Gönderen Konu: Taft Destek  (Okunma sayısı 227075 defa)

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı sibelert

• Forum Moderatörü
  • Hero Member
Ynt: Taft Destek
« Yanıtla #2030 : 22 Mayıs 2010, 15:52:04 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
mesela geçen gün isimyok un peçeteliri bambaşka birie gitmiş, onun adına birisi iletişim bilgisi yollamış almış peçeteleri..ben bu tarz durumlardan bahsediyorum..rica ediyorum yanlış anlamasın kimse..ben kimim ki kimlik tahlili yapacağım..

canım beni ya.fazla mı sert çıktım.kusura bakma nolur.anladım ben seni. ama sadece tanıdığım için ,anlatmak istedim.

gonulyesil

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2031 : 22 Mayıs 2010, 15:55:04 »
yok sorun değil, asıl ben yanlış anlaşılırsam üzülürüm..ne var şurda muhabbet edip arkadaşlık ediniyoruz birbirimize destek veriyoruz..böyle şeyler olmasını hiç istemem  :-*

Çevrimdışı ufoskop

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2032 : 22 Mayıs 2010, 15:56:37 »
Ben anlamadım ki merve çelikle melek çeliğe oy verenlerin hepsi bu forumdan zaten,demek ki o şahıslarda bu forumdan yani belli.

Çevrimdışı sibelert

• Forum Moderatörü
  • Hero Member
« Yanıtla #2033 : 22 Mayıs 2010, 16:00:04 »
Ben anlamadım ki merve çelikle melek çeliğe oy verenlerin hepsi bu forumdan zaten,demek ki o şahıslarda bu forumdan yani belli.

ufoskop, melek forumdan.ama sadece üç mesajı olduğu için desteği göremediğinden.özelden oy istemiş kendi ve kardeşi adına.ve aldığı oylara da karşılık vermiş.ama hesabında atıyorum 100 görüntülenme varken 150 destek almış.yani başka bir durum var ortada.arkadaşlarda doğal olarak hile yaptıklarını düşündüler. ama onların yapması mümkün değil.bende ısrarla ortada başka bir iş var diyorum.olay bu.

Çevrimdışı ufoskop

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2034 : 22 Mayıs 2010, 16:12:40 »
Sistemsel bir sorundur,birçok forumda da konuyu görüntülersin ama görüntü sayısı artmaz ama sonradan düzelir.Bunda da bu tip bir şey söz konusudur.

Çevrimdışı papatya89

• Forum Moderatörü
  • Hero Member
« Yanıtla #2035 : 22 Mayıs 2010, 18:04:05 »
aa şimdi bişe gördüm :) :) üsküdar bizim forumdanmıs :) :P

awelya

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2036 : 22 Mayıs 2010, 18:08:03 »
üsküdar ve sefemet midir nedir resimleri yok onların yanlış bakmadıysam ama çok faal arkadaşlar kendileri bol bol beğenmeyip geziniyorlar..

Benimde resmim yok ama ben beyenerek geziyoruuum   ;D :D  :D  :D

Çevrimdışı Scorpion

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #2037 : 22 Mayıs 2010, 18:09:39 »
Sistemsel bir sorundur,birçok forumda da konuyu görüntülersin ama görüntü sayısı artmaz ama sonradan düzelir.Bunda da bu tip bir şey söz konusudur.

Sistemsel bi sorun olsa herkeste aynı sorun olur sadece soyadları aynı olan 2 kişide degil ;D
Düşman isterseniz dostlarınızı geçmeye çalışınız. Dost isterseniz, bırakın dostlarınız sizi geçsin... La Rochefoucauld

Çevrimdışı glh_n

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
  • Blogumdaki kampanyalar sizi beklerrr :D
« Yanıtla #2038 : 22 Mayıs 2010, 18:17:14 »

ufoskop, melek forumdan.ama sadece üç mesajı olduğu için desteği göremediğinden.özelden oy istemiş kendi ve kardeşi adına.ve aldığı oylara da karşılık vermiş.ama hesabında atıyorum 100 görüntülenme varken 150 destek almış.yani başka bir durum var ortada.arkadaşlarda doğal olarak hile yaptıklarını düşündüler. ama onların yapması mümkün değil.bende ısrarla ortada başka bir iş var diyorum.olay bu.
geçen bana da msj geldi ben oyunu verdim sende bana verirmisin diye  oy verdiği için verdim bende :) Şu görüntülenme sayıları benimde kafamı karıştırdı
YENİ FACEBOOK SAYFAMI BEĞENİRMİSİNİZ :)

Çevrimdışı aysell

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2039 : 22 Mayıs 2010, 18:20:36 »
slm sibelcim şimdi merve çelik (3 yıldır falan kampanyacı )sürekli kazanan merve çelik değilmiymiş yani
senin tanıdıgın birisi mi?