlardan öğrenip kullanıyorlar..eh yanii buna resmen sahtekarlık denir..ne diyelim pes..

Çevrimdışı sibelert

• Forum Moderatörü
  • Hero Member
« Yanıtla #2025 : 22 Mayıs 2010, 15:40:56 »
ben mervece ye mesaj attım sabah benim onlarla alakam yok uzun süredir isimlerini görüyorum çok rahatsız oluyorum umarım düzelir falan dedii..

o zaman bu akıllı vatandaşlar onun bunun adını forumlardan öğrenip kullanıyorlar..eh yanii buna resmen sahtekarlık denir..ne diyelim pes..

allah alllahh arkadaşlar noluyo ya. bu kızın adı merve çelik.tc kimliği var bu isimle düzenlenen  :D yani onun bunun adını kullanmak diye birşey sözkonusu bile değil.sahtekarlıkmış.töbe töbe .ve uzun süredir isimleri nerde varmış arkadaşınız bunu söyler mi acaba ??? ???bende hemen sorayım???üç kuruşluk hediyeler için lütfen insanlara kimse çamur atmasın.ben tanıyorum dedim.benim lafıma da inanmıyorsunuz anlaşılan :(

gonulyesil

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2026 : 22 Mayıs 2010, 15:45:29 »
hayır sibel ben onu demek istemedim ki..sen dedin ya onlar durumun farkında değiller bilmem ne diye..ben de o zaman senin tanıdıkların olan kişilerin isimlerini kullanıyorlar o zaman dedim..hani eğer forumlarda üyelikleri varsa diye..ortada bir yanlış anlaşılma var..rica ederim kimseye çamur atmak deil amaç estafurullah yahu olur mu öle şey..

gonulyesil

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2027 : 22 Mayıs 2010, 15:47:30 »
mesela geçen gün isimyok un peçeteliri bambaşka birie gitmiş, onun adına birisi iletişim bilgisi yollamış almış peçeteleri..ben bu tarz durumlardan bahsediyorum..rica ediyorum yanlış anlamasın kimse..ben kimim ki kimlik tahlili yapacağım..

Çevrimdışı sibelert

• Forum Moderatörü
  • Hero Member
« Yanıtla #2028 : 22 Mayıs 2010, 15:50:13 »
hayır sibel ben onu demek istemedim ki..sen dedin ya onlar durumun farkında değiller bilmem ne diye..ben de o zaman senin tanıdıkların olan kişilerin isimlerini kullanıyorlar o zaman dedim..hani eğer forumlarda üyelikleri varsa diye..ortada bir yanlış anlaşılma var..rica ederim kimseye çamur atmak deil amaç estafurullah yahu olur mu öle şey..
canım benim, demek istediğim yapılanlarda hiçbir suçları olmadığıydı.yoksa ordakiler onlar.yani resimdekiler. ama pırlanta gibi iki kıza böyle saldırılması açıkçası beni  çok üzdü.neyse artık silinselerde bizde rahatlasak ortamına döndü olay. umarım kırmamışımdır seni de :(

Çevrimdışı isimyok000

• Usta Kampanyacı
  • ~ ~ eesrabirkann~ ~
« Yanıtla #2029 : 22 Mayıs 2010, 15:50:33 »
ewet canım herşey olabiliyo burda kimse kimseye çamur atmıyoki ne haddimize ama olan bazı şeylere dikkat çekmek amaç...